Поради щодо фотографування наших виробів

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Almariel, 12 Листопад 2010.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів

    з тим згідна, головне обирати мильницю зі скляною оптикою. Бо зараз є багато з пластмасовою і якість фото нікудишня.
    от в мене є olympus старенький (скло) і новий nikon (пластик). Різниця відчутна, особливо на макрорежимі, коли вишивку фотографую.
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів

    ніколи не тримала в руках пластикову оптику, але раніше (то я про старі плівкові мильниці) той пластик з часом жовтів, це відбивалося на якості фото :girl_sad: я думала, вже ніде такого не ставлять :girl_nea:
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів

    як виявилось ставлять, і на дорогих цифромильничках.
    але то офісний фотоапарат,те, що треба, він фоткає (здаля і в режимі "музей").
     
  4. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів

    Я просто веду до того, щоб не вганяти в оману читачів даної теми ( особливо тих, що займаються бісероплетінням, і для фотографування своїх виробів планують купити фотоапарат. Я вважаю, що якісь фото зроблене дзеркалкою з макрообєктивом буде набагато кращим ніж звичайною мильницею з використанням макрорежиму. А прочитавши допис
    підуть і куплять мильницю, хоча мають гроші і на дзеркалку з макрооб*єктивом) Зрештою зараз дзеркальні камери не надто дорожчі ніж мильниці, але їх перевага в тому, що навіть якщо ти зараз немає можливості, то з часом ти можеш підзбирати гроші і докупити собі оптику, з мильницею такої можливості, нажаль, немає. (там об*єктиви не знімаються)
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів

     
  6. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів

     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради щодо фотографування наших виробів

    рекомендації по фотографуванню готових рукодільних виробів з сайту Страна Мастеров