$ Подарунки від переможця конкурсу українських виробників!

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Constantine, 9 Червень 2017.

1. бетменша

бетменша Well-Known Member

Мені найбільше сподобалась підвіска з реп"яшками - дуже прикольна

• Подобається Подобається x 1
  2. Hexe

Hexe Well-Known Member

оо,яка красааааааа!!!!хочу все!!!!!!!!!!!! Тидищь - поділилась вами в фб:)

3. Constantine

Constantine Member

@maavka Дуже приємно! Люди часто запитують: А хто дизайнер? Ви? А я кажу...ні – Природа)) Ну як вам сказати, як виглядає на людині... Виглядає круто)) Я навіть ввів такий термін як "синергія краси". Коли природна краса людини і прикраси взаємопосилюють одне одного. Люди та рослини це живі створіння що мають в основі своїй єдині принципи гармонії.

4. Constantine

Constantine Member

@MalvinkaLv Оце круть!:dance4: Я в шоці)) Я з радістю, тільки коли вибір мовних версій замовлю на сайті – та й до вас:) Адже російською – хоч оповідання можу написати, а українською хочеться мелодійно і красиво...але...не виходить трохи((( А я вам і прикрасу приготую - якусь...таку...космічну просто! :give_rose:

@бетменша Дякую! Реп'яшки – це із новенького! Вони мені теж дуже подобаються – сьогодні дівчата в офісі схожі підвісочки міряли, міряли і намірятись не могли)) Дуже складний дизайн від Природи. ;)

Останнє редагування: 15 Червень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Constantine

Constantine Member

@Hexe О!!!:dance4: Ось так, просто вжух і тидищь! :good2:Дуже, дякую за "тидищь"! І вкрай приємно, що ви так високо оцінили роботи на сайті:ThankYou:

6. MalvinkaLv

MalvinkaLv Active Member

Ок, напишу зараз Вам в ПП:ok:

7. Constantine

Constantine Member

@maavka запитувала, як виглядає на людині – я спочатку щось понаписував...але краще ж буде фотки показати. Деякі фото виклав. Ось, приблизно так виглядають Larbretie та сережки з Вільхи Minima
    minima-s-aspen_3949.jpg
    а так – кулони з колекціі Love Alchemy
    love-poplar-s_3857.jpg
    Один із браслетів Fern Flower
    larbre-bracelet.jpg
    Деякі люди купуть Larbretie i носять його як чокер...виглядає теж гарно. Ось приклад:
    choker-larbre-1.jpg
    Це - одна з багатьох прикрас з колекції Fleur de Magique
    13775485_532320990301614_3768458158574284021_n.jpg
    Або тут – у дівчини одна з новеньких Орхідей.
    larbre.png
    А ось, наприклад, кольє Love Alchemy
    kolie-larbre-1.jpg

Ось так. Всім чудових вихідних! Я побіг далі працювати:thank_you:

Останнє редагування: 18 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  8. Borsychok

Borsychok мамуська-пампуська

а чому з ольхи?
    в нас є чудове дерево вільха:girl_wink:

9. Inglor

Inglor Well-Known Member

Мені спокою не давало кольє з омели, надзвичайно цікаве і гарне. А тепер вже й браслет з папороті (особливо, коли побачила як шикарно виглядає на ручці).

10. Patty

Patty In Love

А мені сподобались кулони «Туя» — вражаюче реалістичні шишечки, гарно так... і фізаліс теж )
    Сережки вільхові — такі скромні і елегантні, доповнять майже будь-який образ.
    Перстень з квіткою болотної цибулі (!) — сама ніжність.
    Галстуки — чудові всі.
    Кольє Омела — надзвичайне, поділилась в фб. )
    На дівочий виноград спершу подумала, що то каннабіс :) Дуже і дуже красиво. І ще кулон з кленовим листочком сподобався дуже, робінія цікава...

Останнє редагування: 17 Червень 2017
  11. Constantine

Constantine Member

Ох уж этот Яндекс перево я й забувака))):dash1: Зараз піду виправлю))) :ok:
    --- дописи об"єднано, 18 Червень 2017 ---
    @Inglor Дякую! На людині "вживу" прикраси L'ARBRE виглядають краще ніж на фотках – всі покупці так кажуть. :)

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Constantine

Constantine Member

@Patty Ох ви й надивилися:) Дякую вам за такі приємні слова! Оце така цибулька росте біля тихої річки у Київській області. Каблучок з такими квіточками дуже багато було, а залишилась одна. Скоро треба поповнювати.
    Дуже вдячний за шаринг у ФБ! :give_rose:
    Коноплі дуже часто просять зробити))) Так що поки дівочий виноград – і красиво, і проблем з держнаркоконтролем ніяких))) В середині ж справжня рослина – як я буду міліції пояснювати, що ії шмалити неможна)))):drag:

Останнє редагування: 18 Червень 2017