Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    А що саме ви маєте?
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Маємо Лото, лото від Аріал. Дуже любить його. І ще всякі "бродилки", але то так подуріти трохи, кубики покидати.
    Вибрала тепер доміно (транспорт від Розумного лиса), Мемо (динозаври від Додо), Не проґав (Додо), Спатоньки і Поясни слово (Аріал).
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Трохи дивні захоплення для дитини 11 років. Мені здається це більше те, чим він займається, а не захоплення
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дивіться: англійську перші роки вчив, бо батьки наполягали. А вже другий рік сам проявляє бажання, записався на ще одні курси, дивиться серіали англійською бо хоче поїхати закордон.
    А плаванням займається теж з власної ініціативи, бо йому це подобається.
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Та я не заперечую. Але в дитини 11 років повинні бути ж ще якісь дитячі інтереси... напевно :)
     
  6. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Прошу поради. Що можна подарувати двом 12-річним хлопцям? Має бути щось однотипне, бо то для близнюків, і не занадто дороге (це прохання їхніх батьків, бо діти направду мають все). Чим взагалі цікавляться хлопці у такому віці? :scratch_one-s_head:
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Brigitta , футболки з оригінальним написом, чи фото ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Думала про це, але боюся не вгадати з розміром. Тому одяг відпадає. :girl_sad:
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    сертифікати на якісь майстер-класи або розваги? Квитки в кіно ? Похід в квест-кімнату? Може якусь екскурсію в підземелля чи на ферму?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Теж не підходить, на жаль. Я забула уточнити: діти не львівські, тому подарунки мають бути такі, які можна буде скласти в коробку і посилкою відправити до Києва.
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Часто сертифікати на такі речі можна купити он-лайн. Роздрукувати, запакувати у листівку і відправити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    Мені подруга дарувала похід в спа-салон з сайту emozzi.ua (здається так у них сайт називається), то там була гарненька коробочка і в середині сертифікат. Гляньте, може в них знайдете щось підходяще для підлітків

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Brigitta, а я б таки заморочилась з парними футболками. Малому замовляли на ДН. Стільки цікавих і не банальних ідей можна знайти на пінтересті! А тут їх двоє - можна щось таке прикольне придумати. А з розмірами теж не складно, головне взнати ріст і чи не виходять за рамки своєї вагової норми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    порадьте чим цікавляться дівчата 13-15років. треба щось цікаве-оригінальне. не за всі гроші.
     
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Порадьте щось для дівчинки на свято Миколая (5-6років). Має відправлятися поштою. Маю хлопців кругом, тому не уявляю чим цікавляться дівчатка...
     
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Маю такого віку донечок, то дуже подобається грати на міні гітарі укулеле. Просто навчитися грати , уроки є в інтернеті.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Не знаю, як на мене різні діти одного віку мають різні вподобання. Я би питалась у батьків, чим саме цікавиться їхня дитина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Майже безпрограшний варіант - LOL
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Blondo4ka краще індивідуально. Наша малює, лего, поні, барбі і інші ляльки з тих сучасних. Це вже дошкільний вік, то книжка цікава.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Мами, які мають зовсім малих малючків і старших діток - як ви організовуєте подарунки під подушку?
    Малюку 3міс ще того не треба, але ж старша дитина отримає подарунок і буде дивно, якщо молодший нічого не отримає. І я навіть не знаю що такого придумати. Всякі іграшки калатавки від доні ще лишилися і нових вже йому надарували, ідей нема.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk