Політика, вибори і йойкання на тему

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Rodionochka, 31 Березень 2019.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хто хоче поговорити про політику, ласкаво просимо на ЛФ.

    Тут те що встигли наговорити. Тема закрита.


    ............................................................................................

    Дратує результат екзит-полу, а отже і виборів. Він говорить про те, що люди а) не хочуть думати, б) вірять зомбоящику, в) хочуть, щоб за них все зробили. І то практично кожен 3... Якось не оптимістично я бачу те майбутнє України. Невже треба кожен раз залазити в ж**у, щоб потім об’єднуватись і з неї вилазити????
     
    Останнє редагування модератором: 1 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну нафіг то витягувати. Країна, яка віддала 30% Зеленському не може жити по людськи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Приєднуюсь, в таких результатах бачу майже реальну загрозу своїй сім*ї. Ми тут воюємо 5 років а воно хоче на коліна встати перед тим кого в світі не сприймають і за ТАКЕ голосує молодь з якимось відбитим баченням майбутнього. Як в їхніх головах поєднується війна і такий президент - для мене загадка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Йооой, в мене чоловік вже години зо дві говорить про еміграцію , геть не думає як помогти вкласти дітей і взагалі вже витяг цілу пляшку віскі. Так шо в мене дратування і в глобальному і в локальному масштабах.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А може люди просто не хочуть воювати?Може вже всі стомились від тих войовничих лозунгів. Кожного дня продовжують гинути люди. Коли це скінчиться?
    --- дописи об"єднано, 31 Березень 2019 ---
    Дівчата, для чого бути такими категоричними? А якщо хтось з форумлянок голосував за Зеленського? Їм приємно таке читати? Може такі висловлювання ображають когось?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 5
    • Тупо! Тупо! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я взагалі не розумію тої істерії. Не міг Порошенко мати 50+% ,ніяк не міг.. Буде 2 тур. Ті, що не голосували за П. і не голосували за Зе- не будуть за Зе(так думаю), тобто П. навпаки, має всі шанси. Зрештою, ще підрахуї свого не сказали.
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Ari

