Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Це написав Віктор Горбач, кого цікавить зайдіть на фб. Що про це думаєте? Не знаю, як зробити посилання на його сторінку.
    Мені постійно не давало спокою якесь відчуття, що щось тут у нас не так. Уважно переглянув іще раз все і ось що вийшло Подивіться на наведені тут нижче два фото:

    На першому фото 22.04 біля АП на вул. Банковій, кияни, які спонтанно прийшли подякувати Порошенку за те, що він зробив для України на посаді Президента України.

    На другому фото дебати кандидатів 19.04 на Олімпійському стадіоні, куди збирали прихильників кілька днів. Так от зліва фан-зона Порошенка, а справа фан-зона Зеленського.

    Так от мені ЗОВСІМ НЕ ЗРОЗУИІЛО ЗВІДКИ у Зеленського в Києві взялося 60% ??????????

    Це змусило мене подивитися дані результатів голосування на сайті ЦВК, і ось що я побачив.

    Так в першому турі в Тернопільській області Порошенко був на першому місці, а в другому турі чомусь вже на другому. І що цікаво в другому турі в нього стало менше голосів аж на 17 тисяч. Тобто йому чомусь не добавились голоси інших кандидатів, а навіть зменшилася кількість тих хто голосував в першому турі. ТАКОГО БУТИ НЕ МОЖЕ.

    Така ситуація і по інших областях:
    Львівська - різниця між першим і другим - 25.5 тисяч;
    Івано-Франківська - різниця між першим і другим - 26,9 тисяч;
    Київ - різниця між першим і другим - 39,6 тисяч;

    В Києві я сам пере агітував багатьох хто голосував в першому турі за інших, голосувати в другому за Порошенка. Результат майже 40 тисяч тих хто голосував в першому турі в другому голосувати за Порошенка не стали. Що такого БУТИ не може свідчить яскраво перше фото.

    Цілком очевидно, що відбулося грандіозне ФАЛЬШУВАННЯ.

    Товариство це ДЕРЖАВНИЙ ПЕРЕВОРОТ і ЗАХОПЛЕННЯ ВЛАДИ.

    Що це так яскраво свідчать результати голосування на закордонних дільницях де очевидно фальшування не відбувалися із технічних проблем (складності та непідкупності членів комісій)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @MarichkaR цілком погоджуюсь. Мій добрий знайомий був спостерігачем на президенських виборах 15років тому. То казав що більше на вибори ходити не буде. Під час підрахунку голосів - - один результат, а насправді у цвк подавали інший, той що сказали "зверху"
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Є багато відео в мережі при пірахунках голосів. Там все видно, як рахували, зараховували. Цікаво, чи будуть відповідні дії.Те, що Порох там швиденько і демократичненько признав поразку, мене роздратувало. Я розумію, чому він так зробив але тепер варто б було розібратись з тим всім. Навіть, якщо він програв, то треба ,щоб бачили, наскільки було сфальшовано і доводити, що прийдешній- брехливий поц.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата,73% проти 24%. Порошенко вчинив як мудрий політик - відійшов в сторону, щоб дозволити опоненту облажатися самому.
    Близька людина, яка вариться в державному апараті вже 18 років, розказувала, що такі чесні вибори за весь цей час бачить вперше. Мова йшла про залучення адмінресурсу, роботу всяких там служб і «роблення» виборів на місцях головами ОДА і т.д. Приписувала цю заслугу виключно політиці ПОПа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @marianast я написала, що розумію чому так але його юристам варто попсувати Зе трохи більше репутацію.
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    @NataliaFed після бою руками не махають.
    Всьо буде. Хай час зробить свою справу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А я б не дала їм цього часу і шансу. Куй залізо, поки... Поки зелекторат ще в агонії і вже непонятках, треба користати момент. Зрозуміло, що в П 100% є більш глобально продуманий план і він зосереджений на іншому.
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та вони ніколи не повірять, що фальсифікація могла бути на користь зе. В головах засіло, що сфальшувати щось може лише той хто є при владі. Ніхто ж не вникає чиєю маріонеткою є їхній кандидат і які можливості в того/тих, хто стоїть за спиною зе.
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @бетменша про це говорили давно і пуйло говорив. От, виждав момент.
    Ціеаво, скільки тих, хто там зробить собі другий паспорт. Думаю, з їх ментальністю- всі. Це дуже погано, загалом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    З одного боку -погано. А з іншого, хай би голосували в росії, а не тут. Може вибори були б інші
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та і не тільки. Вже давно пора робити так як в Прибалтиці. Паспорт громадянина і не громадянина. От в кого рос паспорт - позбавити громалянства. Бо зараз роздають то громадянство туди і сюди, потім маємо результат. Людина, яка ненавидить Україну, не знає мови, не може бути громадянином України.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Фух, я вже вспокіялася і прийшла привітати всіх ще тут, люди українці! Вітаю!)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, я вас вітаю. Прийняли закон про мову :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Тепер головне, щоб потім новий парламент не проголосував за якусь поправку до нього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  18. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Рано радіти. :girl_cray:
    [​IMG]
     
  19. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Хто б сумнівавався(.
    А таке поширює Зе команда В Тернополі!
    Друзі! Знову потрібна Ваша допомога. Володимиру бракує досвіду особливо у зовнішній політиці. Але є добра команда. Чи підтримуєте Ви призначення Дмитра Разумкова, що проявив свій розум, регентом Володимира Зеленського? Наш символ залишиться з нами, а приймати важливі рішення будуть люди з досвідом.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @MarichkaR то сторінка тролінг)).
    Кажуть, що все буде добре з законом. Ті, їхні проекти розглянуть і бортануть.
     
    • Подобається Подобається x 3