Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

 1. porIra

  porIra Well-Known Member

  Колись моя бабця казала "сама свиня мішок дре і сама кричить". Ото як побачила це відео, згадала бабусині слова.
  От цікаво, посадити всіх - то за цей тиждень треба встигнути, чи як? Я шото не пойняла. Чи може за 24 години. І буде щастя.
  Ще щось сьогодні проскочило про аудит країни, але не мала ні часу ні настрою то відкривати.
   
 2. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  То якраз те, про що я писала: не опускатися до рівня дурака, бо він на тому рівні профі. Порошенко старається, але пізно вже проводити кампанію. Ті, хто розуміють, і так за нього. Решта під стійким впливом телевізора. Мені імпонує сам Порошенко, я би за нього голосувала, навіть, якби він просто мовчав. Але ці останні два тижні з його боку стільки дивних вибриків з тими аналізами, відеороликами і дебатами, що аж верне. То не його рівень і не його методи.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 1
 3. marianast

  marianast Well-Known Member

  Я не бачу в поведінці ПОПа жодного опускання до рівня зе. Я бачу відчайдушну спробу витягти зєліка на розмову, спровокувати, втягти в ситуацію без прописаного сценарію.
  Його електорат не постраждає, зеліка електорат в бульбашці, де нема війни і мишебратья. А, ще всіх посадили особистим розпорядженням президента)
  Але є відсоток, яким не подобається жоден. Цим треба показувати, що якщо об’єктивно -Петя правий. Або якщо об’єктивно - зєлік не правий.
  Нам всяке підходить
   
  Останнє редагування: 15 Квітень 2019 у 21:15
  • Погоджуюся Погоджуюся x 8
 4. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  А я бачу. Бо об'єктивно він не може протистояти тому тупому ржачу зі штабу зеленого. Єдиний нормальний хід - це піти на плюси і спричинити там істерику. Решта - ні. Особливо ці спроби "зловити" зеленого на дебати. З самого початку було ясно, що його не пустять туди.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 5. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Там вище кидали лінк на Збруч на статтю психіатра про ту всю канітєль. Ну він там каже, що варіантом для П могло ще бути хіба посміятися над Зе і всім, що він там висуває.
  А ще він пише дуже печальні річ про те, що електорат Зе перебуває в стані ейфорії , тобто люди не здатні реагувати на реальність, бачать лиш те, що вигадали собі самі. З ейфорії людину так просто не виведеш, треба час. Але після неї людина різко попадає в депресію.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 6. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Особисто бачила). І на дуже близькій людині (але там швидше невизнання своєї помилки і ненависть до по через фб), і на абсолютно чужій (просто на зло патріотам, господарям, які щось досягли в тій державі за ті 5 років). І от вони тверезі і чекають чуда. Психоз. Чесно. Не маю інших пояснень.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 7. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Я не читала ту статтю, але це не варіант. Бо, по-перше, Порошенко не є "смішним" типом особистості. Він не прикольний, не "свій пацан", він серйозний і навіть зверхній. Тому будь-які насмішки з зеленого будуть сприйняті в штики, обернені проти нього ж. По-друге, тим людям, які сумнівалися, з якої радості має бути смішно? Ну блін, мені ні разу не смішно. Я тут розриваюся між "та якось буде, ми тут на крайньому заході, в нас тут люди нормальні, все в наших руках" і бажанням йти читати про способи емігрувати, коли сусідка в селі каже "та най вже ліпше буде москаль. Шо, за москаля зле було? Ніхто так не крав, як тепер". І то к..ва при тому, що діти по три машини на подвір'ї тримають і думають, чи їм в Італію, чи в Іспанію на море їхати. Змін їм хочеться. І бляху не розмитнювати. І тіпо за мінімалку робити. І ті курки сьогодні, в яких теж всьо покрали, але всунути "пакєтік трєнєрші" навіть при інших не встидно. Ну а шо, корупція - то ж десь там, в Кийові. Я не знаю, як має допомогти "пересміювання" там, де в очках "1+1" і оте "всьо вкрали, в нас всьо вкрали".
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 8. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Ну я теж незнаю як би то мало виглядати, але то не конче бути коміком і входити в роль клоуна, щоб пустити розумний жарт.