    Ari Well-Known Member

     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну та, не хочуть. А я от хочу ніби. Але яким місцем зе до України???? Крім матів нічого нема!!!! І то може стати президентом моєї країни???? Хтось його слухав? Хтось чув що, хто, як буде при ньому? Хтось знає з тих 30% за кого він голосує? І якщо чесно, мені зовсім не соромно образити його прихильників!!! От зовсім! Мені хочеться їх послати.... за парєбрік.
    --- дописи об"єднано, 31 Березень 2019 ---
    Я вже сумніваюсь в адекватності людей. Чесно. На заході України кожен 5 дивиться ту муть пр телевізору і хоче, щоб за нього парішали.
    І ще? Яким чином зе припинить війну? То питання до @Materynka. І що робити з тими, хто вже віддав своє життя?
    То все не офтоп, бо мене то реально страшенно дратує!!!!
    --- дописи об"єднано, 31 Березень 2019 ---
    Та добре, що хоч в 2 тур ніби попадає. Бо інакше можна було б застрелитись з такими результатами. І чудово розумію чоловіка @Retaret. Якби не мала, то сама б щось тріснула і думала про еміграцію. Але мені хочеться жити тут. Я люблю ту Ураіну. І мені хочеться плакати. Бо дураки - то велике горе для народу.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 6
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka на нашій ВД сьогодні явка була така, що я навіть не знала, що стільки людей є)). Молодь 18-20+ вся голосувала за Зе. І не кажіть, що батьки повинні були тралала. В них є свої аргументи і ,то не про гумор і не по-приколу. І, я не берусь нікому ставити клейма. Це вибір, вільний вибір, їх право. Меншості залишається завжди одне).
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Що зараз можна обговорювати, якщо не відомі результати виборів?
    Якщо Зеленський, якщо Порошенко, забагато якщо.
    Мені шкода, що мій допис викликає таку злість. Я не мала на меті нікого ображати. Ні за кого не агітую, і не критикую.
    І чесно не розумію, для чого ображати тих, хто не згідний з вами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    FB_IMG_1554064536565.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну Ви навряд були на моїй ВД. Бо прописана я не за місцем проживання. А тут живу не довго, і батьків тих «дітей» я не знаю. Але то не має зараз значення. Значення має те, яке майбутнє для мене та моїх дітей обере «отевово», що дивиться безпробудно 1+1, решту «вітальок», «під Полтавою» тощо. І якому по великому рахунку пофіг та Україна.
    І мене дратують люди, які у важливих питаннях обирають не розумом, а емоціями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    м-да, наразі ми так зганьбилися на цілий світ, що ПТН навіть в найсолодшому сні не бачив. Мені зараз активно пишуть друзі з-за кордону - весь світ шокований результатами екзитполів.
    Феєричний фейл. І лакмус % паяців в країні.:girl_cray::girl_devil:
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Прочитала щойно гарно висловлене те, що думаю, але так гарно не скажу. Ці от вибори показали з якими людьми поруч ми живемо. Вони не десь там, вони отуточки, поруч. Я і надалі відмовляюсь в це вірити. Добив Гриценко - він не підтримує ні зе, ні пороха. Ну от і порядний та чесний. Де йому та Україна? Та в ж**і. Головне пролізти в парламент, до корита. Люди, що ж ви робите????
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Голобородька надивилися.
    Я навіть не підозрювала, що в країні такий мрак.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Йой бозю, які сентиментальні люди. Які то люди втомилися воювати? Ті, шо на диванах воюють? Скільки літачків пролетіло над городами тих втомлених війною бабусьок і малолітніх прикалістів? То є дуже смішний аргумент. Я більше вірю, що "простим людям"(тм) дуже хочеться дешевої ковбаси і зрєліщ. Вони ж прості, їм багато не треба. Серед моїх знайомих, які мають безпосереднє відношення до війни, фанатів кіношного прізідєнта нема. Так, вони далеко не всі за Порошенка (хоча таки більшість), але втомлених любителів комедій серед них нема.
    В мене таке дежавю противне. Як вибрали "прості люди" Яника після Ющенка, баба мене питалася "йой, шо ж то тепер буде". Я казала, що якось та й буде, може не всі дурні коло нього зберуться. А ні, таки зібралися. Тепер баба знов голосувала чи то за Ляшка, чи то за Смєшка, чи яка там ще нечисть була в списках (я навіть не допитувалася), бо по телевізору сказали, що всі бідні і обікрадені. Ну тепер певно будуть багаті, то ж обіцяли вчителям зп на $4000, гг. Через пів року можна їхати слухати, як знов простих людей намахали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    От мені сформулювалося нарешті в голові , що мене дратує в тому всьому - до крайнощів доведена теорія толерантності. Всіх і всюди треба поважати, бо в них право, думка ... та якщо їх думка є руйнівна для суспільства, то пішли вони!!
    Ще як люди жили племенами, то мудріші були, всяких виродків і "неслухів" просто знищували , навіть батьки свою дитину могли. Бо воно могло загибель всьому племені принести. А тепер дурнів треба толерувати йклмн!! І мудрі мусять на них пахати, платити податки, щоб їм потім держава дала все, на що вони мають право!!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 3
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Зазвичай суспільство "штовхає" вперед біля 10% пасіонаріїв. На Майдан виходили (чи принаймі співчували і допомагали матеріально) теж не 50%... те саме стосується і армії, і волонтерів. (Досі згадую спіч одної мадами, якій дим смердів в Києві, проїзд перекритий заважав і т.д.)
    Багато розчарувалися відсутністю швидких змін і покращення... ми свою роботу зробили, а тепер хай хтось так покерує, щоб настав рай (правда, таких ілюзій як у 2005 вже не було, частина свіжих людей таки потрапили у владу, та не всі витримали випробування владою).
    Менталітет совковий ще живий... Голодомори, висилки в Сибір незгідних, репресії кращих представників інтелігенції...
    Наша надмірна толерантність за весь час Незалежності - не чіпати питання мови, не "педалювати" питання національної і культурної ідентичності... Крим не чіпати...
    Все це дає свої наслідки, на жаль.
    А ще нездатність політиків, так званих "еліт" домовитись і об'єднатись для руху країни до цивілізації, їх не лякає навіть сама загроза існуванню країни - лиш би до влади , до грошей, реалізувати якісь свої амбіції, а там - хоч трава не рости... Той же приклад Самопомочі - так гарно починали, і таки мали шанс домовлятися і співпрацювати в коаліції, "торгуватись" і проштрвхувати свої ідеї і поправки, але ж ні - швидко розсварились, і що? Політика кругом, не лише в Україні - не чорне і біле. Але вони зможуть сісти в останній літак і звалити, а більшість з нас - на жаль, ні...
    В тій же Польщі влада була різна, але національна ідея перемагала завжди, своя країна понад усе. У нас чомусь не так. Мабуть, таки українців в Україні не більшість, дуже багато Совєти перетасували населення, навезли москалів і русифікували малоросів...
    Ірина Геращенко каже, що більшість виборців Порошенка - це "середній клас" (хоч я вважаю, що класичний середній клас у нас не сформований, але в нашому випадку сюди відносять біль-менш забезпечених активних людей, які не чекають "милості" від держави, а зробили себе самі. ) Вони критично мислять, аналізують, не створюють собі кумирів, розуміють, що все залежить від них, але і від загальної безпекової ситуації в країні також...
    А ті, що "втомилися" від війни, "зубожілі" з фотками з Єгипту - то вони і на Майдан не ходили напевно, і до війни відношення не мали - від чого вони втомилися? Від пива під Квартал? Ну от суд вже і "Свати" їм реабілітував, най тішаться...
    Образливо за тих, хто загинули, і тих, хто стоїть насмерть, щоб ті "змучені" мали мирне небо і пили пиво... Вони не заслуговують такого "головнокомандуючого", вони його не сприймуть... Сумно все це.
    Але надія вмирає останньою. Можливо, одумаються ті, хто голосував за умовно "демократичних" кандидатів, можливо, спрацює ефект "аби не москаль" (бо Зе таки москаль) в адептів Юлі, принаймі галичан, можливо, спрацює ще якастют сила, якийсь інстинкт самозбереження... Можливо, штаб Порошенка має якісь заготовки, інформаційні "бомби", важку артилерію, що притримувались до другого туру...
    Надія вмирає останньою, а ми можемо лише молитися і прийти 21 на вибори знову, можливо, переконати ще когось з "сумнівающихся" близьких (грубо кажучи - аби не москаль, бо "здасть" Україну Путіну, тут всі засоби вже будуть добрі, або пан, або пропав).
    Прошу вибачення в модераторів, вже були попередження, що тема політики на форумі табу, але не я перша почала, а висказатись десь треба...
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не знаю, я переконана, що Зе не буде. Більше, ніж за нього проголосували в 1 турі, вже не проголосують.
    --- дописи об"єднано, 1 Квітень 2019 ---
    От, найгірше, що є люди, які голосували за кого-будь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3