Поради в'язальницям

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Morada, 7 Жовтень 2009.

  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради в'язальницям

    я б зрівноважила низ іншого кольору якимсь декором того ж кольору зверху або по поясу. Тканина - хіба як знайдете такий же ж відтінок.
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    А мотивами не хочете закінчити? Серединка наприклад біла, а навколо коричневим? Чи навпаки... Чи ряд одним, ряд другим кольором..


    Тим же кольором можна верх обвязати, квітку-брошку..
     
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    дуже не люблю вязати мотивами, але мені сподобалась ідея дати їх всередину внизу. взяла до уваги. дякую.
    а ще таке питання)))
    я вже спорола всю спідничку, бо не подобалось мені місце для талії - занизько.
    то може ще дасте якісь ідеї для комбінування? спідничку хочу розширену одразу від талії.
     
  4. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Т@нюшк@, шкода, що не любите вязати мотиви. Є гарні комбінації, якраз або "лєнточне кружево", або мотивами, в результаті можна добитись плавного розширення донизу. Колись вязала на замовлення весільне плаття, вкладу тут "кавалок" його..
    [​IMG][​IMG]

    От щось типу того, кружево і сітка між ним.. але в вашому випадку від талії... та й кольори можна скомбінувати...
     
  5. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    До речі, мені здається, зі стрічковим мереживом є безмежний простір для фантазувань... Ось приклади


    І для себе я пару років тому вязала тунічку, що розширювалась до низу...
    [​IMG][​IMG]
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поради в'язальницям

    я хочу не плавне, а щоб одразу широке було
    щось типу такого як в нижньому ряду сіре з пояском
    [​IMG]
    сподобався мені варіант з рожевим плаття, з білим підкладом. цікаво чи буде гарно дивитись якщо я так під бежеву нитку зв'яжу підклад синього кольору?

    а ви в своїй кофтинці спочатку в'язали полоски стрічкового кружева? а потім як його з'єднували? приєднали до кофти, зшили вершечки і вже потім з'єднували сіткою?
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    У вас здається зовсім світлий беж, гарно мало б бути... підкладіть якусь річ синього кольору, чи листок з журналу.... прикиньте.

    Дуже давно було, років 5 тому.. добре не памятаю... здається, спочатку стрічкове мереживо, потім з"єднувала сіткою, і ту спідничку вже пришила до готової кокетки.
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    дівчата, хто має трирічних дівчаток, хочу звязати на подарунок спідничку для дівчинки 3 рочки. підкажіть обєм таліі і довжину (спідничка коротка, але не міні)
    або дайте посилання де можна знайти такі параметри. переглянула журнали з вязанням для дітей, чомусь тільки светрики є.
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Маю спідничку Марусіну, вона її носила в три роки. Розміри такі- в талії 45 см ( спідничка на гумці, см в нерозтягнутому стані), довжина ( саме цієї) 28 см. Але дівчинка у мене крупненька ))).
     
  10. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    В"яжу нову сукеночку для мацьопи. Маю одну вічну проблему - виходить завузько в грудях. Чомусь постійно виходить в пропорціях для дорослої дівчинки. Дуже прошу допомоги. Потрібні розміри: ширина в плечах, об"єм в грудях і об"єм ручки зверху. В неті шукала, не все є. Вік дитинки 0-6 місяців. Мій малюк завеликий, а всі малі речі в нас далеко в селі. Прошу допомоги з розмірами :girl_tender:
     
  11. Gorgy

    Gorgy New Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Порадьте будь ласка, які краще ниточки взяти (по складу чи марці) на такі речі...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    ...на ті вироби потрібні ниточки відповідної товщини і якості, а я не розбира
    юсь зовсім...
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я зараз в'яжу панамки малим нитками ЯрнАрт бегонія і ЯрнАрт віолет, то дуже задоволена. Бегонію в"яжу гачком №2,5, віолет - 1,75.
     
  13. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я за Бегонію також. Віолет ще не пробувала. Беру тонший гачок, менше 2. То вже кому як зручно.
     
  14. Gorgy

    Gorgy New Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    а які грубші нитки, так щоб на гачок №4 Ви порадите?
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я по нитках не спец, та й по гачку теж))) З тих що я в"язала, можу порадити хіба ЯрнАрт джинс
     
  16. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    На грубший гачок Джинс від ЯрнАрту, 50% бавовна / 50% акрил, або Белла від Алізе 100% бавовна
     
  17. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Але з грубших ниток у Вас не получиться настільки гарно такі маленькі речі.
     
  18. Gorgy

    Gorgy New Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    добре, нарахунок одягу для малечі зрозуміло - буду брати тонші ниточки :girl_curtsey: , але для сумочки можливо краще взяти грубші? :girl_impossible:
     
  19. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Залежно яка моделька, схема :girl_smile:, але головне аби Вам сподобалось.
     
  20. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Ще Алізе Бахар трохи з тих грубших, але для гачка № 3 я б радила а не для №4.
    Для сумок мені подобається ЯрнАрт Саммер, там хлопок+віскоза, віскоза не дасть розтягнутись. Бо все таки на сумку, якщо доросла 100% хлопку не радила б, для дитячої підійде, бо туди ніц такого не накладеш. А взагалі сумки гарні з Ярнарт Перл, або якщо брати хлопок і додавати наприклад оті ниточки Atlas, що в маленьких моточках. Основне, щоб у складі ниточки був домішок, який не дає розтягуватись ниточці, бо після декількох носок, або після прання зробиться шматка і шкода роботи ;)