  А ще мені постійно хочеться "порозкольнічати". Бо я часом думаю який же там % реально українців на сході і півдні ? Напевно що марно намагатися українізувати (хоч за це насправді так серйозно ніхто досі не брався) народ привезений всі знаємо звідки.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Ну на Заході 50% тих, кому нас**ти на державу, головне щоб було що їсти і по тєліку смішно. Від таких от цифр хочеться плакати. А на Великдень вдягнуть вишиванки і будуть далі на долю нарікати. Ой, на пороха. То ж він у всьому винен.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
 10. marianast

  marianast Well-Known Member

  А хіба він косить під такого?
   
 11. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  Він просто по гопнічєски бере на "слабо" бо боїться, що вдрух якщо він стане президентом, то з нього за ті справи спитають
   
 12. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Трохи є:)

  Screenshot_2019-04-16-07-58-51-1.png
  Screenshot_2019-04-16-07-58-25-1.png

  І його штаб не "перетролить" клоуна. Та хоч би взяти ті борди. Довелося пояснювати, розжовувати, мало не вибачатися. А зєльонєнькі начіпляли бордів з "кінцем" і їм до лампочки. Єлєкторат регоче, то головне. Он на дебати вже хочуть якогось чувачка зі штабу відправити. Я думаю, до виборів вовочку будуть ховати за сімома замками, щоб воно чогось не ляпнуло, пора вже це зрозуміти.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 13. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  От в мене теж така думка склалась. ПО не вигрібає грамотно з тої ситуації. Прихильники Зе з нього насміхаються так конкретно через то все. Я б на місці ПО взагалі не згадувала Володьку ніде, жодним словом. Тупо немає такого, і все. Повилазило їм там в штабі Пороха, чи що...
  Знаючі люди пишуть, що рейтинг Зе впав трохи, а ПО виріс. Тобто вони зараз майже на рівні йдуть. Надіємось на краще.
   
  • Оптимістично Оптимістично x 2
  • Подобається Подобається x 1
 14. marianast

  marianast Well-Known Member

  Я в піст не ходжу в соцмережі. І бачу і чую лише сказане Порошенком особисто. І не розчарована.
  СММщики в нього :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
  Команда в президента взагалі жахлива. По ТВ реклама націлена на викопні рештки, в неті - на ....? молодь яка вперше зайшла в інтернет?:girl_crazy:
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 15. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Телевізор дивитеся?о_О:girl_haha:
   
 16. marianast

  marianast Well-Known Member

  Нєа. Але перепадає трохи коли старше покоління дивиться, а я присутня.
  Мене мачуха дуже засуджує, бо я новини не дивлюся, вона вмикає, я йду на свою територію. Каже, що я хочу стати цілком від світу відірваною) А я і так на роботу не ходжу, дітьми займаюся, з подругами рідко бачуся, ще й новини........:girl_smile:
   
  • Смішно Смішно x 1
 17. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Не дивилась дуже довго. Але після першого туру увімкнула, щоб глянути на то все, що людям в голови впихують. Вмикаю новини виключно на «дружніх» каналах. І то жесть! Там таке мелять. Мені вистарчає 10-15 хвилин. Але я принаймні розумію, що в голові у «вати».
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 18. MarichkaR

  MarichkaR Well-Known Member

  Знову є свіжі рейтинги, за яким Зе набирає 71%. Не віриться, але згадуючи, як перед першим туром йому давали 25%, то стає страшно! Не розумію, як таке може бути: на людях не з"являється, на дебати не йде, з аналізми щось хитрить, хамовито поводиться, нічого не обіцяє, а рейтинг росте! Я вже думаю, може до наших людей застосували якийсь "25 кадр", що так масово зазомбувалися! Такого не було навіть при Януковичі, якийсь масовий психоз!Я живу в Тернополі, моя сім"я і багато друзів будуть голосувати за По, але є багато знайомих, які будуть за Зе, питаю, чому - змін хочуть, або гірше вже не буде(((. Але вірю в краще, надіюся!!!
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Співчуваю Співчуваю x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 19. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  Де про це можна почитати?
  --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2019 у 21:34 ---
  Так тому і такі рейтинги. Бо варто йому тільки відкрити рот - все посипеться
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Masja

  Masja Well-Known Member

  Судячи з тих, хто за Зе, то вони тільки тішаться з того, шо воно меле. Тому я наразі тішусь шо Зе мовчить. Маю причину сказати прихильникам, що людина не може собі дати раду навіть у словесній перепалці, не те що щось серйозніше.