Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я от сьогодні не стрималася. Обіцяла собі, що не буду звертати увагу на дописи в фб прихильників нового преЗЕдента. Але родичка знову запостила допис проти Порошенка. Я прокоментувала, щоб відчепилися від нього, вже вибрали собі президента, то хай про нього думають. У відповідь мене поматюкали;)) Не родичка, але якась її одна з друзів. І ще й москальською мовою.)
    Добре, що ми таки в меншості. бо з такою більшістю, яка тільки посилати, матюкати зразу може, нічого спільного мати не хочеться.
    Обідно за родичів. Бо все дитинство в баби в селі з ними росла. Були нормальні дівчата, спілкувалися здебільшого українською. А зараз...
    З одною ще скоріше майже посварилася, бо вона постила цитати Задорнова! Спитала, чи вона знає, хто він, і що казав про Україну.
    Як взагалі спілкуватися з такими родичами? Я розумію, що можна не спілкуватися, бо так переважно далі, ніж привітання зі святами, не заходимо. Але я ж то буду знати, хто є хто, і хто за кого голосував;( Просто оминати в майбутньому теми політики з такими родичами, чи друзями? Вдавати, що все добре?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Thebestnata, в мене дідо голосував за Зе.. Але то єдиний випадок, коли мене не тОркає, чесно :girl_crazy::girl_crazy:. Моя любов до діда така велика, що цей вчинок абсолютно ніяк на наші відносини не вплине... І мотивація ж вся з телевізора, і всі його знайомі, і з підїзду за Зе... Хіба син його другої дружини за Порошенка. Ну а той син - майже з моєї тусовки :girl_bye:. Взагалі, більшість-більшість з мого оточення, з ким я рада спілкуватись - за Порошенка: хоч в Сумах, хоч в Києві, хоч у Львові.
    Я сама не знаю, як спілкуватись з тими, хто за Зе: принаймні сьогодні в мене автоматично вмикається субєктивізм, що з розумовими можливостями зе-голосуна все сумно :sad:. Але то сьогодні. :)
    Згадала, що дідо все своє життя, до поки була можливість - голосував за комуністів. Після - за Гриценка. Так що - Зе та й Зе :girl_crazy:. Все рівно, про курей та кіз ми більше поспілкувались, ніж про тії вибори.
    Я майже цілий день в фб, шарю ту всю "оппозиційну" тематику... Треба переключитись з фб, бо то не є добре. В мене по плану було вчити вірші-пісні на Пасху.

    ...І Порошенко був перший Президент, який гідно та на рівні поводив себе на усіх міжнародних зустрічах... англійською говорив, ех.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Власне.
    Я його не ідеалізую абсолютно. Але він першим гідно представив Україну на міжнародній арені.
    Після нього будь-кому було би нелегко. Ну але це вже ДНО.
    Десь в мені жевріє надія, що я помиляюся в цій людині (тяжко казати, що він президент), що поведе країну по правильній дорозі.... Буду тільки рада, чесно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я загалом далека від політики, але на фоні недавніх подій чітко сформувала свою думку і впевнено голосувала за Порошенко. Батьки мого чоловіка та моя мама за Зе. Печаль... Мама не так заа Зе, як проти Порошенка. Ну проти, то й проти, пробувала ж я з нею поговорити на цю тему, але толку мало, зомбоящик зробив свою справу ідеально. Та найбільше вбило, що мама вирішила, що мега розумно буде подзвонити мені і привітати з новим президентом (рука не піднімається тепер написати це слово з великої букви) знаючи мої переконання! От чесно, за всі роки так сильно ніколи не хотілось послати рідну маму куди подалі!...
    На курсах при обговоренні результатів виборів прозвучала думка, що він, принаймі, не такий тупий як Янукович. По-перше, не факт, ой як не факт. А по-друге, рівняючись на гірших ми прийдемо в нікуди...
    А загалом, коли емоції стихли, я подумала, що добре, що активна меншість у нашій країні стала набагато свідомішою за часи нормального проукраїнського Президента. І ця ж сама меншість +опозиція у вигляді блоку Порошенко не будуть давати спуску команді Зе. Все буде норм. З Богом.

