Пологи без розривів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Matiola, 1 Квітень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    крім того, що після розрізу легко може порватись далі...
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Оце точно. Я на перших пологах порвалась. Лікар сказав, що не сильно, що малесенький шовчик. Хоча мені по відчуттях було таке враження, що там все в клоччя. Тим не менше через тиждень я вже могла спокійно сидіти. А на других все ок. То так, як і казала Ваша лікарка, встала і поскакала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    бо Ви тужились обличчям. Це ж ніхто не розказує, як правильно треба тиснутись, що ніби в туалет по-великому хочеш. А екстренно в пологах якось не до навчання, тому і так виходить.
    ахах)))) я ще місяць ходила напівзігнута. Вродь нічого, думаю, о, так мені добре, піду щось їсти зварю. А на півдорозі до кухні так хоп- і по стіночці назад у ліжко. Так що поскакала то трохи закруто сказано.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от теж спірне. Мені зовсім потуги не були подібні на "в туалет".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Ari

    Ari Well-Known Member

    Погоджуюсь, під час перших родів, найкраще пам'ятаю як мені кричали "какай-какай" і нічим добрим це нембуло, бо як на мене то працювали зовсім інші м'язи, і окрім геморою з того какання нічого не отримаєш. Наступні пологи я вже знала як краще робити, то ті їх крики про ка... На мене не діяли.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну от мені при тому, що в мене сильний варикоз, вдалося уникнути геморою власне завдяки тому, що тужилась туди, куди треба.
    Хоч потуги і були відносно довгими, і з докладанням великих зусиль.
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2018 ---
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. Ari

    Ari Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Рекомендую до читання
    Владислава Карпенко on Instagram: “"Чего ты плачешь, тебе же ещё рожать?"; "Радуйся, пока не родила"; "РОДИШЬ - поймёшь"; и список этот можно продолжать бесконечно. Мама…”
    Владислава Карпенко on Instagram: “Все таки Инста-запор, это не про меня как я не пыталась отложить телефон в сторону и о т д ы х а т ь , ничего не выходит, и навязчивые…”
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    а розкажіть мені,куди треба? як то відчути?
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та Ви знаєте все для себе :) я ж не Ви, я не можу відчути замість Вас...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Між іншим, дуже цікава штука. Коли у мене починаються сильні тренувальні перейми, то сходить набряк з промежини. І з ніг більшість набряклості - також. А якщо ще піти у ванну чи хоча б теплий душ - відчуття, що тканини розм'якшуються і стають такими, що віриться у нетравматичні пологи.
    бо той стан "водяного матраса" мене лякав дуже, я в принципі не розуміла, як можна в такому стані тужитись. А природа мудріша, трансформації настають вже у процесі...
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    При вільному виборі положення ви відчуєте самі. При не вільному - можете ніяк не відчути, і що б тут не написали не допоможе.
    Якщо є самостійні потуги, то потуга сама підказує куди їй помагати. Мене з першою дитиною прекрасно тужило в положенні на боку, а насидячи на кріслі далеко не так прекрасно, але я вже тоді збагнула куди зусилля спрямовувати. Хоча на боку зусилля взагалі не треба було прикладати, все саме.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Єва

    Єва Well-Known Member

    Мені з першою дитиною хотілося в родзалі зайняти таке положення, акушерка не дозволяла. Найгірше, що було під час пологів - лежати на спині і дуситися власним животом.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    жах, навіть не уявляю.
    Я би свідомість втратила.
    в мене цікаві такі речі - коли починаються тренувальні перейми, сходить набряк з промежини. А зазвичай в мене від талії і до пальців на ногах все як "надуте".
    Думаю, підчас справжніх пологів цей механізм трансформацій спрацює для нас.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    почитала і задумалась - я шось не пам'ятаю шо і як мені кричали, але здається казала, щоб не тужилась обличчям (ну але принаймі це я ітак знала, мені на тому дуже залежало через очі, тому попередили мене про то давно). І ще пригадую, що тужитись прийшлося якось так не дуже й довго, а як воно всьо скінчилося, то шось і не згадаю (ну власне своїх відчуттів). Положення точно було на спині, але на скільки припіднято чи опущено теж не памятаю. Короч якісь в мене суцільні провали в пам'яті з тими пологами, тепер від других і незнати чого чекати...
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я начитувалась тими всіма книгами (Пологи без страху etc), запамятовувала природні етапи (з усіма характеристиками, описами відчуттів) пологів, рекомендації що робити на кожному етапі. І коли вже були пологи, то аналізувала що зі мною відбувається та співставляла з інформацією, яку запамятала щодо природніх пологів. Мозок був відносно ясний, бо не було стимуляції, але все рівно якісь косяки були :) (типу слухаатись лікаря, а не свої тіло та дитинку).
    У мене була норм вагітність, то ж фактори ризику були мінімальні.
    І для мене вищий пілотаж - домашні пологи, бо, по-перше, на це треба наважитись. А це вже для мене робота :). А по-друге, навчитись чи зосередитись слухати не тільки своє тіло, а в цілому дитину та себе. І бути свпевненою в відчуттях та побажаннях.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, домашні пологи, нажаль, не означає автоматично "пологи без розривів"
    Ситуації бувають різні, і часом дитині треба вийти швидше, мама це відчуває і рветься майже свідомо
    Молочниць, стану тканин, генетики тощо - також ніхто не відміняв.
    От вагу дитини і розмір голівки в домашніх пологах значно легше "обіграти". Все-таки якщо брати діаметр, - то різниця між маленькою і великою_добре_конфігурованою голівками буде в лічені сантиметри. Які чудово компенсуються позицією.
    Лежачі позиції зменшують і сповільнюють можливість відкритись передній частині вульви. Через це більшість роботи акушерки в пологовому (захист промежини) зводиться до того, щоб потягнути задню стінку і промежину замість всього "кола". Реально важка робота, і не кожна промежина витримує таке навантаження.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    слухати тіла достатньо - воно вже в курсі як краще дитині.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy



    Таки боюсь я розривів, от що. Але боюсь наразі якось конструктивно, ггг Теплої ванни як ванни чомусь не хочеться - то наливаю собі на саме дно теплої води і так пересиджую тренувальні або просто після дня на ногах 10 хв так "гріюся". В "тих місцях" все одразу стає дуже м'яке, і мені здається, що якщо хоча би частину перейм так відмокнути, то все буде ОК.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2