Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Wanderlust, 11 Листопад 2009.

  1. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Дівчатка- майстриньки, дуже потрібна порада! Надумала зробити чоловікові на ДН ліплену картинку в рамці. Питання :
    Де можна у Львові купити полімерну глину та яку, яка приблизна ціна?
    Чим можна приклеювати деталі до основи картинки та як деталі скріплювати між собою. ? Буду дуже вдячна за поради- консультаціі.
     
  2. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Гарна ідея. Але може для початку варто щось менш габаритне і не складне.
    У Тані (мамату)тут
    Можна. Суперклеєм (для картини підійде, Ви ж не будете її шарпати). Епоксидкою, гелем для пластику і знову запекти.

    Якщо хочете на картині робити квіти. Я б рекомендувала самозастигаючу глину і не паритись з запіканням.
     
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Дівчата, рятуйте, бо я зараз знищу всі свої нервові клітини((((
    вирішила попробувати зробити ковбаску. знайла відео на ютубі, все гарно і легко. сіла робити вчора. для того щоб повчитись купила найдешевшу пластику пластішка. почала тим бавитись, авона така бе..((( канцелярським лезом врізати неможливо - тягнеться і деформується. прилипає до рук і до всього. досить тільки чуть торкнутись. короче, мучила-мучила, вийшла слабка і ледве помітна подоба квітки в ковбасці, ковбаску нарізати неможливо, бо деформується до невпізнання.
    думаю, ну добре куплю завтра дорогу і класну) порадили в магазині що церніт, ФІМО добрі і ще всякі інші з дорожчих. взяла церніт. всюди в неті пише що він НЕ прилипає до рук і до всього решту. щаслива бігла додому. не могла дочекатись коли спробую чудо-пластику. і що? сиджу нервуюсь. церніт такий мягусінький, врізати так само не можу, щоб не деформувався. Липне до рук, до тачілки і до пластикової дошки (звичайно не так як пластішка - там я без води не могла обійтись), але коли розкатую пласт, то відриваю його і він розтягується в різні сторони. поставила в морозилку на кілька хв. затверд, але на тих же кілька хвилин.
    тепер поясніть мені: що не так? чому він в мене липне? чому я не можу врізати його нормально?
     
  4. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Напевно дуже свіжа пластика. Замотай пластику в папір і залиш так на пару днів. Тоді надлишок пластифікатору вийде і буде зручніше працювати. Я так з пластішкою роблю. А ще як працюю з пластішкою то час від часу в холодильник таки кладу, особливо перед тим, як треба щось вирізати чи порізати. А ще змочою водою ножа і катери, а тоді вже вирізаю, але також водою не дуже увлікатись ))) бо потім погано приліпляється одне до одного.
     
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    пробувала запікати сережки (пластинка) з глини премо. вони в мене якісь як гумові виглядають і злегка гнуться. то нормально? бо з пластішки навіть тоненькі тверді після запікання.
     
  6. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    То, що гнуться - нормально,в принципі. Пластішка дійсно після запікання твердіє повністю. А от дорожча пластика гнучка,і це можна вигідно використовувати,наприклад,для таких виробів:
    [​IMG]
     
  7. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    дівчата, а де у Львові можна купити фурнітуру, крім Ашану (далеко) і магазину mamatu (закінчився потрібний мені товар). в бонтоні (там є дещо з фурнітури) теж нема того що мені треба
     
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Можливо в Монпансьє на вул.Галицькій. Або в Фурнітурі біля Лялькового.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    А в "Аґрафці" нема? Вони ніби теж мають щось того плану.
     
  10. springusha

    springusha New Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Ще в Краєзнавці на пл. Ринок є багато фурнітури.
     
  11. hrumka

    hrumka New Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Ще нічого не виставляла з своїх робіт на посиденьках-покажу вам кульчики ,які я роблю.

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 26 Червень 2012
  12. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    дівчата, маю клопіт. помітила останнім часом, що вироби після запікання ламкі і крихкі. глина різна, переважно Фімо. ніколи такого не було. вже зменшила час запікання - з 15 хв. до 10, температура на мінімумі - духовка звичайна (газова). стільки роботи пішло коту під хвіст.
    підкажіть ще, будь ласка, у чому і як ви запікаєте,і в кого є електропіч - якої фірми (хоча б у ПП напишіть, будь ласка, бо сил нема...)
    дякую..
     
  13. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    перепік, або недопік однозначно.
    Духовка - це зло. Вона не тримає нормальної температури, а коливає її. Тому таке й трапляється. Хоча я печу в мікрі на конвекції. Але та бодай температуру тримає яку виставлю стабільно.
     
  14. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    вчора купила собі сукенку, не дуже вдалі кольори були, не уявляла, щоб таке одягнути підходяще на шию, але вчора зліпилось. Хотіла щось екзотичне, симетричним не дуже старалась робити бо мала бути дика квітка :girl_wink:

    [​IMG]

     
  15. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    пробую вдосконалювати простих малюків, і отака феєчка, все тіло з пластики, тільки сукеночка з тканини, ручки ніжки рухаються
    [​IMG]
     
  16. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    звичайно до рівня
    mermaid мені далеко, але покажу, що я зробила.

    От така біжутерія до вишиваної сукні [​IMG] [​IMG]

    А ще я пробувалась в дитячих (і не тільки) брелочках [​IMG]
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    дівчата поділіться посиланнями на вишукані вироби з полімерної глини, щоб підійшли до вечірнього плаття. звичайні буси я маю варіанти, може зустрічали щось оригінальне нарядне і не дуже складне в роботі)))
     
  18. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Дівчата ,а ви запікаєте глину чи може хто варить? Про варіння полімерної глини знайшла отут.
    Просто такою тяжкою працею зліпила свого першого зайця і боюся спекти його :girl_crazy:
     
  19. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    Я пробувала варити, але мені не сподобався вигляд виробів. Білий наліт дійсно є. Його, в приципі, знаяти можна, але якшо є дрібні деталі, то дуже проблемно в стики позалазити і відчистити.
     
  20. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Полімерна глина, ліпка - вироби, поради

    спробуйте спекти маленький шматок пластики, з якої ліпили....як запечеться без проблем, то сміло печіть свого зайця в тому ж режимі.. думаю йому 20хв буде досить, щоб запектись.