Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Діти малі 2,6 і 11 міс.
    Стоун терапія це моя мрія, але ще чекаю, поки з дітьми хтось на так довго залишиться)))
    Не вмію і не хочу збирати гроші. Ми вже другий рік всі гроші вкладаємо в квартиру, відмовляючись від розваг і витрат на себе, тому ті гроші підуть в рух
    І тут я згадала, що маю золоте колечко, в яке колись я планувала вставити дорогоцінний камінь. Грошей має вистачити
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В мене проблема, чоловік тероризує, що подарувати мені на ДН, а я нічого не можу придумати. Якось завжди все купували в хату замість подарунків (мультиварка, міксер, комод, тощо), а тут щось хочеться таке дівчаче, а не можу придумати що ж я хочу... Я ніколи не була вимогливою чи вибагливою щодо подарунків.
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Прикраси? парфуми? :)
     
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Рятуйте! :girl_flag_of_truce:Що можна подарувати на ДН 52-річному чоловіку?
     
  5. MariyaEl

    MariyaEl New Member

    Що подарувати чоловіку на День Ангела?
     
  6. Leonila

    Leonila New Member

    От і в мене дилема:girl_cray: Допоможіть розбудити фантазію:girl_sad:
    Не знаю, що подарувати коханому на ДН. Він в мене мужчина діловий, весь в роботі, а в нього ще й кругла дата 40 років:facepalm:
     
  7. MariyaEl

    MariyaEl New Member

    Я своєму вже замовила тур до Єгипту на двох))) подумайте, можливо і Вам таке підійде)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Leonila

    Leonila New Member

    Гарна ідея, але до наступної осені ми навіть про відпустку не мріємо, навіть на 2 дні в Карпати не можемо поїхати (
     
  9. MariyaEl

    MariyaEl New Member

    шкода....Ну зате наступного року відпочинете за 2 роки зразу)))))))
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Як ви думаєте, чи сподобається дівчинці 13 років такий снуд як на фото?
    66906FF8-CE98-407E-9F15-DAE07D15BDA9.jpeg
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    все дуже індивідуально. На скільки близько Ви знайомі з дитиною? Можете проаналізувати який одяг вона найчастіше носить, яка кольорова гама і стилістика? Я точно знаю, що моя похресниця в 13 років таке б не носила. Якийсь чорний з черепами, або іншою нечистю, чим страшніше і провокативніше - на ура. А донька коліжанки, в ті ж 13 років, тішилась би такому подарунку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Справа в тому, що дуже кепсько знайомі. То похресниця чоловіка, яку він бачив так разів зо три. Чорний з черепами точно не то. Вона така ще дитина. Живуть в селі, де в її класі лише одна дитина. Тобто разом їх двоє. То і з модними тенденціями в класі - так собі...
     
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчатка, хочу зробити подарунок незнайомому хлопчику, що страждає аутизмом. Мама просила щось розвиваюче, типу конструктора або щось інше, бо дитинка у 3 рочки ще не ходить і не говорить. Для розвитку. Порадьте щось. Я розгубилася. Хочу, щоб принесла річ користь. Конструктор, як я розумію, має бути великим, щоб у ручку могла дитина взяти спокійненько, ну, і щоб розвивав тактильні відчуття.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    @Happy Fiancee, ой, не знаю. Мені шарф такий "дорослий". Але це я по своїм суджу. А як стосовно рюкзачка чи сумки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Можливо, ця стаття допоможе обрати, мені здається, такі варіанти обґрунтовані: Развивающие игрушки для аутистов: фото Можна вибрати м'які неяскраві кубики, книжку з сенсорними елементами, крупні пазли. Нам колись хресний подарував м'яких слона і корову з сенсорними елементами )) одне вухо шарудить, друге дзеленчить, на нозі дзеркальце )) прикольні такі, і цілком безпечні.Приблизно таке:
    AliExpress Mobile - Global Online Shopping for Apparel, Phones, Computers, Electronics, Fashion and more Вони, в принципі, ідуть для маленьких діток.. але власне для розвитку сенсорики дуже корисні.
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @HappyViki та я щось теж засумнівалася. Так що шукатиму далі. Наразі частково подарунок запланувала (книжку і картину по номерах). Хотіла щось ще таке дівчаче додати.
    А може блиск для губ? Якийсь прозорий чи нейтральний? Чи то ще зарано?
     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Якщо мама не дуже строга, то не зарано )) Можна прозорий лак для нігтів.. Снуд мені сподобався, але тут питання, чи пасуватиме до зовнішності та одягу.
    Можна сумочку типу косметички подарувати, дзеркальце подвійне, маленький манікюрний набірчик, обруч, заколки, гумки....
    Як зимовий варіант — гігієнічна помада, Нівея, наприклад, бачила в дизайні зі сніжинками )
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мені здається зовсім не зарано. Якийсь рожевий майже прозорий і щоб пахнув смачно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Прости Господи, починаються мої муки з миколайчиками. І люблю те свято, і маю купу мороки з купою дітей. Чоловіку тільки по пакетах то розкласти і чітко сказати кому що. Ото й уся його місія.
    Купила вже адвент-календарі з цукерками, купила сукню-вишиванку одній похресниці (сподіваюся якість добра, бо ціна щось не висока).
    Домовилася, що одна племінниця 15 р. вибере собі косу-намисто з Самикіної, а я куплю. Минулого року купила їй, то вона і її подружки в захваті.
    Світшот братику похресниці вже майже вибрала. Одне лего купила.
    Вчительці з музшколи купила панеттоне різдвяне. Маю вже кльові цукерки моцарт по акції з розетки.
    А ще купу всього не купила! Найгірше - похресник 14 років і такого ж віку близнята, де один похресник. Дорослі хлопці. Один любить комп, двоє співають у Дударику. Ну що їм купити???
    Дівчата давайте ділитися ідеями, бо я вже загублена тим всім.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дуже індивідуально, я б не ризикувала. Минулого року дарувала похресницям косметички з дзеркальцем, натуральною і органічною косметикою. Цього року планую подарувати сумки з вишивкою, щоб самій вишивати. Ще дарувала різні майстер-класи через сайт bodo львів, квест кімнати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, що робити коли похресник вимагає дорогого подарунку ? І може я просто від життя відстала? Чи подарунок в 3000 зараз норма, а я просто жадіна)?