Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    1.Закону про імпічмент немає.
    2.Зеленський - не самостійна фігура, це ясно, не досвідчений, не патріот, в знаннях про повноваження президента - повний нуль. Ясно, що Порошенко сам один не керував, є адміністрація, команда, радники, спирався на таку-сяку коаліцію і уряд працював з ним досить конструктивно. Але РІШЕННЯ остаточне приймає Президент, і підпис ставить свій, то й відповідальність його. Порошенко міг робити помилки, але був самостійною фігурою і досвідченим політиком, тому "лапші" йому у важливих справах ніхто не міг навішати. А Зеленський-? Та як "команда" скаже, так і буде. А де Команда? ХТО? Коломойський? Колишні регіонали, що вже пакують валізи?
    3.Парламент вже на ходу перезувається, надія є лише на те, що таки конституційної більшості в теперішньому складі реваншисти не зберуть, і швидкого відкату не буде. Бо багато хочуть переобратись в наступний, і "курчат по осені рахують", будуть боятися, що за неправильні кроки виборці не пробачать.
    4.Суди першої інстанції не реформовані (такі були вимоги Венеціанської комісії - зверху вниз). А з таким скрипом, як більшість важливих законів Порошенко проштовхував в ВР, то й не встигли.
    Більшість тих старих суддів звикли приймати рішення або за гроші, або (система Портнова ) на них є компромат в певних людей, і при потребі його виймають і сунуть під ніс - от і потрібне рішення. Таким судам раз плюнути і Януковича легітимним повернути(сарказм).
    5.Робити революцію хто буде, якщо що? Ентузіасти з числа 73%? Чи йти вмирати знову тим, хто 25%? Ті що 73 хіба в соцмережах будуть жалітися і знову хаяти владу(хіба їм 1+1 розкаже, що все добре і карупцію подолали і зубажіння немає, і вони повірять), це в кращому випадку, якщо за критику влади не будуть переслідувати. Один можливий вихід в цій ситуації (не найкращий, страшний і повний невідомого) - коли Зе таки спробує перейти червоні лінії - військовий переворот, бо армія таки сильна і "патріотично настроєних офіцерів"(як колись казав Овоч) трохи є, а ще колишні добровольці і мобілізовані. Але це страшний ризик, що Захід не сприйме і не підтримає, а Путін вважатиме за потрібне прийти повним ходом на захист російськомовних братів - це вже повномасштабна війна, в т.ч. і партизанська, страшні жертви, невідомий кінець і репресії патріотів у разі поразки. Втікти вдасться не всім, стільки біженців Європа на ковтне...
    Сподівання хіба на активну частину громадянського суспільства (коли пройде перший шок і розчарування), на нові патріотичні обличчя в політиці, нові партії (чи навіть реформована нова команда Пороха), які ми можемо завести в парламент восени, якщо вибори знову будуть чесні(25% або можуть домовлятись про коаліцію, або разом з іншими притомними бути в опозиції і не дозволити зібрати 300 голосів для зміни конституції), журналістів(деяких з них так би не називала), які будуть тримати в тонусі владу і критикувати кожен промах, як робили з Порохом. А ще надія на Бога, що він нас любить, нерозумних дітей своїх, і в критичні моменти історії таки не залишить...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    А хіба він конкретно щось з того обіцяв! Я цілих три тижні чула, що він тільки звинувачує По!!! Його гасло "Ні обіцянок, ні пробачень". Я думаю, що наразі він буде себе оправдовувати, що немає більшості в парламенті!(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тут Ви не зовсім праві. В селі, звідки мій чоловік, відбувся перехід в ПЦУ, незгідних було всього 40 чоловік на чолі з батюшкою. ЧЕкали давно, та передумов не було, неканонічність КП і т.п. Багато хто їздив в церкву в райцентр, а старі мусили йти, де ближче. В суботу перед Вербою і в неділю було море людей, і з сусідніх сіл, які до того доїжджали в місто, а тепер пішли ближче. І пожертви дають великі на старт, хто може, бо "попередники" винесли майже все, що не прибите, хоч купувалось воно за кошти всієї громади а не тих 40.
    То хто більше наголосував - ті, хто хотів свою українську церкву, чи ті 40, в яких "відібрали" (в суботу було більше 120 людей до причастя, це лише сповідники без врахування малих дітей)?
    ОФФ - в першому турі (вже рішення про перехід громада ухвалила, але офіційно реєстрація не завершилась), в селі (а це Рівненщина) було 40 голосів за Бойка... соупадєніє? Московську церкву треба гнати всіма можливими законними методами, бо це розплідник сеператизму. І "ображені" не зробили результат виборів, бо переходи відбувалися таки більшістю мінімум 2/3 від числа прихожан. А ті, що дивляться Рос. ТБ, то вони і без Томосу голосували проти Порошенка, патамушта... і не всі з них фанатики МП.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а я от поки не можу точно визначитись для себе наскільки ті колишні регіонали наближені до Зе, точніше його начальства. Мені виглядає так, що вони на разі радіють з того , що ПО усунули від влади. А от чи допустять їх до якихось рішень і активної діяльності то вже питання. Маю надію, що таки радіють поверненню вони завчасно.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    -Ми закінчимо війну.
    -Ми відродимо медицину. Комаровський підспівував.
    -Ми створимо умови і всі заробітчани повернуться.
    Це я точно чула від нього.
    Стан доріг, тут ви праві- він закинув претензію Порошенку. Але хіба вимагати в попередника виконання обов’язку не дорівнює брати обов’язок на себе?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    з фб Діброва-
    Я розумію, що ви втомилися від війни.
    Я розумію, що вам набридли великі тарифи.

