Поради для бісерного чайничка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Liliyah Romanova, 16 Лютий 2010.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Почала вишивати картинку з готового набору. Оце закортіло мені вишити для себе сорочку бісером, але вирішила потренуватися на чомусь меншому для початку. Скажу чесно - запалу поменшало :girl_in_dreams: Шию тільки другий день, а питань вже багато:
    1. Бісер весь різнокаліберний - є шириною в міліметр, а є й "волосинки" просто, крім того вже 2 штуки навіть не бісер, а просто кусочки скла (пластику?) без навскрізного отвору. Якщо купуавти на вагу (якісніший), таке теж трапляється? Чи то я набір поганий купила?
    2. В наборі кількість бісеру дається із запасом, чи пораховано до штучки? Бо крім тих бракованих, є ймовірність, що ще погубляться.
    3. Підкажіть, будь ласка, як правильно організувати робоче місце, щось ніяк не можу наловчитись. Шия вже болить за кожною бісеринкою повертатись.
    4. Почала вишивати з нижнього краю (завжди так роблю хрестиком). Тепер мені здається, що почати зверху було б краще. Моє припущення вірне?
    Дівчата! Допоможіть, будь ласка! Чесно, без вас я не впораюсь. :girl_blush2:Більше не маю, кого спитати.
     
  2. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Відповідаю по порядку

    1. Якісніший можна купити, але в мене в наборі був такий як у Вас
    2. поганий бісер викидала, але ще все одно було достатньо. Навіть були залишки.
    3.Я вишивала не рядками, а кольорами,то робила спеціальну підставку для бісеру одного кольору і на неї ставила прямо перед своїми очима
    4.не обов'язково. Можна і знизу- це вже індивідуальне.

     
  3. GORTENZIA

    GORTENZIA New Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Kvitneva, знаю, що в наборах китайський бісер, а він весь різний і линяє не тільки при пранні, але може і в руках (мала досвід), краще купити маленьку упаковку чеського, він практично без браку.
    В мене робоче місце так: вишивка на столі (на колінах бісер впаде - загубиться), сам бісер в пакетиках. Коробочка з-під цукерок (в мене Амур:girl_tender:), на дні лежить тканина (однотонна, якогось приємного кольору), бісер насипаний по купках невеличких і по мірі використання досипаю. Голкою з тканини брати простіше, бо на твердому він "скаче". Таким чином і вишиваю, і коралі плету. Коли треба закінчити роботу, просто закриваю коробочку і акуратно кладу десь "повище", від своїх дітей:girl_haha:
     
  4. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    і я плету на білій тканині ,правда, без коробки просто на стіл розстеляю тканинку насипаю бісер а як треба закінчити то просто згортаю "квадратиком".
    я знову звертаюсь до більш досвідченіших майтринь хочу сплести таку квітку
    [​IMG]
    але маю проблемку на етапі розширення листка (там де намальовані три рожеві бісеринки) шось нікак в мене не получається так як на схемі і на фото.скільки там треба добавляти таки три тих бісеринки і куди вводити нитку? :girl_flag_of_truce: нерви вже здають разів 20 переплітала і ніц не получається
    [​IMG]
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    бісер буває різним - найкращим вважається японський ТОНО та Delica - в них бісеринки практично однакові, дірочка велика(багато раз можна пропустити нитку), вага бісернки менша, а отже й більше на грам бісеринок виходить.
     
  6. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    шкода, що так пізно добралася до ноута... сьогодні саме таке сталося, але впала ціла коробка (пересипала в сірникові коробочки) - збирала пилососом з капроновим підколінком (тут десь бачила- теж слушна порада, дякую). До речі, стрибає на твердому - це факт!
    "повище", від своїх дітей - в яблучко!

    запам"ятаю, дякую!
     
  7. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    В схемі помилка. Ця схема вже виправлена
    [​IMG]
     
  8. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Завершила я свої вишеньки. І от не знаю, чого більше - розчарування чи задоволення від виконаної роботи. Окрім того, що бісер різний за розміром (і тому вигляд роботи не дуже), я виявила ще одну проблему. Крайні бісеринки, особливо на початку рядка, якось дивно лягають, падають ніби. Рукодільниці, підкажіть, будь ласка, що не так роблю!
    [​IMG]
    [​IMG]
    П.С. Natalysa, Ви були праві. Бісеру залишилось ще на таку картинку.
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2012
  9. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Хтось вишивав бісером ТОНО? Який він в роботі і чи гарно лягає по тканині?
     
  10. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Дуже задоволена якістю, кращий за чеський.
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    дівчата, маб питання не про бісер, а щодо матеріалів для біжутерії (більше не знайшла куди писати)
    хочу ось такий браслет зробити http://cs405022.userapi.com/v405022380/1383/2EqYTU0pgKU.jpg
    знайшла що для основи треба *проволоку с памятью* де таке можна купити в нас????
     
  12. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    бачила таку штучку в магазині в центрі, якшо не помилюся назвою "Монпасє"(вичате якшо помилилася), він знаходиться на вул. Галицькій, це той провулок який веде від Короля Данила до Ратуші... і там навіть такі бусінки є))))
     
  13. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Дівчата хто займається бісероплетінням підкажіть скільки у львові коштує бісер.
     
  14. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Підкажіть, будь ласка, які по якості набори для вишивки бісером фірми Butterfly. Пише, що бісер Японія, але я хочу перепитати. Не маю можливість поїхати подивитися "в живу", а в інтернеті знайшла гарний набір зі знижкою і хочу замовити.
     
  15. Emerald

    Emerald New Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    - Є один магазинчик в районі Привокзального ринку. Там продають чеський бісер (досить якісний, бо перевірено вже не один раз). Так ось ціни на даний момент такі: 10г - 3,50коп, 5г - 2грн. Там є й більші розфасовки. Принцип такий: чим більше упакування, тим дешевше виходить.
     
  16. Alinam

    Alinam New Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Хороший вибір бісеру і фурнітури в Краєзнавці на Площі Ринок.Там знааачно дешевше, ніж в Монпасьє, і вибір більший. А ще вигідно в інтернет-магазинах замовляти.
     
  17. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    що це за магазин і де його найти графік роботи
     
  18. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Надумала зробити намисто таке щоб бусинки обшити бісером і не можу знайти діаметром 18мм. Може хтось такі і робив і підкаже де купити?
     
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Дівчатка, підкажіть, а як правильно закріпити на джгуті ковпачки такого плану:
    [​IMG]
     
  20. Daisy

    Daisy Well-Known Member