Поради в'язальницям

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Morada, 7 Жовтень 2009.

  1. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Поради в'язальницям

    дівчата, порадьте новачку гарний візерунок для чоловічого шалика, пряжа янартівська така [​IMG], давно вже почала цей шалик, але мені не подобається візерунок, хочу переробити. Бажано щось не дуже складне. І ще - як ви закриваєте в'язаний шалик так, щоб край не був наче віяло - ширшим ніж на початку?
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    дуже сильно стягувати петлі, я так в"яжу, ніби мені нитки не стане на тих пару петель. тоді вузько. а якщо закриваю так, як і в"язала - тоді віяло)
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Так, потребую поради :) Дов"язала я плед для манюні, тепер не знаю що робити з ним далі. Його треба випрати, а прасувати, мабуть не треба? А як прати? Мабуть вручну, правда? Боюсь щоб не перекосило, не сіло і не потягнулось. Нитка - Ярна Азалія, 100% бавовна
     
  4. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я прала вручну в шампуні, бо не маю спеціальних засобів для прання, а з порошком не хотіла для малечі. Не прасувала і мабуть непотрібно.
     
  5. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Повністю згідна.
    Тільки вручну, в дитячому шампуні, якщо є, або в Перволь Бальзам.. щось такого типу. Прасувати не треба. Гарно розстелити на махрових рушничках, розправити, придати потрібну форму.
     
  6. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Прошу Вашої допомоги. Маю терміново собі зв"язати прикраси і мусить бути така троянда (захцянка така, не можу ту троянду з голови викинути). Але я взагалі ніц не шарю в тих японських описах. Може хто мені на нормальну мову перекладе, а ще краще намалює схемку? Номер 28.
    [​IMG] [​IMG]

    Кращої схемки немає.
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    мені так виглядає, що в"яжиться як проста трояндочка. Але робляться зубчики. Десь тут був мк, зараз пошукаю
    щось типу цього http://www.liveinternet.ru/users/5018580/post235631085/
     
  8. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    :girl_nea: неа вроді. На малюнку видно, що кожна пелюсточка якби окрема, накладаються одна на одну причому в різному порядку. Ах, як я її хочу зробити.
    Але дякую за пораду. Я думала над тим, щоб в"язати просту і робити зубчик.
     
  9. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Для діток

    Дівчата-в'язальниці, прошу підказки. В'яжу подвійну шапочку для малого за описом ось тут. Дійшла до моменту
    і туплю, як то їх з'єднувати. І як в'язати по колу, якщо верх і підкладку в'яжу різними нитками?
    Може хтось щось схоже в'язав і підкаже?
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Потребую поради. Маю суконку літню, яку вбирала лише раз. Верх дуже мені подобається а низ зовсім не подобається. Не питайте нашО я її купила)))) Так от, я собі придумала, що низ відріжу і замість нього згачкую щось файне. Питання:
    1. Порадьте узор (мені подобається узор "ананаси")
    2. Які нитки краще взяти? (дивилась янарт ірис)
     
  11. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Оля ,ось тут ананасові плаття(сама хочу таке,але часу бракує) http://club.osinka.ru/topic-37471-imgs
     
  12. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    дівчата, підкажіть як зветься цей візерунок
    хочу знайти в онлайн уроках
    [​IMG]
    дякую )
     
  13. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Це один з видів сітки гачком. Вяжуться послідовно ланцюжки повітряних петель. Якщо треба, намалюю схему.
     
  14. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дівчатка, може хтось бачив у продажу такі хутряні баламбончики?
    [​IMG]
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    На кідстафі є, сама на них облизуюсь
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Потрошимо старі шубки :connie_pull-pigtail
     
  17. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Інтернет магазин Сотворчество
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    мда, ціни там
    кусок штучного хутра 25х125см в ЦУМі коштує 93грн. Тих помпонів можна нашити на весь форум
     
  19. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    в'яжу для доні лосини (гамаши, райтузи)
    зараз дов'язую на праву ногу до промежини (вибачте, пишу щоб зрозуміло)
    хочу залишити в'язання і закріпити відкриті петлі ниткою, щоб не розпустились
    далі хочу почати в'язати окремо на другу ногу та само до промежини, а далі з'єднати обидві частини (як?) і в'язати до поясу вверх як одну частину
    підкажіть як грамотно це зробити
    "на пальцях" собі уявляю-розумію, але в'яжу вперше і можу накрутити, потім доведеться розпускати
    дякую за поради (можливо зі схемою?)
     
  20. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    підкажіть, будь ласка