Пологи в інших пологових України

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Nyashka, 8 Травень 2016.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Цікавлять відгуки і історії ПП і КР в інших пологових України. Особливо у областях сусідніх :)
    Як домовлялися, скільки обійшлося, відношення лікарів, як вести дитину назад до рідного міста і інші деталі.
     
  2. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Послухаю :) доречі читала що в Луцькому пологовому лікарі не мають права виходити на чергування не в свою зміну - тобто ніяких домовлянь. Народжують в чергового. За порушення - звільнення.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Цікаво , чи можна тоді без домовленості приїхати і здатися в патологію ? Начиталась вночі про цей пологовий і дуже загорілась ідеєю. Лякає тільки те, що мацьоп вести близько 3 годин в машині назад до Львова.
     
  4. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Я старшу народжувала в Рівненському перинатальному 3 роки тому, сама з Рівненської області, тоді жили за 150 км від Рівного, тих же 3 години їзди, зараз трохи ближче 100 км,але теш буду там народжувати по показах. Тоді пологовий мені сподобався.Місяць перед пологами лежала в патології, то там чудовий персонал,чудове відношення було. Післяпологове відділення то як пощастить,деякі акушерки хороші і пояснювали все і показували як дитину правильно прикласти, а деякі тільки бігали з пляшечками суміші і казали,що треба догодовувати і пояснити ніочго не могли. Умови перебування на той час були дуже гарні, але якраз в 2013 пологовий відкрили після ремонту, палати в післяпологовому 2-місні,була і одномісна,але не знаю,що треба було,щоб туди поклали. В одному з родзалів і ванна була,де можна було пересидіти перейми. Мені дістався звичайний, без ванної, але з шведскою стінкою,і диванчиком для партнера, під час перейм дозволяли приймати будь-яку зручну позицію. Народжувала на ліжку, на спині, хоч можна булоі на спеціальному кріслі і на боку на тому ж ліжку.Доцю додому забирали машиною, я тоді трохи подурному поступила, бо не купили на той момент автокрісло, то розклали сидіння в машині,я лягла,а доню поклали на мене, то було страшно так їхати, бо місцями дорога не дуже. Цього разу забиратиму тільки в автокріслі малечу. І ще мене мама переконала нагодувати дитину сумішю перед дорогою,щоб краще спала,бо ж - як ти збираєшся в машині її годувати" то вона дійсн опроспала всі 3 години дороги і лиш дома прокинулась. Але тоді я ще добре і прикласти не могла і не уявляла як то дитину в дорозі годувати, цого разу вже буду мудріша.
    Перед самими пологами познайомилась з дівчиною з Львівської обл., приїхала спеціально в Рівне народжувати,але здається вона писала заяву і підписувала її в нач.меда на дозвіл родити в них. То треба в пологовому взнавати.
    І про домовленість з лікарями - тоді була така практика,що якщо хочеш в якогось одного лікаря народжувати,а не в чергової бригади то треба було написати заяву на імя нач.меда ,в кого ти хочеш родити і якщо вона підпише, то вже той лікарп рийме пологи, якщо ні то лише чергова бригада. Так моя сусідка по палаті з патології ходіла народжувати в одного лікаря,а начмед їй не підписала заяву в п'ятницю, лікар запевнила,що після вихідних підпише, а та дівчина родила в понеділок зранку вже в чергової бригади.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я не знаю, як зааз. Але 2 роки тому там народжувала донька наших хороших знайомих. І справді- домовлятися не можна. Народжувати дозволялося виключно у чергової бригади
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Katerinamikitin

    Katerinamikitin New Member

    Нрароджувала в Києві в ПАГу лежала у відділенні акушерської патології (3поверх), відділення мені сподобалось, чекала гіршого бо начиталась що там совок, але на пятому поверсі так і є (в-ня кардіології і патології плоду) персоналом також дуже задоволена, можливо я неуважно дивилась, але в карман мені ніхто не заглядав.Туди я їхала з направленням і до лікаря якого порадили, але багато жінок в яких є ті чи інші показання просто їдуть туди і лягають, народжують в дежурних лікарів або з кимось вже намісці домовляються якщо хочуть. Дитину везли машиною, теж переживала як буде, бо була зима,манюня всю дорогу спала, я її спеціально ще будила щоб поїла
     
  7. MarianaLviv

    MarianaLviv Member

    Дівчата, чи хтось щось чув за пологове відділення в Меденичах (Дрогобицький р-н)?
     
