Пологи за кордоном

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Almariel, 7 Липень 2011.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Поділіться розповідями про пологи у різних країнах. Свій власний досвід або знайомих. Цікавить все: ставлення, вартість, надання переваги КР чи природнім пологам, ставлення до ГВ, відповідальність лікарів і т.д. Хочеться порівняти з українськими. Ну і про ДП: законодавче підґрунтя, вартість...

    п.с. Я бачила розповіді-інформацію в інших темах, але хочеться все зібрати до купи.


    ---------- Додано в 12:08 ---------- Попередній допис був написаний в 10:54 ----------

    Поки що риюсь по інтернету. Знайшла такі факти:

    Німеччина: надають перевагу природнім пологам, все за бажанням породілі. про вартість поки що нічого. Ставлення гарне (що очевидно), але в основному мама сама дивиться за дитиною, а не медперсонал. За ГВ, допомагають в цьому.отакі посилання: розповідь 1 і розповідь 2. Можливі ДП. а тут пишуть, що ціна 3 тисячі. в іншому місці - 10 тисяч. і ще страхування на пологи діє лише через 9 місяців після підписання договору про страхування.
    отут ще про домашні пологи в Німеччині.

    Англія: ДП поширені. підтвердження тут.

    ця інформація - це добре. але хотілося б почути людину, яка сама народжувала за кордоном - щоб можна було все розпитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Zolia

    Zolia New Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    Я другу дитину народжувала за кордоном. В Дубліні.Зараз з тихою ностальгією згадую :) Пологи стараються провести природньо, в плані - не стимулювати без потреби. Мене тримали добу після відходження вод - все чекали, поки родова діяльність включиться. вона ніби і включилась без стимуляції, але через добу перейми вже були ого-го, я думала зараз би вже і потуги мали б початись, а вони подивились - відкриття 2 см. Сказали - дуже шкода, але вимушені вас "приспішити". підключили одну капельницю, а за кілька годин іще одну. тут я вже пригадала чітко, як це було при перших пологах і попросила зробити епідуральну анестезію (вони і перед тим кілька разів пропонували, але я все думала, що сама справлюсь). одним словом - води у мене відійшли в п'ятницю, а народила я в неділю зранку. Донечка абсолютно здорова. До речі, серцебиття протягом всього періоду пологів контролювали монітором.
    Лікар на нормальних пологах не присутній, лише акушерка та медсестра. Саму не залишають ні на хвилю. Чоловік може бути присутнім постійно, а може, як в моєму випадку - влетіти в останні 15 хвилин, прямо з вулиці, без халату, бахіл і тим більше, без флюорографії:girl_yes2:
    І все це - без копійки! Правда, за умови - що жінка жила і працювала (і відповідно, сплачувала податки) там певний час до пологів.
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    кину кілька цитат з сусідніх гілок:
    і про Велику Британію:
     
  4. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    Ну то так сказати "попередня розповідь" :) Детальніше і точніше буде після пологів :)
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    Дівчата, не стрималась, читайте про пологи в Нідерландах!
    60% народжують без ускладнень вдома
    10% по показах народжують в пологових
    10% за власним бажанням народжують в пологових
    10% потрапляють в пологовий, почавши народжувати вдома
    (ще 10% не вистачає, але це все цифри приблизні))))
     
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    Знайшла цю тему і цікавить мене таке питання:
    якщо сталося так, що дитина народилася за кордоном, а жінка - громадянка України і там не проживає, а практично відразу повертається (наприклад, їхала спеціально народжувати), які важливі нюанси потрібно знати - які документи слід підготувати завчасно і т.п.?
    З чим стикнеться жінка після повернення?
    Гугл і законодавства відповідних країн - це, звичайно, основне джерело інформації, але хотілося б почути реальні історії.
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    У мене сестра народжувала в Угорщині. Але то 8 років тому. У нас у Мукачеві багато дівчат їдуть туди народжувати. Кажуть краще. Моя подруга у вересні теж планує туди їхати і бере мене з собою. Хоче, щоб я була з нею та й мову знаю, каже буде їй легше порозумітись,якщо щось. Так що сподіваюсь побачити умови і реалії на власні очі (якщо у мене щось не зміниться). Хоча сестра дуже намучилась з малою(важкі пологи). То тепер каже(як підсумок пережитого), що наші би не морочились, кесерили і все. А угорці не хотіли,дали самій родити.
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    Та власне, що поспілкувалася із знайомими з Закарпаття - то вони цілком налаштовані так і зробити (при чому вагітна сама медик)
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    З Угорщиною нічого не вийшло, бо її чоловік не міг відпроситись з роботи, щоб навіть поїхати домовитись. То ж родила подруга в Ужгороді.
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    якщо їхати тільки народити, то все простіше (я ще в Німеччині планую деякий час залишитись, то виходить складніше): пологовий будинок чи акушерка дає заповнювати папірець (можна прямо після пологів заповнювати), треба свідоцтво про одруження перекладене на мову країни німецьким перекладачем (він має спеціальний дозвіл) - ці документи несе акушерка чи хтось від лікарні у відповідну установу. через кілька днів вам приходить свідоцтво про народження на пошту. але варто ще отримати також інтернаціональне свідоцтво (12Є коштує). потім апостилюєте це свідоцтво у Німеччині, перекладаєте на укр мову свідоцтво і апостиль, везете в українське консульство. там дають папірчик, що дитина громадянин України (30Є коштує здається). тепер свідоцтвом про народження дитини є інтернаціональне свідоцтво + переклад + папірчик про громадянство.
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    Пологовий в м. Тахо в Каліфорнії, очима (камерою) щойноприбулого росіянина :)
    http://www.youtube.com/watch?v=ZUYeaUXRHXM
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    моя розповідь про пологи в Німеччині, а тут я напишу деякі деталі:

    * ведення вагітності (+ 3 УЗІ), курси, пологи і місяць після пологів приходить акушерка (дивиться за дитиною і породіллею) - повністю покриває страхування. державне - хоч з першого місяця, якщо ж страхова компанія приватна, то все залежить від компанії: зазвичай є якийсь термін, протягом якого ти повинен користуватися послугами компанії, а лише потім можна вагітніти

    * нам довелося заплатити додатково 250Є, бо ми народжували у новій "кімнаті для пологів", яка тільки відкрилася і вони ще не виплатили всього за ремонт

    * на курсах розповідають багато, прихильники природного всього, ми чули про ГВ, про багаторазові підгузники, радили не купувати ніякої косметики і ліків для дітей (найкраще - це ГМ, чиста оливкова олія, вода з морською сіллю)

    * але ні в якому разі не наполягали на чомусь: типу обов’язково годувати до 6 місяців чи щось таке - то твій вибір. так само показали, що можна пеленати дитину, а можна і ні.

    * далі педіатр: не рекомендувала нічого щодо годування дитини, лише в півроку сказала, що пора догодовувати і сказала: "ми рекомендуємо починати з ...". прочитала коротеньку лекцію про користь щеплень: "ну ми ж не хочемо зробити гірше...", але ми спокійно відмовилися (треба було заповнити папірчик: прізвище-ім’я, і поставити галочку, чи хочу я робити щеплення). коли чоловік запитав, чи це дуже поширені хвороби, то вона сказала: "та ні, не переживайте, не велика ймовірність заразитися". пропонувала виписати вітамін Д - відмовились, потім ще раз нагадала про нього і все. тут є обов’язкові медогляди дитини ( штук до півроку і наступне в рік і далі ще рідше) - якщо на них не ходити, то можуть пожалітися на батьків, що погано дивляться за дитиною. плюс на відповідальності педіатра дивитися на ситуацію в сім’ї: чи нормально за дитиною доглядають і т.д. Але для цього наш лікар лише 1 раз запитав, чи щасливі ми мати дитину і все.

    ну поки ніби все. щось згадаю - допишу.
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    ага, згадала. можна народжувати в госпіталі з лікарем і акушеркою (обох сам вибираєш). лікар той самий, який вів вагітність, може бути. позу для пологів вибираєш сам, є ванна - можна народжувати у воду. але, як показує досвід, там все-таки і стимулюють, і знеболюють, і КР буває, але за твоєю згодою.
     
  14. Fayolea

    Fayolea New Member

    Пологи в Польщі

    Шановні форумлянки, поділіться будь ласка досвідом народження дитини в приватних клініках Польщі. Які там умови і ціни? З якими труднощами ви стикнулися? Чи варто взагалі розлядати варіант пологів у Польщі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

  16. Dzhyl

    Dzhyl New Member

    Відповідь: Пологи в Польщі

    те саме цікавить.
     
  17. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    Може є хтось зі Львова, хто народжував за кордоном (цікавить зокрема Америка). Питання у виготовленні документів на дитину в Україні, чи були труднощі?
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

  19. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Пологи за кордоном

    Свідоцтво про народження вам дадуть в Америці. Потім дитині потрібен буде пасспорт щоб повернутись в Україну. Можна зробити америкаський паспорт або український в консульстві. Всі інші документи зроблять в Україні за українським паспортом, або довідкою про громадианство.
     
  20. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Дівчата, хто народжував в Польщі, а то й у Кракові? Бо швидше за все буду там жити незабаром і відповідно і народжувати... Розкажіть всі нюанси.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1