Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Ну я прокачую свій емоційний інтелект в тих групах. Той, хто нервує і піддається на провокації - завжди у програші. Але зараз не можна мовчати. Я вже пишу всюди, де можна, переконую, агітую. В групах Тимошенко, Гриценка, на сторінках каналів і газет і т.п. Не можна зараз складати лапки, нам ще жити в цій державі. Якщо вона взагалі існуватиме..
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, оті прихильники Зе як жителі Днр та Лнр, думаю, що в нас вибори будуть як вибори Трампа в Сша чи Брексіт в Англіі. У мене нема телевізора, слуга народу не дивилась, новини взагалі не дивлюсь. Єдине - десь в січні читала інтервю Зе з Гордоном, тобто не читала, а дивилась в ютубі. Напевно і там були якісь методи впливу на свідомість, мені це інтервю сподобалось, напевно якби дальше продовжити в такому дусі, то можна було б попасти в течію прихильників Зе. Єдине, що інтервю не було розраховане для Західноі Украіни, бо говорили по москальськи, і ставлення до церкви було негативним. Це мене насторожило і не дало впасти в ейфорію від такого кандидата в президенти. Прихильники Зе зазомбовані телевізором, то пройде час і немалий, як вони очуняють. Дуже великий мінус нашій Сбу чи хто мав тим займатись, не побачили у себе під носом такоі диверсіі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    До речі, більше ніж Зебіли(прихильники зе:girl_crazy:) мене дратують ті, хто каже "та досить вже про ту політику говорити, та скільки вже можна, та шо то дасть, он весна/пташки/квіти - насолоджуйтесь тихенько..." - так ніби то не вирішується доля нашої країни і нас, як її громадян :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А взагалі, після вчорашнього ефіру на 1+1, після того шо робиться останні дні, я з кожною хвилиною все більше зневажаю тих, хто голосує за зе, хоча ще недавно намагалась хоч якось їх зрозуміти:sad:
    І нічого не можу з тим відчуттям зробити, я просто до відчаю не розумію їх, не розумію як можна бути такими тупими і зазомбованими...
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  5. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Мені здається, що багато хто з них вже сумнівається в Зе. Але є ще психологічний фактор: середньостатистичній людині важко визнати свою помилку. Це в уяві багатьох прирівнюється до програшу, до невдачі. І тому вони будуть ще більш наполегливі в своїй відданості Зе, таким чином переконуючи самих себе, що не помиляються. Наша справа - культурно (!) донести їм правду, аргументовано пояснити, чому Зе - це не ідеал, чому він не Голобородько і не спаситель українського народу.
    п.с. У мене теж в оточенні є люди, яким все одно. Аполітичні. "Ми і так нічого не вирішуємо", "Все вже вирішено за нас". От коли з такими говориш, тоді реально руки опускаються. Оцю пасивність важче подолати, ніж зазомбованість "Слугою народу".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО: НІЧНИЙ ЕФІР НА 1+1

    https://prefiksblog.co.ua/yuliya-ti...GUJDKfmJgeipCxlv99YXdGKCSs_BJsW_0gpH4eVB6F-78

    дуже сподобався один коментар

    Ніколи не думав, що буду лайкати йулю ...
    Але змушений зізнатись - тут лайкнув...
    Погоджуюсь з кожним словом у цьому виступі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    То Вам тільки здається (((. Сьогодні зранку - стою, чекаю на зупинці на тролейбус. Поруч прибиральниця намагається віддерти із скла агітки за зе. Свариться доволі голосно, що як її задовбали оті агітатори зе за гроші, які цілий день крутяться перед головним входом університету ім. Франка (кінцева 2, 9, 12 тролейбусів) й активно агітують за зе, що буде всім щастя й молодь зможе попасти в парламент й т.д. Її чує якийсь старший пан й починає активно пхати, що то вона стара й дурна й ніц не знає, он, він, наприклад, за зе, бо той молодий, дуже розумний (!!!), юрист (!!!), закінчив школу із золотою медаллю (!!) й взагалі за такими як він майбутнє :suicide:. А от Порошеееенко..накрав купу мільйонів й ще хоче. Й то аж бризкав слюною на прибиральницю. Ну й коли то він все говорив, поглядав на мене, по його логіці, я б мала підтримати "молодого юриста із медаллю". Бо звернувся до мене, що от я, молода, що думаю. Ну й мене краще було не чіпати. Я культурно й спокійно його спитала, чому ж кандидат зе не хоче аналізи здавати. На що пан істерично заволав таки, що він корінний львів"янин й батьки його корінні львів"яни, а влада стара вся прогнила й т.д., короч, чує собі те, що хоче чути й все. А, а аналізи ж зе здав, чому не здав - он навіть по телевізору показували :rock:.
     
