Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Книжечку якусь покладіть, цікаву ялинкову прикрасу, чи одежинку навіть, яку планували купувати. Головне ж сам факт, що щось є)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Теж над тим довго думала, бо ж все є і нічого такого ще не треба. То замовила гарний гризунець (їх тепер в іг до вибору до кольору) точно пригодиться скоро, книжечку-картонку з зимовими віршиками і мабуть ще піжамку покладу різдвяну, бо старшому теж схожу купила.
     
    Останнє редагування: 29 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а що Миколай приносить бабусям і найбільше цікавить дідусям? (Ми живемо разом з дідусем, а Миколай до всіх приходить). Солодке, мандарини то зрозуміло. Бабусі принесе тапочки. Дідусю не треба тапочок. Ідеї?
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    В нас теж мацьопа наразі іграшки і все має, то я накупила прикрас - шапочку, корону, ітд. Обовязково треба щось і крихітці. Ще думаю про набір з гіпсу для відбитку ручки або фотоальбом

    Діду хочу купити вишиту футболку, або парасолю
    Бабусям - косметику на яку жаліють грошей чи щось таке
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    Рукавиці, шапки, може якісь гарні теплі шкарпетки (якщо дідусь з хорошим почуттям гумору).

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Вище дівчата писали про рюкзачки для дівчаток. Скиньте, будь-ласка, посилання на якісь цікаві моделі і де ви їх купляєте (треба на 7 і на 12 років).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    Можете глянути на Розетці, OLX чи просто на базарі.
     
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    добру книжку
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Наш дідусь має поганий зір і не читає
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В нас принесе бабусям по гольфу, дідусеві - набір до і після гоління, а прабабусі - відро крему. Любить вона в нас те діло:girl_crazy:
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Нам подарували на хрещення, то досі стоїть. От не знаю до якого то "ювілею" приурочити. Класно було б одразу по народженню зробити, а то просто в 3 чи 4 міс якось мені не то. Була ідея до року почекати, але не знаю, довго то)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Вашим чи малечі дідусю-бабусі? В нас батькам Миколай приносить гарні ялинкові іграшки, бажано символи прийдешнього року або просто якісь оригінальні. Мамі цього року принесе гольф, рукавички, шаль, а татові багато книг і можливо теж тапочки:)
    А загалом він в мене фаг'нат всього різдвяного, святкового, різного декору для дому.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Melian

    Melian Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Дідусь отримає те що він любить: багато цукерочок, мандаринок і добру каву ;)
    Бабуся - гольфики на зиму.
    Чоловіковим батькам: дзідзьо - майки та футболки, бабця - тапочки тепленькі (які ще не купила).
    Мені - гольфики
    Дітям - електричні зубні щітки та махрові колготки (ну і плюс цукерочки-фрукти.) Старшій - светрик до школи.
    Татові... хм, поки нічого не придумала. Певно, буде "мстя" за мої минулорічні 19 пар шкарпеток :girl_cool:.
    Ну і від моїх батьків нам в нову квартиру - набір гостьових тапків.
    Миколай цього року скромний, з обмеженим бюджетом...
    Згадала. Всім похресникам - шоколадні адвенти.
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

     
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Jusi, в нас також "приходить Миколай" до похресниць, баби, діда, 2-х племінниць чоловіка ( вже 3 роки не приходить - заміж вийшли:girl_haha:...тепер приходить до їх дітей), мого племінника,його дружини і їх манюсика. І ще до кількох людей.
     
    • Креативно Креативно x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ви - герої! Я цього року тільки чоловікові, похресниці і двом племінникам :girl_blush2:
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В нас Миколай приходить тільки до дітей, а решта отримують цукерки і мандаринки. Ну нє, якщо хтось має гроші і бажання, то ще дарує якісь дрібнички, ще би відмовлятись)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Jusi, направду ,то лиш звучить так пафосно....а в реалі - "Миколай"запаковує поличку ще десь з вересня..... ну і найбільшзатратний подарунок,то таки малому. Похресницям - парфумки, біжутерію,косметику.Бабусі - звикло крем денний+нічний...дідові - 12 пар шкарпеток(він їх все губить..я не перестаю цьому дивуватись,бо в нас ніхто не губить шкарпеток), Племіннику і його дружині - якісь речі (вони живуть не в Україні, тому глиняний посуд...каталка,стільничка,сито і один раз навіть якась специфічна клавіатура) ...манюсику - іграшки +укр.книжечки. вишиваночку.
    - тут щось миле "длясєбялюбімой".
     
    • Подобається Подобається x 2