подарунки для молодят

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем marusenechka, 1 Серпень 2010.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: подарунки для молодят

    А ото мені вдалось нацикати (відкласти) тисячку, бо я була попереджена за весілля півтора місяці навперід, то так відкладала потрошки з зарплати чоловікової, потрошки з дитячих. А тепер як прийшлося до діла, чую, що і по 100 доларів з людини несуть по теперішньому курсу, то подумалося мені шо то якийсь позор, а не конверт у нас вийде.:girl_impossible:))
     
  2. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    можете спокійно дарувати 400 грн за людину(це вже не соромно). тобто за вашу сім"ю даруєте 800 грн. так буде нормально. а як подаруєте 1000- то взагалі нормальна сума. і зовсім не мало.
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Навіть себе не накручуйте. 1000 гривень -- то взагалі не позор. І правильно підказують, можете і 800 дарувати. І то буде пристойно. Бо 100 баксів (1500 гривень) -- то явно нині забагато. Я ж писала, то так, якщо зайві гроші є -- то фраєрнутись можна.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Мені здається що тисяча то нормально. Пригадала своє весілля то мені було всеодно хто скільки приніс, чесно. Були запрошені люди, яких ми дійсно хотіли бачити і яка різниця хто скільки подарував. Та я по великому рахунку і не знаю, бо ми повисипали гроші окремо привітальні відкритки окремо. Потім читали привітання, а вже потім перерахували ту купку. То навіть в голову не прийшло, що треба дивитися хто скільки там поклав. Так що не переймайтеся.
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    цілком достатньо!!! Ще малий може якусь м"яку іграшку подарувати на +-100 грн. і досить, і квіти якщо хочете або цукерки.
    Подарунок несуть не для "попонтуватись", а хто скільки може. Думаю там багато хто і по 500 грн чи 50 у.е за 2 принесе. Не той зараз час, щоб грошима розкидатись.
     
  6. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    на мою думку,це зайве, якщо бюджет і так обмежений....
    1000 грн достатньо
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Та кому то треба? Конверт і досить. Навіть квітів не треба (наші свекруха тиждень до церкви носила) Ну хіба пляшку (але то більше на селах заведено).

    О, про м"яку іграшку: у мене знайома заміж виходила, то вона у запрошеннях писала, щоб їй замість квітів іграшки дарували. То вона потім цілий бус іграшок в дитбудинок відвезла. До речі, а це цікава ідея для тих, хто заміж збирається. Квіти зів"януть, а замість них можна іграшку попросити, чи цукерки (які потім в дитбудинок відвезти можна), навіть книжку
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: подарунки для молодят

    Про квіти - чиста правда. Так, гарно. Так, приємно. Але я ті квіти бачила двічі: вперше, коли дарували і вдруге, коли заносила до церкви.
    А, наприклад, мої одногрупниці подарували мені орхідею (я їм тихенько натякнула). Така задоволена нею :girl_in_love: І вдома тепер стоїть, маю хорошу згадку.
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: подарунки для молодят

    Ото і ми так зрообили.)))
    Ах, знали би ви, як нас потім свекруха за це пиляла, бо дуже вже хотіла знати хто скільки "дав"))) і ще казала, що потім ми про це сильно пожалкуємо, бо не будемо знати кому скільки віддарувати. Ги, а ми від того часу за всі ці 8 років взагалі на жодному весіллі не були, не те що тих людей, котрі були у нас. Так, що кому не важливо хто скільки приніс абсолютно, а головне присутність, увага запрошених, то так певно і можуть зробити. Хоча, на мою думку, якщо кума мені сказала конкретно гроші принести і ні слова більше, то чи то думається мені помилково, чи може не помилково, що має якісь плани на такі подарунки, тому сума буде їй досить важливою.
    Бачите, то як кому. Я від квітів просто божеволію, в хорошому сенсі цього слова.:girl_in_dreams: Тому поки ті квіти не пов"янули, я тримала їх в кімнаті і купалась-купалась в тій красі, бо знала що стільки букетів мені напевно ніколи в житті не подарують.)) І жмот навіть до церкви не віднесла. Потім декотрі сушила і тримала на згадку, ну, але звісно то все з роками повикидалось.
    Тому квіти я таки планую дарувати, в кошечку дам малому най несе, а з нас гроші, але з сумою таки не визначилась, просто і дозичати не хочеться.
    Дівчата, а пляшку зараз несуть? Сорі шо таке питаюсь, просто пам"ятається ми колись по селах часто ходили на весілля, то правда було ше сто років тому назад і там мужик з кожної сім"ї ніс горіВку ще й загорнуту в газету))). Зараз таке ще актуально, ну, крім газети звичайно, чи то смішно?
     
