Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Зелень активно заграє зі своїм електоратом, говорить що він' ще має дослідити мовний закон (коли його на Зеленський мову перекладуть) і топає ніжкою бо не може розпустити парламент, або хоч спікера замінити на лояльнішого до вати.
    Віталій Чепинога влучно написав:
    [QUOTE
    Vitalii Chepynoga
    23 апреля в 19:31 ·
    "В парламенті збирають підписи за відставку Парубія"...

    Тим часом в одному з штабів...

    - А хто в нас на місце Парубія?
    - Я точно не помню, хтось був
    - А Парубій це вобще - должность чи чєловєк?
    - Я думаю, - должность... Парубій Верховної Ради... - А може й чєловєк... Хвамилія така... Чи нє... - Х** його зна. Давай пока не палиться... Загугль))

    Ruslan Gorovyi и ещё 5,8 тыс.
    Комментарии: 30Поделились: 388

    Поделиться
    ][/QUOTE]
     
    Останнє редагування модератором: 1 Травень 2019
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
  2. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Та вже не топає, перевтомився, бідненький, через усі ті передвиборчі переживання, і чкурнув на 2 дні до Туреччини грітися на сонечку. "Он улетел, но обещал вернуться..."
    А мені сподобалася така інформація Глава МИД Литвы встретился с Зеленским и пообещал Украине поддержку - Литва - m.ru.delfi.lt Не знаю, наскільки правда про календар, бо джерело кцпське, але від Зе і не такого можна чекати. :mocking:
     
  3. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Календар і майки:girl_devil:такого литовцями ще не дарували.
    Значить правда що зелі переслали листа від Клімкіна. Добре що хоч вистачило мозку звернутись до адекватного міністра.

    А стосовно відпочинку в Туреччині -все просто. Вова -ширма, переговори з елітами України йому ніхто не дасть проводити. Для таких цілей в коломої давно є своя "молодакоманда" рейдерів. Образ Вови є для відволікання уваги поки робляться свої нечесні справи.
    А що там у ПП
     
    Останнє редагування: 26 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ari

    Ari Well-Known Member

    Шо з того всього буде?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Мене далі то все нервує....

    От і отримала я відповідь на своє питання: "що таке Медведчук"...
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    А я не отримала. Хто він за сутністю своєю відомо давно, але де він набрав повноважень? Таке враження ніби він вище будь якої легітимної влади в Україні, вище усіх законів. Чому він повзає по нашій землі? Хто делегував йому право говорити від імені українців?
    На чому він так міцно тримається?
    У нас повно всіляких ахметових, бойків, іванющенків, але їм всім до Медведчука далеко, під ним земля не захиталася ще жодного разу.
    Чим москалі так його закріпили, що позбутись його навіть не беруться? Всім не по зубах
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Сходила в групу зе новости. Туди підписників підбирають напевне після тестів на інтелект.
    - підписуємо петиції про розпуск ВР
    - аааа я не можу зайти
    -где подписать
    -а зделайтє прощення
    -слішком сложно
    - а потім айтішники з мої карти вкрадуть гроші...
    Потрачено. Дискусії тут без сенсу, діє лише навіювання, НЛП і т.д.
    Або інишй приклад: "нам потрібна повністю нова ВР, жодного старого депутата чи їх родича."
    Людям потрібен лише факт нового лиця а те що законотворчість -складний процес і вимагає досвіду і навичок їм в голову не приходить. Те що фінструктура держави є трохи складніша ніж забрати в багатих і віддати бідним може порвати той маленький мозок. "Атлант розправив плечі " - в них всі мають отримувати однакову зп і менеджер підприємства що керує штатом в 2000 працівників і слюсар Валера що в 2 ій половині дня вже не бачить станок. Сумно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ага, "всім по потребах, від кожного по можливості". Я в шоці, скільки людей хочуть жити,нічого не роблячи. Ні, ну всі би, може,хотіли.)))) Але реально вірити,що це можливо?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, дівчата, я не дуже політикан, але просто молюся, щоб ми всі не пропали)))
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @marjana lv
    мала "радість" на Великдень з "отимво" побачитись... Відчуття огиди досі присутнє. На всі слова - одна відповідь..."
    ВСЕ ! ну і ще --"він молодий !"...
    Кажу - ти теж)))
    відповідь ---та і я можу стати керівником...
    - для цього потрібно хоч би елементарні терміни і тлумачення знати + Гімн України (з сарказмом тикаю палкою)
    - не треба. Тре бути просто людиною. і все.
    .....
    десь ми це вже проходили...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Добре, що мавпам не можна. Чи не добре? Утискає о їх у правах. Зараз прийдуть захисники тварин і насварять))).
    Ну і про просто людину - нє, не просто. Має бути лбдина, за якою стоять дуууже впливові люди. Але цього чомусь не хочуть бачити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну от це одна з причин його перемоги. "Хто був ніким, той стане всім". Типу українська мрія - тепер навіть щоб стати президентом вчитись не треба, перекваліфіковуватися не треба, вкалувати не треба, навіть мову і гімн знати не треба, не те що якість там закони дурнуваті ... Треба просто чєлавєком бути, "незапятнаним". А у нас тут в країні кожен другий незапятнаний "реформатор" на дивані сидить, особливо після пляшечки пива :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тут понию, бо не хочу йти в жилєтку.
    І хоч погода за вікном шепче), та день був від ранку хороший. І от перед сном беру телефон, а там повідомлення від одної близької людини. Ми з цими виборами зайняли протилежні сторони. І у нас обох повна відраза до протилежних) тоді ще кандидатів у президенти. Але так склалось, що ми родина. Про вибори негласно домовились навіть не згадувати, щоб не псувати стосунки. Ніхто нікого не переконає. І я вже дорослА нарешті до того віку, коли можна мати свою точку зору. Свята пройшли без нюансів. І ото мені зараз щось там прислали. Ну та блін!!!! Нащо мені то ге присилати??? І вже в мене в голові недобрі думки, такий бруд якийсь, така прикрість... Відчуваю себе слабкою.
    В мене часом відчуття, що світ раптово став іншим. Коли думаєш, що все добре, що всі хороші, що ніхто тобі зла не бажає. Але раптом якісь вибори, і все змінюється. Маю в друзях на фб одногрупницю. Ніколи не товаришували, але знайомі, тому ніби друзі))) по-фбучному. Читаю її коментар: «на Львівщині живуть одні придурки, і дітей їх шкода» Нормально? Вона з тих «асвабадітєлєй». І ото живе тут 40 років, і нас придурками вважає.
    Можна, звичайно, всіх послати. Але то не є вихід. І насправді то є найлегше. Найважче пробачити і полюбити таких от людей щиро. І от зараз я розумію, що я є слабка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А для чого Вам їх любити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 2
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. happy story

    happy story Well-Known Member

    І що робити? Чого чекати... Просто дивитись, як все розсипається, розвалюється... Як боляче від розуміння того, що ніхто не думає про існування держави Україна як такої...

    Надіслано від мого Redmi 5A, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Просто немає слів. Я так розумію, фраза "нужно просто перестать стрелять" не була жартом. У Зеленського зробили несподівану заяву про українську армію на Азовському морі
    На армію грошей нема, зате на новий урядовий квартал завжди знайдуться.
    Перенесення Адміністрації Президента: у Зеленського пропонують побудувати новий урядовий квартал | Рубрика