подарунок дитині

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dasha, 22 Липень 2010.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ще є стікботи, або конструктори engino, ugears
    Мої старші вже повіддавали найменшому (4 роки). То вам, може, й не треба :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, з подарунком 10-річці ви мене вже врятували, тепер придумайте ще подарунок для 5-річного хлопченяти. Від чого Ваш 5-річка сказав би: "Урааа!" - і побіг бавитись? :)
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    мій отримав - скейт ( і дуже тішився, пра кататись не навчився ще :girl_crazy:)
    спальний мішок туристичний до -12
    конструктор з залізних деталей
    лук зі стрілами
    наручний дитячий годинник
    боксерську грушу + наплічник водонепроникний
    Все його дуже тішить і бавиться періодично.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    До речі, на сайті Будинок іграшок зараз акція на ці конструктори. Не на всі, тільки кілька видів.
    Малому ось такий купила за 199 грн. Звичайна ціна коливається +/- 500 гривень.
    PB43.jpg
    --- дописи об"єднано, 21 Листопад 2017 ---
    Ну і в мене питання щодо тих "блейдів". Де купити найдешевше? Може є якісь якісні аналоги?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Наскільки мені відомо, в магазині "Бобрик" (приміром, на Науковій в Арсені) є за притомними цінами (до 200 грн блейд+запускалка), бо у Вікторії Ґарденс - майже те саме 450 грн
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2017 ---
    І - рятуйте мене знову, бо голова не варить.
    Подарунки:
    1) дівчинці 9, дуже любить співи і музику
    2) хлопчикові 11, любить географію
    3) хлопчикові 6, школярик-першачок, любить хотвілси (але хочеться щось оригінальніше)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Я б звернула увагу на настільні ігри. Є кілька серій про подорожі. " Подорожуємо Україною", " Подорожуємо Європою"... В магазині на Балабана "Розумні забавки" були ще якісь інші варіанти.
    Я малому купила "Грінго" попала на акцію, то вирішила купити.
    Granna Настольные игры для компании · Грінго · 81466 · LEGO и настольные игры оптом от компании Бельвиль
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, в мене таке питання. Знаю, що то дуже індивідуально, але таки запитаю. Якщо ваших дітей запрошують однокласники на день народження в розважальний центр, то на яку суму ви приблизно даруєте подарунок? І чи є прийнятним дарувати гроші в такому випадку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В мене проблема вибору подарунку на Миколая ) Вихідні дані: хлопчик, 11 років, журналіст за покликанням ) Написав в побажання іграшку Як Так, вже купила і заховала, солодке-мандаринки само собою. Але ще хоче щось «журналістське», але не знає, що... Блокнотів, ручок — повно, фотоапарат є, смартфон, як варіант, наразі під питанням.. Може,є якісь інші корисні/прикольні штуки в цьому напрямку на такий вік, чи книжки відповідні?.. Попільничку та кавоварку не пропонувати ) @Kandya , прошу, зокрема, ідеї від журналіста. ) Дякую :)
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Гляньте на блокноти в зробив тато. Я дарувала з написом "бортовий журнал"))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

    може диктофон?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    диктофон у кожному смартфоні є
    чесно кажучи, нічо такого "журналістського немає".... В мене ще десь на першому курсі була ручка гарна, то я її у кошику на Великдень святила) А вже як стала журналістом, то дізналась, що то не треба всяке різне у той кошик пхати.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    його там складніше вмикати, а просто диктофон значно зручніше. Ну і професійні 'заточені' під ту функцію, не кожен смартфон зрівняється.
     
  14. Fish

    Fish Well-Known Member

    Я не знаю, на яку суму Ви розраховуєте...Моя у 8 дуууже тішилася з мп3 плеєра з навушниками, але розумію, що то не дуже бюджетний варіант. Можна самі навушники, якщо дитина має телефон і може слухати з нього. Я маю на увазі такі великі, а не ті, що у вуха запихаються. Є дитячі, в них є обмеження звуку і вони менші за дорослі, не злітають. У нас ось такі, ми задоволені:[​IMG]
    Ще подумалося про квитки на якийсь концерт.
    Ще згадала, але то вже не з музичної сфери: кольорова крейда для волосся, косметичка, гігієнічна помада. Щось для майстрування своїми руками - клей-пістолет, всякі намистинки\квітки і т.д. - якщо любить, звичайно. Набори Роса для малювання картин - акрилові фарби або пастель. Гаманець. Пухнастий брелок. Біжутерія (кульчики\браслети - якщо має дірки у вухах і може носити простий метал. До речі, на Нексті бачила всяку симпатичну різдвяну і не тільки біжутерію).
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2017 ---
    З хотвілсів можна глянути на машинки-мутанти і машинки, які міняють колір. Мій першачок дуже таке поважає.
     
    Останнє редагування: 29 Листопад 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Patty я плюсуюсь до цифрового диктофона. Його не зрівняти з жодним диктофоном на телефоні. Але добре подумайте чи він малому справді треба, бо один з найдешевших, Соні, коштує десь з 1000 грн. Якщо ваш син багато пише, досліджує, аналізує- тоді так. Але йому лише 11 років, я чомусь впевнена, що ще рано.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Думаю, для потреб малого іі тих інтерв'ю, які він бере, вистачить і диктофона на смартфоні, і необхідності в окремому девайсі за 1 тис. грн. нема.. Він ще не з тих папарацці, яким важливо швиденько увімкнути та отримати запис вийнятково високої якості. ) Смартфон однозначно треба (не так треба, фактично, як хочеться, бо лише двоє в класі поки не мають, в т.ч. він ) ), обиратиме тато, мені цю справу не довіряють.
    @Kandya , ідея з екскурсією — чудова, дякую! Для нього це — як потрапити на фабрику Віллі Вонка :) І досі під враженням від ТРК Люкс )
     
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @cjomcjomka співачці можна караок-мікрофон чи мікрофон на високій ніжці

    Географ глобус має?
    Є скреч-карти Укр і світу, де можна стирати місця, які бачив
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2017 ---
    @Patty
    термогорня
    Якийсь органайзер з відділеннями, щоб різне дрібне в 1 наборі зберігати
    Якесь шпигунське приладдя (для репортажів під прикриттям :) ) - вуса, раціі, щось для підслуховування :) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    в нас цього року з подарунками все ясно))))
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Mika

    Mika Active Member

    А в нас ще простіше))) "Святий Миколаю ти сам знаєш все, що мені потрібно. Дякую, що вислухав мене!"

    Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А які іграшки варто купувати крихіткам в 3 місяці???Всі питають, що купити малій на Миколая, а мені навіть в голову нічого не приходить.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk