Поїздка в США си Канаду

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем allja, 10 Липень 2010.

  1. allja

    allja Well-Known Member

    Хто знає які документи потрібні для подорожі в США чи Канаду,скільки це все буде коштувати?
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Поїздка в США си Канаду

    зайдіть на сайт консульства США чи Канади - там абсолютно все розписано, я власне робила все, як сказано було на тому сайті - і все ок
     
  3. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Дівчата мене цікавить подорож до США.
    Поділіться досвідом. Коли краще їхати, на який період, що подивитись і т.п. Планую таку подорож на 2019 рік, наразі лише на стадії мрій (ні візи, ні маршруту немає - є лише бажання) тому з радістю послухаю ваші історії.
    P.S.Розумію що країна велика і усе за раз не побачити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    З Штатами зараз така справа, що варто мати відкриту візу (В1/В2 на 10 років дають), а тоді починати мріяти і складати план подорожі.
    Бо з такими розкладами, як видають зараз візи в Києві мрії так можуть і залишитися ними надовго.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Lentik

    Lentik New Member

    Говорять, що зараз дуже складно отримати візу в США. Хочу переїхати в Штати на постійну основу. Наскільки реально зробити візу і скільки я зможу з нею жити в США?
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Яку візу? Робочу чи туристичну? З туристичною до пів року без права роботи. Якщо на пмж хочете, то краще грати в лотерею


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Залежить куди, Америка дуже велика з різним кліматом. Хоча, думаю, якщо пізня весна, то всюди має бути гарно.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  8. Lentik

    Lentik New Member

    Хочу робочу, але думаю хоча б туристичну відкрити. А що за лотерея?
     
  9. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    зелена карта)