Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дзвонив)).
    Якби я попередньо не знала, що то запис ох, і поговорила б я з тим Порошенком, ох...:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
  2. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Так можете висловити її на його сторінці у ФБ. Кажуть, Порошенко переглядає коментарі під своїми дописами. :girl_yes:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    він сам 14 казав, що на це часу не має, але жона все переглядає, контролює, тримає руку на пульсі і йому стисло доповідає.:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member


    Бачили нові рейтинги? Може є надія, що після дебатів ще якийсь відсоток виборців прозріє? Розрив між Порошенком і Зеленським скорочується
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2019
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Уявляю яка кількість людей ледь ,,не чебуракнулась,, після того дзвінка.)))) Ну ті що за ЗЕ...(протираючи руки)
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    доктар камаровский в камандє за мєдєцину. Вони таки пруться з дєбілав - баранав. Точька
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Зараз на 1+1 циркачі)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    слухаю.
    Мосейчук або не заплатили або вона навть за гроші того не витримала.
    Ггггг "вибори по інтернету".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, напишіть коротко, що там на плюсах. Бо я немає нервів то дивитись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    рвань
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А мені поясніть на хлопський розум що там з тим Приватом, бо я ніц не розумію ))
    --- дописи об"єднано, 18 Квітень 2019 ---
    То вже закоротко:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • мімімі мімімі x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    не чесно забрали в Коломойського. Тре вернути і 2 мільярди втрат вернути. Здурили хлопа і обікрали.
    а що тут ще скажеш
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б сказала такі нереальні казки. Ми зробимо ЗП вчителям по 4000 євро вже з травня, ми посадимо всіх олігархів, а їх гроші порівну і по чесному розділемо серед усіх українців тощо. Я вже в такі казки не вірю). Стара стала.
    --- дописи об"єднано, 18 Квітень 2019 ---
    Мені вистарчило 2-4 хвилини. Любить зе «теплі ванни». Нє, щоб на 5 канал прийти. Чо, страшно?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Робін Гуд)))) а гроші видавати як будуть- готівкою чи біткоїнами?
     
    • Смішно Смішно x 5
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Коломойського першого?))) а потім Ахметова)))) зара він грає роль Голобородько.. а народ вуха розвісив..
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    подивилася те звернення Порошенка з його вибаченнями. Ну блін, реально йому вдалося багато, і вибачатися якби не те, що нема за що, але я незнаю яка має бути держава і склади уряду, парламенту і всіх решта, шоб так вуаля - і всьо вилизано начисто у всіх сферах. Ми багато чого знаємо про різні кумівства, чорні схеми, але блін, скільки всього ми насправді ще НЕ знаємо, і може й не взнаємо ніколи, навряд чи то всьо кодло можна отак раз-два розігнати. Ну але най там... Порошенко мені на вигляд вже такий втомлений виглядає, реально людина переживає. І не так йому десь і та посада, але всі ті напрацювання, що він зробив. То ж реально скільки треба було докластися, то як дитину ростити, носитися з нею, а потім - нафіг за борт! Мені якось вже чисто по людськи його дуже шкода.

    Ну а та вся швань таки да - вже пакують чемодани, вже готові вертатися, розділяти і шикувати. Почитала самі заголовки і дурно робиться - Приват незаконно відібраний, Януковичу розморозили рахунки...
    Надія на Божу руку в тому коловороті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
  17. porIra

    porIra Well-Known Member

    Ого... А з якого номера дзвонив? Бо в мене сьогодні був пропущений дзвінок, я спробувала віддзвонити, то ні гудків не було, ні з'єднання, таке враження що номер працює тільки на вихідні дзвінки. Може до мене теж сам президент дзвонив, а я ТАКЕ пропустила.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @porIra київський стаціонарний номер))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Пройшлася щойнощойно акаунтами не проукраїнських публічних осіб. Якщо коротко- зе "держался молодцом", "достойно" і т.д.
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    До мене Юлька дзвонила перед першим туром :))) Сценарій розмови схожий, агітаційний.
     
    • Подобається Подобається x 1