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Thebestnata нас якраз в неділю далекі родичі прийшли просити на весілля (до батьків, але просили всіх). Вгадайте за кого вони голосували? Правильно, за зе. Тож, я передала через маму, що ми не прийдемо. То звісно не єдина причина чому ми не підемо. Але дуже хочеться зараз просто відгородитися від таких людей і обмежити з ними спілкування.
    Єдине, що вчора мене таки втішило, що Львівська обл. і Львів таки в більшості за діючого президента була. Так що не все так погано )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То важко зрозуміти, бо фактично він так і не вийшов щось сказати. Вже ржуть в того, що про його плани висловилися політтехнолог, консультанти, дружина і навіть мама, а чувака ж не показують. Я шанс, що президент у нас буде віртуальним персонажем, а по факту там буде групка зацікавлених.

    Я теж сподіваюся, що нарешті визріє нормальна опозиція, бо досі то були хіба перебіжчики туди-сюди. Але то не буде теперішнє оточення Порошенка, вони вже зараз перефарбовуються. Може до осені щось пристойне право-ліберальне згуртується і при тому не буде відкидати його, як досвідченого політика.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Давно-м ніц не писала... Пишаюся Львовом, що живу в місті думаючих людей і що Львівщина єдиний регіон , де Порошенко здобув перемогу... Злосна-м на Франківщину , особливо як мама сказала , що в селі більшість людей голосували за Зе.... Слів нема ... Тато як питався в сусідів і людей , чого за ЗЕ , то відповідь була офігенна " бо гірше вже не буде ... Короче я в опозиції .... :girl_cool::girl_mad::girl_cool::girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я нікого не видаляла, по принципу "Мистецтва віни " Сунь Цзи:
    А зелені сиплять перлами
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Креативно Креативно x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А я вам похвалюся. Серед моїх рідних, знайомих, друзів з якими спілкуюся не було жодного за зе. Навіть у фб ніхто нічого не перепощував. Я, звичайно, не впевнена, що всі голосували за Порошенка, але принаймні мене не нервували )))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Хочу таким спостередженням поділитись і закликати фільтрувати оці всі бото-дописи...
    Вчора в стрічці наштовхнулась на чийсь пост. Суть така: жіночка з "недоношеним немовлям" віком десь 3+ місяців була в Києві на лікуванні в лікарні. Медсестра забрала дитя на забір крові для аналізів, залишивши маму за дверима маніпуляційного кабінету. Ці двері ззовні не відкрити. За дверима - плач та крик дитини. За дверима - якийсь чоловік (лікар) грубо крикнув на немовля, щоб дитина замовчала.
    Ну і далі пост-обурення "етикою" лікарів, скарги, жаль, поради, втішання...
    І поміж того, хтось виклав уривок з лікарських документів (протокол тощо), де прописано про дозвіл лікарів брати пацієнтів і без присутності їх близьких проводити маніпуляції. На це автор посту написала таке: "переведите на русский, я не понимаю" (пост написаний російською).
    Мене аж смикнуло :). Хтось ще написав, що дитя на недоношене не схоже...
    Зовсім по-інакшому я подивилась на даний пост.

    І так багато брудних дописів.. 100% більшість з них на замовлення. А якщо не на замовлення - то страшно жити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Та кара Львівщині за Порошенка?
    :girl_cray::girl_devil:
    Моя персона там була б значно ефективніша, ніж у Верховній Раді» — депутат Володимир Парасюк прокоментував своє можливе призначення на посаду голови Львівської ОДА
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @mamvasulka а він же ж за Зе.
    От, мудило.
     
  14. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я знаю , він Коломийського шістка, і знаю як він і його сім'я" зубожіла" за тих п'ять років, боюсь що коли прийде до такої посади, кааапець як "збідніє"
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2019 ---
    В Верховній Раді, крім махання ногами , його видно не було, округ від якого він балотувався його бачити вже не хоче
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @mamvasulka воно приїздило до нас зі своєю футбольною командою на гру. Викобелювався, як циган на кобилі, відкрило кошильок ,щоб всі бачили, які купюри там в нього... фе.
    Ото, нам його ще бракувало тут, най там в Києві скаче далі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Про Парасюка теж маю жахливі враження. Я б з ним на одному полі....морквину б не посіяла. Не те що область. В Синютки ж є зам Гірняк. Більш-менш менш толковий. Краще його.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Все.
    :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  18. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    В програмі говорить великий Львів теж казали що на голову ода претендує або гірняк або голова обл. Укропу. Але думаю що може бути і Парасюк для повного приниження регіону. То є в стилі коломої.
     
  19. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Баба і кіт - я , бляха, після прочитання цих скрінів написала в себе на сторінці, щоб всі, хто за зе, видалялися нафіг з друзів, так мене вкурвило за російську мову((((((( одна ушла))) а до того я видалила двох- однокурсника і нашу форумлянку.
     
    • Подобається Подобається x 2