  8. Ari

    Ari Well-Known Member

    Така ситуація в суспільстві по одній простій причині, в нас немає сформованих політичних інститутів, ми немаємо на що опиратись. Саме правління державою: докінця несформоване, важко трактоване. Ми всі як держава лише формуємось, з того всього кожен ліпить свою правду. Ситуація - кажу, що зє не хоче здавати аналізи на наркоту, мені у відповідь: - а, ну і добре, що мені з того що він там щось здасть. Мій опонент. знаю, правдами, але більше неправдами добилась пенсії по інвалідності. Так от людина ходила платила, щоб їй дали інвалідність, сіла на шию платникам податків і для неї є норма оте бидло зє. З того всього маю думки, що горбатого лише могила виправить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    щодо прави на владу..
    мені так бридко було від поведінки Мосійчук.. перебиває, хамить, вираз лиця, тон.. просто бридко.. а ніби нормальна журналістка була... а виявилася сторожова собака Коломойського))

    найбільше мені подобається - "ми запрошували президента, ми його чекали.." - фраза Мосійчук в ефірі.
    зранку від Ткаченко - ми подамо до суду, бо Президент увірвався в ефір... чорт забирай, у них там у всіх проблеми з встановленням причинно-наслідкових зв'язків???

    Хамтсво Зеленського виборців йому не відбавить.. вони його сприймають як "свого пацана", який всім дасть жару..
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  10. Ari

    Ari Well-Known Member

    думаю не все втрачено
    Юлія Бориско
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Masja

    Masja Well-Known Member

    Баба Жуля не дурна...
    Незабаром парламентські вибори,а їй то хочеться.
    Чесно?Не вірю їй і її співчуттю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Але політичний крок зараховуєм, третій кандидат за рейтингом як не як.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  13. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    [​IMG]
    люблю його дописи
     
    • Смішно Смішно x 3
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ото я сьогодні переказувала чоловіку передачу, моя найпряміша асоціація - галімий гопнік. Навіть якщо намагаєшся щось пояснити /зрозусіти/відповісти - як до стіни горохом. Людина (хм, чи то людина?) пишається собою в розмові, оте перебивання, крик, інтонації - ніби підліток пишається собою, своєю "дорослістю" і безкарністю.
    Після отого дзвінка мені стало не просто страшно, це не дно, це провалля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Каже Забужко : "Люди, вам хакають мозок!"

    А ФБ каже: "не ганяйте наркоманів у під'їзді, хтось із них може стати президентом"

    Ярослав Грицак: "Легко бути зіркою, коли місяць не світить"


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А я вбачаю страх, від того наглість і хамство(самозахист). Він в своєму колі багато років є ключовою ланкою. Досяг(і заробив) багато в своїй сфері і глядача собі заробив. До виборів чув лише своїх прихильників "Володя, давай, ми з тобою", все супер. Виграв 1 тур- ейфорія, він звик бути кращим, все чудово. І тут, коли вже потрібно робити конкретні кроки і вже навіть приймати рішення, щось пішло не так. Фейл за фейлом і шквал критики, насміхань і т.п. - він точно до такого не був готовий. Все це дуже серйозно бомбить його тонку наркозалежну? душевну конституцію.
    імхо, варто не зупинятись і тримати того кандзедата під пресом до кінця, до переможного кінця.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Зараз в гостях. На Закарпатті. Приїхав ще один гість. Не запрошений, але сам напросився. Сам живе в Рівному, виріс в Харкові. Неприємний такий чувак, не люблю людей, що не дивляться в очі. Прийшов з пустими руками, наївся, напився, лишився ночувати. Облаяв вино. Патріот зе. Ми ще за політику навіть не почали, але одразу відчутно його вибір. Жодного разу до того не був на виборах (орієнтовно 40 років). Тепер, б.., вирішив піти, краще б не йшов. Чому? Хоче змін. Ось такий от виборець зе. Сумно і бридко. Реально зіпсував вечір. Переконати - нереально. Він просто хоче змін. І Яник йому ок. І крим не наш. Кароче, як добре, що ті люди не в моєму житті. І знаєте, що страшно? Я не хочу з такими ні жити, ні ср**ти на одному полі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. porIra

    porIra Well-Known Member

    Screenshot_2019-04-13-10-13-40.png
    Заглянула до прихильників Зе. Хіба знервувалася.
     
  20. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Почитала коментарі під дописом Mikolas Voroninauskas .Я в шоці. За рівнем інтелекту і браком совісті Зе-виборці недалеко втекли від свого кандидата...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1