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я не знаю, чи то всі палати, але моя і ті, що я бачила на поверсі в Рівненському пологовому (мірющенка) були одномісні. Чути було через стіну, як інші діти плакали, то я собі можу уявити, як це, коли в палатах по кілька породіль. Мені було одній так добре. Хіба деякі мали два ліжка, для породіллі та чоловіка (в мене така була), вже потім сказали мені, що після кр, просто на той час не робили нікому кр, тому в них поселяли всіх. Можна було платну палату брати (600 грн), з душем, але вода була холодна на той час влітку, то який толк з того душу.
    Треба було дійсно підписувати дві заяви у головного лікаря - про те, що хочеш народжувати з іншої області, і про те, що в конкретного лікаря. Оплатила 300 грн офіційно в касу, щоб дозволили там народжувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    то Ви в міському народжували,а я в обласному,що в центрі. Вода гаряча там була і три роки тому в червні і в серпні 2016-го.
    І мені навпаки більше подобалось як були сусідки, я з обома дівчатками затрималась в пологовому довше ніж на 3 дні,то коли моїх сусідок виписали,а до нас не мали права нікого покласти мені було сумно одній,хай я ні першого ні другого разу з сусідками не спілкувалась сильно,але хоч словом було з ким перекинутись і за малечею шлянути як я йшла в душ або туалет.
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Так, я читала, що ви в обласному були, там дійсно в рази кращі умови, новенький ремонт. Мені з дому свекрів було 5 хв до нього пішки, але обрала міський через лікаря.
     
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    На жаль, поки відповіді на ці питання не знайшла. Цікавить процедура домовляння в пологовому Луцька. Якщо домовитись з лікарем і так не можна, то чи потрібно взагалі попередньо отримувати дозвіл на пологи в цьому ПБ? Якщо так, то чи це платно і до кого потрібно звертатись?

    Про пологовий в Рівному трохи розказала @innamorata в розповідях про пологи. Наскільки я зрозуміла з розповіді, то ніяких заяв і спец.оплат не було, якщо не враховувати доволі різкого ставлення головно лікаря. Так?
     
  12. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Мала бути заява, але потім вже шось ніхто не згадував, а благодійний внесок платила 600 грн, то при виписці питали чек.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Я обидва разинароджувала в Жовківському пологовому. 1,5 роки назад народжувала в лікаря Гринчука М.Ф, він заввідділенням. Дуже сподобалось. По перше спокійно, затишно,не багато люду. Палати на 2 ліжка, але є переважно по 1 жінці в палаті. На коридорах не лежать, як у Львові. Відношення людяне, до Львова 30 хв по хорошій дорозі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. WpylichkaP

    WpylichkaP Active Member

    Плюсую за Жовківський пологовий, теж там народжувала літом в Яковук М. І. Задоволена дуже, хоча пологи були тяжкі. І що саме головне для мене, ніхто не казав догодовувати малого, а навпаки казали частіше прикладати, хоча в ночі плакав, але в палаті я була одна. Персонал був хороший.

    Надіслано від мого D6502, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    У мене 2-є діток. Першу доню народжувала на Мечнікова із лікарем за домовленістю. То були стимульовані пологи ( попри те, що приїхала із розкриттям 5 см) з промедолом, постійними залякуваннями з боку лікаря, розривами, проблемами з лактацією і стафілококом у дитяти. Другу лялю народжувала в районі у чергового лікаря, якого поки я їхала, попередили, що їде дуже "мудра" породілля - знає протокол напам'ять. З лікарем мені пощастило. На її думку пологи - то інтимний процес, який не допускає втручання. Нас з чоловіком закрили в пологовому залі, пояснили як слухати серцебиття дитини КГТ і стукали!!! коли заходили. Ми виключили світло і дихали. Давали заг. рекомендації ( напр. поки слабкі перейми - подрімати, аби потім були сили на потуги), але не настоювали. Дозволяли потуги в верт. позиції, але в мене не було сил :). Ми сиділи. Пологи були складні але без жодного розриву, навіть по старих швах.
    Палати 4-місні. Але оск. мало породіль - ми були самі. Дозволяються відвідувачі. Чоловік залишався наніч без додаткових оплат. Єдиний мінус - відсутність душу. Тільки біде або йти в інше відділення.
    Мій особ. висновок - Львівські ПБ не панацея. Варто шукати прийнятніші варіанти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Tumko

    Tumko Member

    Хтось народжував в Пустомитах в лікарки Оленюк?