Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    То треба спочатку себе полюбити :) а тоді вже за ближніх братися. І в першу чергу пробачити собі те, що Ви не можете сприймати ту людину. І то є нормально. І тоді, можливо, Вам стане байдуже до її вибору або Ви просто щиро її пожалієте
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Можна ж любити, але не розуміти і не схвалювати вибір іншої людини. Співчуваю тим, в кого з близькими родичами виникли сварки через вибори. Треба більше спілкуватися не лише перед волевиявленням))) , будемо краще знати настрої рідних.
    І, що я зрозуміла, тв-гіпноз -страшна річ. Це ще Кашпіровський показав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    От, мій кум- при зміні попередній влади, змінилась його посада(був на керівній, опустили). Він гордо-ображений з часом звільнився. Сидить досі без роботи. Голосував за Пороха. Та, стався Зе. Що робить людина- всі групи в ФБ за Зе- він там просто звізда коментів. Зміна влади- перевзуваємось і сподівається, що його пригріють.
    :bad: .... но, кожен собі сам дасть колись оцінку.
     
  4. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    [​IMG]


    [​IMG]

    п.с Зловила себе на думці, що вже неадекватно реагую на зелений колір))
     
    • Смішно Смішно x 4
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нагадую форумлянкам, що ця тема - не філія ФБ. Меми і посилання прошу залишити для ФБ. Хочете сказати щось мудре - кажіть.
     
    Останнє редагування: 16 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ari

    Ari Well-Known Member

    Кажуть люди - заробітчани почали вертатися, вже цієї ночі один прибув. Цибуля падає в ціні, а що буде з капустою, кажуть багато треба буде віддати її тому заробітчанину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І саджають, саджають....
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Воно канешно смішно. Але так цю тему вимагали, так вимагали, до феміністичних моїх почуттів взивали...

    Останнє китайське
     
    • мімімі мімімі x 1
  9. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Прочиталала новини щодо вбитих фермерів, там жахіття звичайно, але я не про те. Глянула коменти внизу, мама рідна!!!, і це пишуть українці... багато з них впевнені, що вбивці атошники. А ось іще перл "Кто грохнул водителя БлаБлаКар? Герои АТО. Кто грохнул Вороенкова? Герои АТО. Кто отправил на тот свет Катю Гондзюк Герои АТО. Список можно продолжать очень долго."
    А ще вчора почула інформацію, що лише 48 відсотків українців вважають, що у нас російська агресія, а інші або не можуть відповісти, або вважають, що громадянська війна. Я була здивована якщо чесно, не думала що все аж так... От і вибрали собі подібного рагуля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я НЕ МОЖУ!!!
    Оце подивилася "кенгурацію" кілька хвилин і все!!! :bad::bad::bad:
    Розбудіть мене хтось :dash1:
    :girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Краще я б не дивилася. Включила на пару хвилин, почула російську мову і про розпуск Ради ((
    Сказав Парубій, що було весело. Ага не те слово, зовсім не те...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А мені «сподобалось» декілька речей:
    1. Ми всі президенти, і тому якщо що він не винен.
    2. Ми закінчимо війну. Цікаво як???? В мене варіант тільки один - здатись(
    3. Ну і заклик до повернення усіх в Украіну(((. Зараз почнуть зізжатись зі своїми «талантами»(((.
    Якщо не думати, то картинка гарна. Але якщо подумати, що за тим всім стоїть - реально страшно. Ніхто нам більше демократії не подарує. «Прос**ли», знову прос**ли...
    П.с. В мене мама повна оптимізму). Як добре деколи мало думати....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І ще пару слів. Увімкнула Г+Г. Коментарі просто неймовірно дратують. Не можна, щоб люди дивились і думали самі. Ні. Вони будуть формувати думки глядачів. Мало людей прийшло - бо не привезли автобусами. Двері не закрились, солдат не впав - значить все буде добре. І т.д. Не можу то слухати.
    І ще одне спостереження. В мене мама дуже вірить тв. І от вона приходить і говорить словами з тв. Жодної власної думки(((. Шаблони. Шаблони. Шаблони. Вона - яскравий приклад, як працює пропаганда. Сумно.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, і витримка у вас, дівчата. Я не змогла ,не дивилась. Мені досить того, що на ФБ вже все написали.
    "Розпустник" (Процишин)
    :girl_cray::girl_cray::girl_cray::dash1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В мене слабкі нерви і високий тиск. Я не змогла подивитись ні дебати, ні кенгуряцію. Нічого нас життя не вчить...
    Зневажаю..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Креативно Креативно x 1
  16. IrinneK

    IrinneK New Member

    На рахунок того, що нічого не впало)
    Під час інавгурації Зеленського стався курйоз із його посвідченням
    Але я не дивилась, просто не змогла. З прочитаних новин, то був цирк зі стадом баранів(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Спочатку ніби толкове говорив - що треба кожному почати з себе, щоб насправді змінити державу на краще, але дуже скоро почало то гі...но лізти:girl_nea:
    Позорище:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну я в тому чомусь почула зняття відповідальності з себе. Де всі відповідальні - там нема одного відповідального за все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  19. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    А знаєте, що найпаскудніше? Навіть якби він у своїй промові почав гнути матюки, або ж почав би розмахувати тією омріяною булавою направо й наліво, то для 73% виборців це було б не позориськом, а проявом геройства. Типу, свій пацан, одразу всім баригам при владі покаже!.. :aggressive:
    Сьогодні зранку, ще до кенгурації, на ФБ бачила допис з опитуванням, кого ж буде звинувачувати зелекторат після того, як нова влада доведе країну до ручки. Варіанти: 1) себе за те, що таке обрали; 2) Зеленського; 3) Порошенка. І абсолютна більшість голосів була за третій варіант. Маючи досвід спілкування з Зе-фанами, від себе додам: винен буде не лише Порошенко, а й ті хто за нього голосували, бо вони, за Зе-логікою, будуть недостатньо працювати на користь нової влади. Сумно...
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2019
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А що, він розігнав Раду?
    Якщо що, я не дивилась, і соц мереж спеціально не читаю, це вище моїх сил
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1