    Проте - він вам нічого не обіцяв і нікому нічого не винен, окрім своїх батьків. Сподіваюся, принаймні їм він комуналку зменшить.

    22.04.2019, 11:41
    У Зеленского не обещают быстро закончить войну РФ против Украины

    22.04.2019, 11:54
    У Зеленского о снижении тарифов: Это не прерогатива президента
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Ага, у зеленського отвечают што он вам нічого не должен.
    Хай тепер всі журна...істи ходять за говорящими головами зеленського і критикують їх як критикували пороха.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене на це мало надії, бо як показали вибори, 73% виборців не шарять, які кроки є неправильними. Або їм поф*г, лиш би картинка була нова в телевізорі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Думаю, що вони будуть виставляти свою „куклу” з папірцем і він тіпа буде розмовляти з народом. Це не так, як Порошенко, все тримав в собі, щоб не дай Боже люди не відчули що у нас війна, щоб їм було комфортно, а про те, скільки держава мала проблем з тим приватом, то взагалі потрібно було наголошувати постійно, адже це війна (просто інша).
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Розізлилась на подружку, бачимось рідко, питає як справи? Кажу що в шоці , страшно, а вона каже що ходила голосувати і викреслила двох. Бо нікого не бачить на посаді Президента, висновок , головне щоб не було війни:girl_devil:. І ще люди, які дуже патріоти , але не голосували, бо не змінили місце голосування. Тож тре стояти в черзі, брати документи, і головне:girl_feminist:тож будуть знати де я тепер проживаю, не по місцю реєстрації, щей прийдуть і повістку вручать:girl_mad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  11. Ari

    Ari Well-Known Member

    читала одного кримчанина, він розказував, що кримотатари їхали в херсонську область голосувати. Простояли блокпости, феесбешники беруть їх на перевірки, потім не дадуть життя в Криму, бо слідкують за ними. Одна кримотатарка розмовляла з українкою біля дільниці, спочатку пошепки і так з острахом, бо незнала за кого українка. Після того коли дізналась, їй ніби відлягло, обняла українку, і почала вільно розмовляти.
    Невже це реалії нашого життя((
    В "Людоньки порадьте" вже заклики до благонадійних громадян, ходити по профілях і скрінити наклепи на зє, щоб притягати до відповідальності порохоботів, і все під заклики Слава Україні. Йо-ма -йо, криївки будемо копати, і в партизани іти?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мій колега перед першим туром не відкріпився, бо ... (не знаю, ліньки).
    Перед другим туром я його прямим текстом просила, казав «та треба, треба».
    Коли йшов час, а він все не рухався, я почала нагадуватися
    Він «та то треба з роботи відпрошуватися, та як, та коли? Та нема дуже коли».
    А через 2 дні возмущався, що пункт видачі посилок з китаю працює акурат з 9 до 18, і як він має то забрати? І в той же день через обід скочив в авто і поїхав по посилку.
    Це ж важливіше, ніж якісь там вибори, правда?
     
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    не знаю чи підкупив, чи ні, але вчора по каналу росия24 (так, так, в моїх батьків є такий канал) в 17 год. по Києву вже показували дані підрахунку (чи екзит-полу) і вони були точно такі, як показали наші канали після 20:00. ((
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. porIra

    porIra Well-Known Member

    З ФБ, хтось із друзів заскрінив.

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 25
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Дивлюсь на нашого Президента зараз на 5 каналі і відчуваю , що повернення назад не буде, таке піднесення і впевненість як на майдані. Пишаюся!!!
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. Ari

    Ari Well-Known Member

    Достойно подякували президенту, гарно провели. Через рік, так, через рік))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Мені самій було приємно, люди молодці! Ви знаєте, ще нікому так не дякували!
    Та навіщо так довго чекати, через місяць!) Знаєте дівчата, хтось би мені сказав що буду захищати Порошенка, не повірила б, от що означає, що новини на 1+1 і "Слугу народу" не дивилася!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ari

    Ari Well-Known Member

    Я того слугу перед виборами десь дві чи три серії переглянула, кіно-кіном, тай все. За Порошенка навіть не думала голосувати, поки не пішла по фб і інстаграм, а там шабаш московії, і воно просто реве "зє ми тебе ждьом". А це для більш ніж актуальний рушій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

  20. Gala

    Gala Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1