Поради для бісерного чайничка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Liliyah Romanova, 16 Лютий 2010.

  1. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Прошу досвідчених майстрів поради. Хочу зробити кабошон (до цього мменту мені все знайомо :girl_curtsey:) і обшити бісером. Все зрозуміло, знайшла купу інфи, та і з бісером дружимо.... але не зрозумію, чому усі обшивають ниткою, мені здавалося, що краще мононитка (типу жилки тоненької), вона тоненька і порвати її ну дууууже складно. То що скажете?
     
  2. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Для мене нитка для бісероплетіння (порвати її теж нелегко) краща, якщо її протягнути через віск то бісер сидить рівненько, тугенько, а жилкa через якийсь рік- два розсихається і розсипається.
     
  3. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    То спеціалізована нитка, так розумію? Тобто саме за неї питати у магазині з бісером
     
  4. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

     
  5. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

     
  6. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Для бісероплетіння нитка, треба запитати IMEL, здається вона вишиває нею сорочку бісером.
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    А якоюсь міцною не варто? Саме спеціалізованою вартує? Ви якю плетете?
     
  8. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Ну, обідно буде якщо вона порветься, тим більше що іноді кабошони не хочуть обплітатись (є в мене такі мучені-перемучені). Я користуюсь SILAMIDE BEAD TREAD нейлон.
     
  9. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Дякую. А що за кабошони такі? Я читала, що мають бути тонкі і не дуже різко підніматися від країв вгору.
     
  10. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Звичайні кабошони, з натурального каміння, а мучиш його, а він тебе:girl_devil:, наразі маю замовлення, ще від нового року, жгут сплела за два дні, а камінь... нехоче обплітатись, ну не йде, я його вже і клеїла кілька разів щоб обшити і різні види плетіння пробувала і ніяк. От так мучишся, а в один прекрасний день все получиться але коли той день буде:girl_sad:.
    Кобошони можуть буть і тонкі і високі, немає значення, є різні види обплітання
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    На першому фото: вишиті
    друге: обплетені
    третє: грубий камінь
    четверте: подарували "купу" такого каміння, вже є ідея але ще нема музи, теж будуть обплетені.
     
  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Ого:girl_tender: оце розгорнута відповідь :) Я так розумію, що читала все про вишиті, їх треба було клеїти основу, а потім щей шкірою зворотній бік закривати і бісером шви закривати. А то можна просто обплести? (певно своїми питаннями вже дістала?:girl_blush2:) прсто наприклад кульчики додадуть ваги, з тими усіма слоями шмати і шкіри :sad:
     
  12. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Можна просто обплести і буде гарно виглядати з обох боків.
    (не дістали мене, питайте!)
     
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Фух, наче все зрозуміла, і навіть уявляю, як то зробити (досить просто на перший погляд). Як тільки матиму хвильку - роблю камеї і обплітаю (ото щойно подумала, що маю чудові камейні форми, чого робити прості кабошони :girl_wink:)
    Дякую за пораду, результат покажу :)
     
  14. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Дівчатка, це має бути капронова нитка 50К, вона дуже-дуже міцна і синтетична, точно не поветься ніколи.
    Успіхів!
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка



    так, дійсно перед тим як почала вишивати сорочку бісером-перерила купу всього
    я вишиваю капроновою ниткою 50К, вона дуууужжже міцна, швидше шкіру порвати можна нею, ніж її саму

    я її шукала в Новому Цумі-думала, що вона є в швейних віддлах, а знайшла в Ніфертіті :)

    фото:
    [​IMG]
     
  16. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    я теж хочу нвчитись робити таку красу з бісеру, тільки ще не знаю яке треба причандалля купила жилку, бісер, яку нитку треба не знаю точно
    переглядаю ваші дописи, різні сайти на цю тему, може теж навчуся:girl_wink:
     
  17. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    (хоч запитання і не до мене) Я плету такі речі тоненькою жилкою.
     
  18. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    Але жилка через якийсь час розсипається(розсихається).
    Irchukmip,зайдіть сюди http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=50830
     
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    :scare: А за який час?
    Жилкою я назвала Nylon invisible yarn. Правильно чи це може якась така нейлонова нитка?
     
    Останнє редагування: 26 Серпень 2010
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Бісерні процеси


    я десь вичитала, що то зимові треба брати, то поможе чи ні?