подарунки до свят

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Komashka, 12 Грудень 2007.

  1. Komashka

    Komashka Active Member

    а ви вже придумали, що подарувати своїй половинці на свята?
    Як вам ідея подарувати прикольні тапки з всяким звірятством для коханого? І де на такі надибати?
     
  2. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Мій такого носити не буде.А що подарувати навіть не знаю, ще думаю, трохи часу є.
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Ой, мому чоловіку би такі не сподобалися:D Та і мені теж:D
    Я більш класичнке люблю....

    Але якщо коханий веселий і йому подобаються веселі подарунки, то вам ліпше знати;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    тіко не білі....
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: подарунки до свят

    тоді ваш варіант. поєднання приємного з корисним. щось для себе чи дому наприклад
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Гарну гальбу, флешку, краватку, запальничку, скриньку для інструментів чи щось інтимне (гарну білизну для себе;) ) - стандартні подарунки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Олена_ua

    Олена_ua Active Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Краще парфум який вам самим подобається :p
    Взагалі люблю дарувати те що самій подобається. Обом приємно.:radist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    В мене інша проблема - я вже знаю що подарувати (ортопедичну подушку), я ніяк не можу придумати що для себе "замовити". Фантазії не вистачає ...... або скромність заважає :D
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    А для чого замовляти? Хай сам подумає. В нас не заведено замовляти, хіба з батьками.
     
  10. julka

    julka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Свому чоловіку дарую все шо йому треба(страшно люблю чоловічі сорочки купляти:)), сувеніри ніколи не любила, завжди купую речі які необхідні,цього року куплю йому гаманець:)
    Тапки із звірятством, то не для мого чоловіка, як в принципі і не для мене.
    Мені чоловік подарував флешку,і дуже гарне люстерко.(ще Миколая не було а я вже вимантила свої подарунки:p )
    Найбільше мені подобається ходити в дитячі магазини іграшок, це просто фантастика, стільки всього всього, шо аж очі розбігаються.На вихідних плануємо для похресників щось прикупити, а так вже вибір........
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    А що йому залишається - мусить сам купувати :)


    А татові, і свекрусі треба щось замовити, бо вже немає де ті махрові простинькі і рушники складати:8:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    А ми цього року вирішили з чоловіком зробити собі дорогий але потрібний подарунок, ми плануєм купити миючий пелисос, у нас має появитися дитинка і хочеться щоб в хаті всі коври були чисті без порохів! Тим більше ним вікна легко мити!

    А я вже сьогодні купила маленький подаруночок для свого ще не народженого чада, зайшла в дитячий магазин і не стрималася щоб не купити костюмчик, тепер як та мала дитина сижу і тішуся, обнімаю його ніби дитинку!:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Я вже подарувала чоловікові на його польського Миколая статуетку закоханих мишок (він мене мишкою називає) :shy: А собі я замовила на нашого Миколая коробочку для пакетиків чаю, які я збираю, бо та, яку маю, вже переповнена :)
    Ще подарую чоловікові горнятко якесь гарненьке, він дуже любить отримувати в подарунок горнятка :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Я нiколи не знаю що свому подарувати, завжди питаюсь що йому треба. Минулого року купила пальто. Цього року черевики, наперiд. А ще коли зустрiчались, я йому одного разу на рiзво подарувала величезну рамку з моїм портретом у нiй. :D:D:D Добре удвоє посмiялись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: подарунки до свят

    Я так і зробила. :)
    Так і вийшло, бо вгадала із запахом. :)

    Додано через 3 хвилини
    У нас із чоловіком більша радість дивитися, як малий свої пакунки розпаковує.
    От вже суботи не можу дочекатися, бо то буде третій Миколай для малого.
    На другого дістав ось таке - Sound Book
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят

    А я куплю набір від Gillette Fusion ( станок, гель, набір насадок і антиперспірант ), бачила він у "Арсені" звернув на нього увагу, туалетну воду ( ще вагаюсь з вибором ) і 5 кг. мандарин ( це у нас традиційно) :)

    Додано через 5 хвилин
    Мамочці своїй куплю гарний крем і набір тарілок, татусю упаковку модних шкарпеток і пляшку віски, сестрі сумочку, а племіницям іграшки і солодощі. Подругам рамки для фото. Ось так, нікого не забула!
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: подарунки до свят

    Ми в родині не обдаровуємось, це лише для діток. То я купую лише своїм діточкам (я вже показувала в мамах/татах) і вчителькам діточок.
    А он вчительок у нас багацько. Цього року я їм покупувала чеколяди від Godiva.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: подарунки до свят

    Я про подарунки часто думаю заздалегідь. Тобто побачила щось і знаю, що точно сподобається певній людині. Тож купую і принагідно на свято дарую. Хоча так виходить не завжди і зараз як усі перебуваю у шаленстві подарункових пошуків.:radist:
     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: подарунки до свят

    А я намагаюсь все ж узнати, що хоче чоловік. Бо сорочки, краватки, парфуми і гаманці трохи вже банально. В мене чоловік дуже орігінальний, тобто не простий. Надзвичайно важко, щось купити. Я думала-думала, не витримала - попросила хоч нятякнгути мені, що він хоче. Але без сюрпризу не обійдеться. Йому подобаються фігурки коників, то щось пошукаю. А зараз ще проблема по крамницям бігати, з малятком і візочком то важко робити.
     
  20. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: подарунки до свят


    В супермаркеті Арсен таких багацько...
    в мен етаких дві пари. Люблю їх безмежко. Зручно в них і прикольно!