Поради для бісерного чайничка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Liliyah Romanova, 16 Лютий 2010.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Daisy, можна запитання? Для чого вощити нитку? щоб вона не ворсилась?
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    У цьому магазині є нитки і бруски воску. А як вощити?
    Той інший сайт, це магазин коло мене. Ціни в канадських доларах. Якщо у вас дешевше, то буду неймовірно вдячна за пересилку!!!! Іду пошлю номер у пп. )
    Тут лінки на їхній каталог: 1 і 2, але треба мати флешплеєр поставлений.

    Робити я планую такі речі, як за лінками в першому дописі. І ще я просто млію від жгутиків.

    То який тоді шукати? Чеський чи японський?
    Дякую за пораду зі стеклярусом!

    Ще маю питання про орґанайзери - які краще брати, бо їх теж вибір трохи є.
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2010
  3. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Для того щоб бісер не сувався, а щільно тримався при плетінні, особливо це добре при плетінні жгутів.Щоб навощити нитку то треба зробити маленький надріз в куску воску і через нього протягнути нитку.
    Японський бісер значно дорожчий від чешського. Для прикладу: 10гр чешського (якісного)коштує 1$, а 7 гр. японського TOHO 3$.
    З органайзерами не спішіть. Я тримаю бісер в zipper bags по кольорах і в коробках від сигар.
    Якщо займатись бісероплетінням для бізнесу (Ліля, це в вашому випадку), тоді добре продаються в'язані жгути, в'яжуться гачком, дуже скоро, гарно виглядають,особливо якщо використовувати стіклярус. І"воздушки", вони теж в'яжуться гачком, для них не треба рівного бісеру, це той випадок коли підходить кривий китайський бісер.
    (подивлюсь сайт, а тоді подзвоню)
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Оксано, дуже дякую за допомогу!
    Я он шукаю жгутики, які мені сподобалися і вже поволі в розпач впадаю. Знайти ніяк не можу. :girl_cray:
     
  5. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    А може на www. biser.info пошукати в пошуку? Там тих жгутів різних...ну дуже багато.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Не можу знайти. Так дивно. Маю перед очима, всі книжки переглянула... на бісер.інфо не знаю скільки сторінок передивилася... і нема. Ех... нема ради. Буду робити інші. А ті, може, згодом знайдуться.
    То якась така книжка була. Я ще здивувалася, що моделі дуже звичайні й прищі не позатирані. Та з дивною помадою, якимось кольором дивним. А як називалася? :girl_sad: Склероз молодечий.

    Зате знайшла ось таку красу:
    [​IMG]

    І цей цікавий.
    [​IMG]
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Лілю, може починати з простих, ось таких джгутів. Вони плетені голкою (не гачком), пусті всередині, дуже ефектно дивляться.
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Маю мати до них схемку, пошукаю і викладу.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2010
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Такі я повинна вміти. :shy: Моя мама бісером займалася трохи, то і я попри неї дещо робила. Давно, але було. Сама собі браслети, нашийники вигадувала. Але там то швидко, а от більші вироби...
    Дивилася вчора, як гачком в*яжуть. Як згадаю свою ненависть до гачка... :girl_crazy: Ну, але може якраз спробую і піде. Але я з простого починатиму.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    О, яку я красу знайшла:
    [​IMG]

    Тут показано, як робити. Так гарно виглядає!

    А отаке хочу навчитися. Найбільше лякають оті китиці на кінцях. Але майстер-класу тих ларіатів ніяк не знайду. (((
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2010
  10. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Цей жгут в'язаний гачком. Майстер-класу не треба, це просто жгут і китиці, трохи нудно їх робити але нічого складного.
     
  11. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Я теж таку красу пробувала повторити. Ось тут показувала, що з того вийшло http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=540924&postcount=82

    Daisy, а де можна підгянути схему таких трикутників, як Ви робили?
     
    Останнє редагування модератором: 19 Лютий 2010
  12. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Ліля, може це допоможе, прискорить пошук.
    http://biser.info/node/102081
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Та я власне за вашою порадою роздивляюся, як то гачком в*язати. І ніц не розумію. Такий чайник, що капець. Вже кілька відео переглянула, і майстер-класи з фото, а не розумію того взагалі. Схоже, що то заважке завдання для мене. ((( Я самого гачкування не розумію.

    Буду читати ще, але направду складно мені те гачкування зрозуміти. ((( Стягнула журнали "лєна", то там ніби є жгут без плетіння. Тільки ним вузли не зав*яжеш.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2010
  14. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    http://biser.info/files/images2node/biser.info_173069959548c6512ac8701_o.jpg
    Плести мозайкою два трикутника,починати з середини, в кутках техніка ндебеле, зшити, я напхала вати трошки щоб тримав об'єм.

    Не розглядати, а пробувати!:girl_smile: я теж довго з ним "воювала", хоч немаю проблем з гачкуванням. Навіть якщо перші рядки будуть зовсім ніякими, треба зв'язати кілька см, при роботі буде зрозуміло в чому помилка.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Лютий 2010
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Купила нині 30 гр чеського бісеру за 4.70.
    А ще купила гачок і бавовняну нитку для гачкування. 15 долярів за нитку для бісеру рука не піднялася заплатити.
    А от в майклз маленький циліндер китайського бісеру коштує 4.99. Здирники однозначні. :sad:
     
  16. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    :suicide::suicide::suicide::cesored:слів немаю, побачивши ціни:girl_crazy:
    То жгут буде в'язаний?
     
  17. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    А я вчора купила 650 г чеського бісеру за 149 грн :girl_cool:. Тепер би часу на нього, бо ідей вже море.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    То на ваші гроші 4.50. І то це ще дешево, наскільки я так бачу.
    Так, плести з бісеру не буду, бо то буде дуже коштовне. Так що вчора вчилася плести. Дружба з гачком ніби вдалася, але я трохи завеликий купила, як для 11 бісеру. Треба буде менший купити трохи. Ще я ніде не бачила, що нитку треба на котушці тримати, тому в мене або браслет вийде спершу, або доведеться спороти й робити наново. :xaxa:

    Ото мої вчорашні проби:
    [​IMG]

    А так виглядає при гачку:
    [​IMG]
     
  19. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Ліля, все гарно виходить, дуже рівненько. МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!
    Я в'яжу вузлики, штукую нитку але стараюсь зв'язати так щоб вузлик залишився з внутрішньої сторони і промазую його клеєм або лаком для нігтів. Для цих жгутів треба форнітуру, я вже перепробувала різні защіпки плести бісером і все ж куплені найкраще підходять.
    Крючки я купила зразу набір з різних номерів, в майклсі.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Там дорожче. У бісерному куплю. Я вже деякі пригледіла.
    А як робити китиці на кінці джгутів?
    Треба буде спробувати. Але я вирішила зробити інший, а цей розпороти.
    Дякую! :shy: Я навіть не сподівалася, що так вийде. Востаннє гачок у руках тримала в 7-ому чи 8-ому класі. Там трохи виглядає нерівно, але то тому, що бісер різного розміру.