  10. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Мабуть, помиляється. Кажуть, щоб дарували гроші, бо потім можна купити і вибрати те, що подобається, те що найбільше підходить, можливо докласти і купити щось дорожче, краще.

    Минулого тижня мій директор з дружиною ходив на весілля (його близький товариш видавав дочку заміж). Дарували 1000 грн, то цілком пристойна сума. Більше точно не треба. Тим більше з теперішньою ситуацією
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Ну то вже занадто таке писати. кожен дарує скільки може. звичайно і зовсім мало як от 100-200 грн.з людини не пасує, але таким перейматися, чесно мене це дивує. то таке як "Ой а шо люди скажуть?":girl_nea:ой ліпше будем потім голодати, зато так як всі...
    От це дійсно гарна ідея. бо як думати хто скільки приніс, то виходить - ой а ті замало дали,то вони жлоби , а ті багато, то вони файні люди...
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2014
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: подарунки для молодят

    та, йой, певном вже таке шось дуже страшне написала))
    Я реально людина давно не ходивша на весілля, тому і запитала тут поради.
    Це все дуже відносно.

    Ну, от самі ж пишете що не пасує.)
    Якими мірками міряєте? З вашого допису я прочитала пасує стільки, скільки можемо дати, а тут відразу "не пасує".
    Доречі 100-200 грн це для когось теж дуже і дуже пристойна сума...


    писи: вчора файно відгуляли весілля, принесли те, що мали відкладено, як я і писала 1000 грн, плюс малий приніс кошичок квітів.
    дякую усім за поради.:girl_bye:
     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Ну бо місце в ресторані дорожче коштує, але 1000 з 2 дорослих і 2 маленьких діток, на яких окремих місць не замовляють, це досить таки багато
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Дівчата, я ще так скажу.. Орієнтуватись на те, скільки коштує місце і треба.. і ні... Для прикладу якщо хтось має змогу забабахати весілля, де за 1 людину місце коштує умовно 700 грн., то це зовсім не означає, що всі гості мають зі шкіри лізти щоб оплатити це місце. У кожного гостя свої фінансові можливості, файно коли молоді мають змогу зробити все "по вищому розряду", але треба собі на спокій дати з такими весіллями - несу скільки можу. І молодята повинні таке сприйняти нормально.
    Ну але якщо розрив таки дійсно великий (тобто розуміється, що весілля буде шикарне і нема змоги подарувати хоча б в нуль), то я б краще на таке весілля не йшла :)
     
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    А я не розумію чому запрошені мають так переживати за кількість подарованих грошей (чи окупиться місце чи ні, чи менше за всіх принесу чи більше). Невже коли молоді коли роблять весілля, то розраховують на гроші, які їм принесуть? Ми з чоловіком подумали, проаналізували і зрозуміли, що на весілля грошей в нас нема. В батьків брати відмовились категорично. Кредити також не хотіли. А про те, щоб розраховувати на гроші, які принесуть запрошені навіть і не думали. Отож, весілля (гуляння) вирішили не робити
     
  16. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Щира правда))) Маю таких родичів, які можуть прийти в ресторан , скажімо на хрестини і подарувати за двох 100грн, чи якийсь шерпотребний подарунок на таку ж суму і вважають це нормально. при тому шо достатки сім"ї дозволяють кілька разів на рік відпочивати закордоном:girl_blum:. А є такі люди, ледве зводять кінці з кінцями, що з останнього несуть якусь суму, лиш би не бути гіршим від всіх. Такщо така думка що більше несе заможніший частіше помилкова))
     
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Як мене завжди це дратувало, ну що за маразм. Несеш скільки можеш виділити з бюджету. Особисто я ніколи не дивлюся де і з яким розмахом молодятв будуть святкувати своє весілля. Дарую стільки, скільки вважаю за потрібне. Так само йшли люди і до нас на забаву, наші батьки подарували по 1000 грн., було і 100грн. Але чи це основне...
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    більше несе щедріший:) є люди що собі економлять, але подарувати готові немало або навпаки, собі транжирити, а на подарунках економити
    але зрештою, часи змінюються, пора відходити від тих очікувань від заможних
    бо деколи кличуть на весілля, за хресних чи на інші бенкети з корисними мотивами більше (або хоча б з крихітною корисливою думкою:))
     
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Деякі так. Колись, ще в мене позичали знайомі і після весілля віддали.
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    цього року навіть ті, хто мав достатньо збережнь на весілля, позичали, бо не хотіли здавати долари:)
    а з подарованого вже віддавали