Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Тю. Я подумала, що дитина вірить в Миколая і треба поізвращатись з поясненнями :)
    А тут можна просто пояснити, що це трохи задорого для Вас.
    Він у Вас наступного разу машину почне вимагати :)
    Я так розумію, раз просив батькам неказати, значить батьки проти. А так, якщо подарували, то що ж уже. Тому й вимагає
     
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    З Миколаєм я уже розрулила, залишилось з ДН)). Ало то якось неприємно загалом що приходиться пояснювати і відмовляти.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та нормальні речі зрештою, і цілком коректно дарувати частину суми "на телефон"
    з одного боку і дорослий достатньо, щоб самому ці гроші заробити\наколядувати
    з іншого - я думала там лего якесь, планшет.. телефон в 14 років, відносно недорогий - цілком нормальна потреба в теперішній час
    звичайно не причина тероризувати хресних)) я би щодо телефону підтримала, може підказала як заробити, мотивувала на відкладання, але вимагання відрізала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я теж вважаю, що то трохи закруто чи на ДН, чи на Миколая. Взагалі головне ж увага, а не подарунок за скількись там тисяч. Одна справа, коли питання в грошах не стоїть (хоча тепер таких сімей не так багато).
    Мені здається, що непоганий варіант подарувати гроші, а він собі хай дозбирає і купить який захоче.
     
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    Може хтось бачив де у Львові можна купити сову-пухнастика (брелок) ? На Алі вже пізно купувати. Миколай має проблему.
     
  6. magic

    magic Well-Known Member

    Я бачила на кідстаффі досить багато різних..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    На південному минулої неділі бачила в магазині канцтоварів в тому торговому де є канат для дітей якраз навпроти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    і мене заінтригувала ваша ідея подарунка, бо в нас тут і іменини і Миколая. Глянула в них на сайті - з якого саме курсу ви брали заняття? Ваш чоловік на своєму авто їздив чи на їхньому?
     
  9. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Хто що дарує чоловіку на Миколая? Щось не можу ніц придумати. Ніби все є і без подарунка залишити не можу.
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    креативні шкарпетки:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    відпадає однозначно
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Gajka, думайте в тому напрямку "що моєму чоловікові подобається"....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ... може якісь світшоти, футболки з етно-рисунками, або з "авіації галичини"?

    в нас цього року точно буде піжама (це вперше, але буває в сезон зимніший він дуже бідкається, що неможливо з ванни до ліжка добігти, хоч там 2м від сили :girl_crazy:).
    Завжди беру якісь смаколики, він то дуже любить, стараюся знайти шось оригінальне серед привозного польсько-німецького. У роки, коли зовсім не було фантазії - брала якийсь добрий шампунь-гель, теж вишукувала шось з привозного "заморського" :girl_curtsey: Ще колись брала скребо для машинного скла (від снігу типу) з причепленою рукавицею.
    Шось наразі не можу більше згадати шо я там ше купувала...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дякую! Та все не те. Солодке, мандаринки завжди обов'язково є, але ще має бути щось. На іменини недавно скупила всю лінію нівеї. Одяг стараємся не дарувати. Машина то більше по моїй лінії, бо він не водій. Тому трудно...
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Gajka,
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    у вашого чоловіка є хобі? ще книжки гарний подарунок)
     
  18. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    А може настільну гру, типу ерудит, скрабл, мафії, покер. Правда вони не дешеві, 400-700 грн. Але то буде цікаво, коли компаніями зберетесь. Чи може останній cd диск улюбленої групи
     
  19. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member