Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Цікаво, чи комусь з "зеленки" в голову долетить розумна думка в ту полову?
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    З палкими прихильниками ЗЕ краще не сперечатись . Варто хіба акуратно "прокачувати" тих, хто в 1 турі не голосував за жодного з фіналістів, практикуючи індивідуальний підхід (тиснути на те, що кому важливо, десь можна і перебільшити, десь полякати). Прихильники національної ідеї скоріше проголосують за ненависного Пороха, ніж за проросійського Зе, чиясь бабця терпіти не може наркоманів, хтось не вважає за норму, щоб керівником країни був представник, так би мовити, не титульної нації (сподіваюсь я тут максимально політкоректна). Показувати реальні здобутки, додаючи, що так, не все зроблено, але "свого" ми зможемо штовхати і вимагати, а "чужий" нам "нічєго нє должен " і х.з., хто за ним стоїть, і як поступово здасть нас Путіну, то вже голосувати може колись і будемо, а вибирати - навряд... І що Порох нас 5 років не здав, то і не здасть далі, і що вибирати треба менше зло і т.д.
    Тобто тихою сапою ще можна впливати на тих, хто сумнівається, або просто не хоче ні за кого голосувати.
    "Їсти" собі нерви з "упоротими" не варто, я вже кинулася того ровера (благо такі були тільки в фейсбуці, в моїй "бульбашці" всі "вмєняємі"). Інколи хіба ще можу потролити... так, для розрядки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
  3. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Ну ок. Моя хресна зі своєю родиною живе на Житомирщині. В 1 турі вони дружно голосували за бабуЮлю, коли вона програла, то всі мало не плакали, і на вибори 21 квітня іти не хотіли, бо "нема за кого голосувати". Мала з хресною дооовгу розмову, налякала Коломойським і підвищенням комуналки, і переконала голосувати за ПП. Але я рано раділа. Сьогодні хресна подзвонила, і каже: "Ми будемо голосувати за Зе, бо священик в церкві сказав, що Порошенко - безбожник і розкольник!" В селі церква Московського патріархату... Маю ще тиждень на промивку мізків, але чи подіє? Авторитет батюшки для них явно вищий за мій...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    У львівській області те саме
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну тут треба говорити про свою єдину церкву. Свою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Так можна говорити з молодими людьми. А для бабусьок по селах своєю є та церква, яка була там десятки років, і усім їх влаштовувала. І можливість переходу в ПЦУ більшість із них сприймають як зазіхання на свою віру. А священик для них - то взагалі беззаперечний авторитет.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я якраз цим займаюся - тих друзів, що був в першому турі за інших кандидатів, намагаюся переагітувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тут писала про чувака, якого бачила перший, і дуже сподіваюсь - останній раз. Того активного зе-виборця. Так от жодних аргументів чому, для чого, які плани тощо. Просто на зло. Просто щоб вам наср**ти. Щоб ви не думали, що у вас всі карти. І президент ваш. Ним реально керує злість, заздрість тощо. Я не побачила позитиву, оптимізму, щирості. Нічого такого. Як так????
    І ще в мене знову сепаратистські думки): може ну його нафіг той Схід? Нам же з ними не по дорозі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Подобається Подобається x 4
  9. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Вже якось згадувала ситуацію з нашою міськрадою і з агітаторами зеленки в Ній. Сюжет розвивається дуже стрімко, керівник одного з відділів чинить сильний тиск на підлеглих щоб "правильно" голосували, постійно шле ті фотошоплені "аргументи" в робочий і позаробочий час, дозволяє собі підвищувати тон, напевне до 21 ще встигне погрожувати звільненням, бо до того все йде.
    До кого можна звернутись щоб трохи остудити той запал агітатора зе, бо в колективі дуже нездорова атмосфера. І це вже є пряме порушення прав виборця.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Пусік вже 4 години ричить в телефон і криє матами. В кабінеті. Якусь Свєту. З Крівбаса. Ну, я приблизно знаю шо за Свєта, але вперта ППЦ. А хто знає Пусіка і знає як він може волати , то може уявити яка та Свєта витривала. Але за ЗЄ агітує. Ну, та й не дивно що Кривбас за ЗЕ.
    Але нафіг лізти з агітацією по всій телефонній книжці і нарватися на Сергія Костянтиновича. Певно та Свєта вже не буде за ЗЕ голосувати.
    Треш а не нічка. І Пусік післятих воплів точно не засне. Певно їсти схоче. Прикидаюся мертвою.
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 4
    • Креативно Креативно x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вчора в гостях все було добре, поки...ага, політика))).
    Народ, ті всі картинки з нету, то всьо правда. Чоловік з жінкою голосують за різних кандидатів, в результаті тих дискусій, додому заледве в одну машину сіли. Боюся думати, як доїхали))).
    А я була просто ошарашена, коли вже в кінці того всього, просто сказала, що від одного прізвища Лукаш, в мене конвульсії ,про що ще говорити. Прихильниця Зе щиро здивовано ,аж рота відкрила від почутого. І, знаєте, я таки побачила тінь страхуі сумніву на її обличчі. Може, задумається і якраз. Мене, в свою чергу щиро здивувало їх здивування.Бляха-муха, людина ж має і інет, і з ерудованих але навіть не цікавиться таким, їй просто Порох-ворог і пофіг, хто, лиш би не він. От, за таке точно варто матюкатись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дівчата та що дивуватись, якщо всі канали а особливо 1+1 волає як Порошенко крав, його оточуючі крали, їхні доходи збільшились в 85 разів. А тут новий, чесний лідер, месія і спасітель:girl_devil:. Читала що 80 % інтернет і телепрограм проти Порошенка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    То якась тотальна пошесть і зе-релігія. Я цілком толерантно ставлюсь до російської мови, але на що звернула увагу: зараз вся ота шваль, яка так хотіла в Росію, знову підняла голову. В дописах така шалена ненависть до всього українського, що просто страшно. О, як я шкодую, що колись в нас не прийняли закон про громадян і не-громадян, як в країнах Балтії. Щоб оті всі палкі антиукраїнці не мали тут ніяких прав. Жити, хай би жили, але голосувати - най їхали б в Росію.
    Я також іноді думаю, що без Сходу і частини Півдня нам було б легше. Але це не є правильні думки, добре це розумію. Москві не можна уступати ні сантиметру української землі. Вони не вміють зупинятися. Історія це вже безліч разів нам показувала. Тому стояти треба до останнього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 21
    • Подобається Подобається x 2
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дуже гарно про зе і його електорат. І про Порошенка також - він не скористався можливостями для осучаснення своїх методів і пограв віртуальному зе, який мешкає в голові виборця і виборець наділяє його чим бажає.
    І дуже влучно про час- вийти з зе ейфорії можна лише з часом, аргументи тут безсилі.
    Ейфорія з безсилля | Збруч
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мене завжди дивують репліки: "а що мені дав Порошенко", а що він мав дати? Де в його обов'язках написано, що він (президент)має носити пенсію?Чи зарплату піднімати? І, зрештою, величезна кількість пенсіонерів працювали за часів союзу, правонаступником якого стала росія, то нехай вона і платить пенсії,нє?
    А коли питаєш, чи їхні діти офіційно працюють, то де! То ж купу податків треба платити . Нема грошей. А звідки взяти? А хай президент і депутати скинуться))))))) ХА!
    Словом, нічого не зміниться,якщо не почати з себе
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 17
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Прийшли друзі просити в гості на свята( рідко зустрічаємся) . Вже як мали йти я запитала , (краще б не питала),за кого голосують....Страшно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Трошки надії вам у стрічку :)
    А що там у ПП
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Бачили нове відео Зеленського? Закликає Порошенка перестати влаштовувати шоу і посадити всіх за грати. Увага, хто розпочав шоу? А ще наш шановний юрист, здається, забув, що Конституція України не дає президенту повноважень кого судити чи ув'язнювати. А народ то "хаває" і тішиться. Яка ж то вміла маніпуляція! В одному відео зібрати всі народні нарікання, вказати "ворога і винуватця" всіх бід і спрямувати народний гнів проти нього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Він і в кабінку для голосування піде, той начальник?
    А якщо чесно - то пряме порушення закону, держслужбовцям заборонено впливати на підлеглих таким чином, але як з тим боротись? Один в полі не воїн, і потім тому одному може "прилетіти" , тут хіба допомогла би колективна скарга в поліцію... але самі розумієте...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я таку одну знаю, що ніби в першому турі була за Зе і передумала. ну то вона правда не сама мені казала, через спільних знайомих.
    так шо може не все так безнадійно))
     
    • Оптимістично Оптимістично x 4
    • Тупо! Тупо! x 1