подарунок дитині

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dasha, 22 Липень 2010.

  1. dasha

    dasha Well-Known Member

    Можливо ця тема вже є, але я не знайшла. Власне мене дуже цікавить що можна подарувати дитині
    Ляльками вони вже не бавляться і на кавалєрку ще не ходять. Можливо тут є матусі в яких дітки саме такого віку. Порадьте будь ласка якийсь оригінальний подарунок, щоб дитинці сподобався.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Липень 2014
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині від 8 до 12

    В нас на першому місці книги - завжди вітаються.

    На другому ігри - настільні або типу Твістра, коло котрих можна посміятись.

    І дівчата, і хлопці не проти, якщо їм подарувати футболку з довгим рукавом з малюнком з їхнього улюбленого фільму.

    Та й індивідуально - в кого яке хоббі...
     
  3. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині від 8 до 12

    Також за те, щоб дарувати книжки, але сприйняття такого подарунку залежить від дитини та її батьків.
    Незабаром йдемо на уродини до дівчинки, якій 9 років, то планую купити якусь торбинку (росте мала модниця). Настільні розвиваючі ігри... сама таке любила, тому і дарую
     
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині від 8 до 12

    Хлопчику можна МР3-плеєр. Мій старший був в захваті від подарунку ( 11 років), а що ще можна придумати - сама не знаю. Бо чим старші діти, тим складніше щось придумати на подарунок. Друзі сина дарували йому комп'ютерні ігри та гроші.
     
  5. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Хороша тема! Йдемо в неділю на ДН до хлопчика (7 років), що дарувати - не знаю. Книжки сподобаються хіба його мамі, а то малий непосидюх, в якого шило в штанях. Добре би якусь гру, щоб ще й з братиком міг погратися (4,5 р.). Що порадите?
     
  6. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Оце дівчатка і я маю 4 таких шпунтика (3 дівчинки і хлопчик) і на кожне день народження і Миколая сушу собі голову. От через місяць в малявки д/н
    і знову проблема. Я б з радістю купила щось з одягу але боюсь що з розміром не вгадаю, вона дівчинка доволі висока. Питала чим займається у вільний час - ганяє на ровері і бавиться комп. Можливо є явісь прикольні дівчачі шлеми і наколінники? Наскільки я знаю ролики вона вже має.

    ---------- Додано в 07:26 ---------- Попередній допис був написаний в 07:20 ----------

    От і ще наша українська "політика". Питаю батьків що купити дитині. А вони - ой дай собі спокій вони все мають і.т.п. Як результат купа непотрібних і однакових подарунків. От і шукаю щось оригінальне. Між іншим непогана думка про сумочку.
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Мені дуже подобаються різні пізнавальні набори: ми малій брали в "Антошці" мікроскоп з підзорною трубою, ще було багато різних наборів (для юних хіміків, для криміналістів і т.д.), ми не приглядалися, бо мала марила саме мікроскопом. Ще є різні набори для творчості, дівчаткам може сподобатись.
     
  8. stira

    stira New Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Минулого року всім знайомим дарували підлітковий набір постелі з гарними дівчачими малюнками,-всі були задоволені. Ще щодо ідей, то можна придбати скриньки для прикрас, знаю з власного досвіду, що це дівчатка полюбляють, моя донька завжди в захваті від них.Цього разу надибали ще й скриньку, яку треба прикрасити власноруч, вона виготовлена з гіпсу, в набір входять всілякі камінчики та стрази. Можна придбати анкету для друзів у вигляді книжки, досить цікаво оформлена, бо має ще купу різних порад для дівчаток, гороскопи, тлумачення снів...В Антошці бачила станочок для плетіння з бісеру всіляких браслетиків, думаю це мало б зацікавити. А ще знаю серед дівчаток 9-10 років дуже популярна біжутерія з hello kitty.
     
  9. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Дуже дякую Іринка. Досить цікаві подарунки. Я над цим подумаю:girl_tender:
     
  10. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    мамочки прошу поради- в малого в пятницю рочок ы я подумую над подарунком для синульки надумала золотий браслетик з пластинкою ыменний ы вагаюсь чи треба йому то (а вдруг порве, зачыпить,загубить) чи краще все ж таки якусь ыграшку...????
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

     
  12. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Коли я йду на день народження до дитини, я спочатку питаю в самої дитини, що вона б хотіла, потім раджусь з батьками дитини і тоді купляю або дарую основну частину грошима(наприклад дитина або батьки складають гроши кількох гостей на дорожчий подарунок) і недорогу "безделушку". І для своеї дитини я роблю так саме.
     
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    LILY нарахунок подарунку вирішувати вам, але скажу так - моя племінниця носить цепочку з кулончиком, браслет і кульчики з півтора року і нічого не порвала і не загубила - їй вже 5,5. Певно головне щоб браслетик не був зовсім тоненький, щоб малий його не порвав.
     
  14. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: подарунок дитині

    О, подарунки для дітей - то проблема.
    Але з якої є вихід. Я похреснику вирішила щороку дарувати по 1 гр банківського золота + іграшка, одьожка.
    То здається не погано.Так до 18ти-ліття буде мати 18 грамів золота.Круто звучить, га?Буде мати свої особисті запаси;) Я питала спочатку куми - що треба, що хотіла би? А вона у мене шифраторка, каже "Основне, щоб ти була, а з подарунком не вигадуй!"Ну то що - не іти з пустими руками?
    Донечці на рік купили ланцюжок до Матінки Божої, дві супер круті іграшки +свято влаштували. Ну не знаю. а що ще треба?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. FosIana

    FosIana New Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Дівчата підкажіть моїй сестрі 8 років виповнюється що подарувати?
     
  16. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Я племінниці за порадами вище купила постільку красиву і біжутерію.:girl_tender:
     
  17. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    А в нас поресник чоловіка йде цього року в перший клас. От ми і сушимо голову, а що ж подарувати? Мені на моє перше вересне мамин брат подарував "Кобзар" і гарно підписав - пам"ятка на все життя. І ми вирішили подарувати якусь потрібну книгу ("Кобзар" у них є). Моя пропозиція - словник, але чоловікові не дуже ця ідея сподобалася.
     
  18. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Як варіант може бути якась енциклопедія - і повчально, і цікаво.
     
  19. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Дуже гарний подарунок. Є енциклопедії для молодших і старших діток. А на рахунок подарунків для старшеньких - можна подарувати білет в кінопалац або аквапарк (правда прийдеться розраховувати ще й на батьків)
     
  20. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    дівчата підкажіть,може хтось знає, де у Львові роблять зліпки ручок і ніжок,рамочки?