Поради вишивальницям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я просто не знаю де ще приткнути ту тканину.
    А ті штуки, що потім розчиняються у воді(така тканинка з малюнком :girl_blush2:)?
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    і я не знаю, в мене таких 6 кусків)))) Я б не хотіла собі такої сорочки, вона виглядає дуже дешево, шкода праці
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    зроби подушечки))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    пошила своїм наволочки, правда на більші подушки, а не на ті що зараз, хай лежать, їсти не просять ;) Можна простирадла ще зробити. Постіль - така річ що завжди треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я знову з іноваційтими питаннями)) чи можна на рушниковому полотні вишивати сорочку? Мені, як раз його ширина на довжину підходить.
     
  6. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    врахували, що воно дась осадку на 15% ?
     
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Так, мені треба на маленьку дівчинку сорочку. Пройшлась по магазинах, а там полотно по 130-170грн((( шукаю якусь альтернативу
     
  8. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    то вишивайте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Хочу вишити коліжанці в подарунок торбинку для білизни, і не знаю скільки то треба брати тканини, які розміри готової?
     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Все залежить від того, якого розміру торбинку ви хочете.
     
  11. Zhaba

    Zhaba Member

    Підкажіть, будь ласка, чи вишити хрестиком вручну можна на футболці? Теоретично - так, але може хтось має практичний досвід. Яку саме "основу" використовувати знизу для того аби тканина не потягнулась (назву тої штучки)? Планую вишивати сама, але може то варто доручити професіоналу з досвідом, якщо складно. Може знаєте яку саме футболку жіночу варто обрати?
     
  12. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    теоретично все можна ;)
    Я вишивала на стрейчевому платті (маханина трохи, але результат гарний вийшов)
    під низ обов"язково підклеювати флізелін, зверху штивну канву пришити (яка потім випорюється) і я натягувала на снапи, бо інакше "гуляє" вишивка і хрестики не рівні виходять і затягнути можна засильно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дівчата де продається добре домоткане полотно на рушники ?
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    я вишила 4 штуки, всі десь розміру А4
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    потребую термінової поради: вперше вишиваю сорочку на водорозчинній канві.
    і от вишила один рукав, поклала тканину в воду, а канва чомусь не розчиняється, просто стала мякенькою, замість твердої.
    може там якась особлива технологія прання, якої Т вода має бути, треба порошок чи не треба, скільки часу вимочвати?
    порадьте хто мав з тим справу, будь ласка!
     
  16. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    а вода холодна? Я замочувала в холодну воду - чим холодніше тим краще, поітім ще під краном (струєю) із холодною водою тримала трохи і все зникало
    --- дописи об"єднано, 26 Листопад 2015 ---
    без жодних миючих засобів
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    то ви про канву? бо мені це нагадує як виводити маркер з тканини.
    я питаю як розчинити в воді отаку канву http://ic.pics.livejournal.com/uzoranet/34318146/67333/67333_original.jpg
     
  18. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    про неї, саме про канву:girl_yes2:
    --- дописи об"єднано, 26 Листопад 2015 ---
    мені казали в магазині що не дай Бог в гарячу воду її пхати
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ну от, я спочатку просто занурила в холодна воду, за пів години нічого не змінилось - прочитала десь що треба в теплу з порошком - теж не помогло.
    дівчатка, що ж мені робити??:girl_cray:
     
  20. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    а зконтактуватися з продавцем не варіант? Я думаю, може бути кілька видів тої канви, кожен виробник мав би зазначати як саме давати собі раду з їх виробом, може якійсь канві саме гаряча вода до вподоби. А ще як варіант, може спробуєте повитягувати ту канву, якщо вона таки не розчиняється, то може в мокрому вигляді вдасться просто повисмикувати?