подарунки для молодят

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем marusenechka, 1 Серпень 2010.

  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Скажу як було у нас.
    Ніхто з гостей не дарував менше 50$ з людини,незалежно від того хто і звідки їхав. А на рахунок місця для ночівлі ми питали в гостей наперед чи треба їм резервувати готель. Декому таки резервували і оплачували,а дехто від цього відмовлявся.

    А про цукерки, нам їх точно не було забагато! За місяць все поз'їдали і пороздаровували) тепер тільки і згадую той шоколадний рай вдома)
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: подарунки для молодят

    для іногородніх ми пропонували або готель, або повернення додому, тобто, хто залишався на наступний день, добирався сам
     
  3. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Нам дарували з людини так (грн.): одна людина 200, решта усі по 250, 300, 350, 400, 500, і одна сім'я з 3х подарувала 2тис. Звичайно, що були квіти і цукерки. І ще одна пара подарувала чудовий набір столових приборів + гроші.
    Що мені сподобались (було приємно дуже) в якості подарунка - букети з цукерок, нам їх 2 подарували у вигляді сердець, вони дуже гарні, що шкода їсти, але і смачні. Ці букети протягом весілля стояли на столі молодят і гарно там пасували. А в одному такому букеті поміж квітів ще й шкатулка була у вигляді лебедів.

    Весілля наше було 110км від Львова, то ми для гостей зі Львова замовляли великий автобус, який чекав під рестораном до кінця весілля і потім віз людей назад.
     
  4. OlkaBarabolka

    OlkaBarabolka Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    +1

    до чого тут сором? хіба є якісь конкретні суми скільки потрібно дарувати? :girl_mad:
    даруєте скільки вважаєте за потрібне, скільки можете собі дозволити...
     
  5. Logos

    Logos Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Наше весілля було 3 роки тому дарили різні суми, хто скільки мій і ми тим були задоволені. Одна коліжанка мене попередила, що не прийде бо фінансово скрутно, але я її впросила мовляв гроші то не основне, вона нам подарила ікону, і з тих всіх подарунків я про нього кожен день згадую, бо стоїть в нашій кімнаті.
     
  6. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Конкретних сум звіснож нема, але ми приблизні ціни за місце знаємо то даруємо неменше.

    А нам на весілля дарували багато квітів, цукерок, бабосиків конешно. навіть телефон і золото, і мікрохвильову піч ми її зразу чомусь нехотіли відкривати, але як спробували то вже 3 роки користуємось.
     
  7. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    От я теж згадала про Au, колись йшли на весілля і думали-гадали, що то подарувати так, щоб і люди не думали, що продешевили (бо з грішми було трохи туго), а родина близька і взагалі не піти - не варіант. То ж придбали банківське Au у вигляді малого злитку. Можна собі підібрати по-вазі (було від 2 г і далі .....). Його ще потім можна обміняти на золотий виріб, було дуже гарно спаковане з цілою петицією про таке Au і радісно молодим. Може кому згодиться ідея.
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: подарунки для молодят

    Це навіть краще, як на мене, ніж готовий золотий виріб. Його хоч потім можна буде обміняти на те, що захочеться.
    Бо дарувати готові вироби ризиковано. От "нам" подарували золоте колечко. По-перше, крім обручки і заручального більше нічого не ношу, а по-друге, воно мені взагалі не подобається:) Лежить в коробочці тепер, навіть не помилуєшся ним, як іконою чи ще чимось.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: подарунки для молодят

    справді дуже дивний подарунок:mocking:
    як собі людина уявляла "ви" двоє будете його носити? по черзі?

    краще б вже злиточок на ту суму, або гроші.
    таке враження що в когось воно лежало не потрібне...

    ---------- Додано в 12:10 ---------- Попередній допис був написаний в 12:08 ----------

    до речі, напевно найприємнішим подарунком на нашому весіллі була саме ікона з бурштину здається, зі Святим Сімейством на ній - вона завжди висить у нашій спальні
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2013
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: подарунки для молодят


    А може то є якась традиція: дарувати похресниці золото на весілля?:confused:
     
  11. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Дійсно Ікона. Моя мати подарува ікону "Матері Божої Неустанної Помочі" (на ній ще й досі збереглись відбитки моєї помади з того світлого дня, навіть рука не піднімається витерти ...) в сільському стилі. А сестрі мого чоловіка на весілля подурувати ікони ІХ і МБ окремо по-лику на полотні. Такі гарні, зроблені зараз, але з тріщинами ніби вони дуже старі.
    Що там золото - "Прізренный метал" в порівнянні з іконами.
    І от подумала та скільки ж всього можна подарувати - обходячи ті коперти.
     
  12. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    нам також подарували золотий перстень. точніше мені - за кілька днів до весілля мамина дуже близька товаришка приїхала до нас і дала мені можливіть обрати перстень, який мені сподобається (мала вона їх кільканадцять, бо купила донькам своїх товаришок на весілля, я виходила заміж першою, тому мала з чого обирати). муж мій нічого проти не мав і не казав виділяти частку з подарунку йому :girl_haha:
    і ще нам подарували три ікони (від двох братів-священників). також повішали одну в дитячій, а дві інші - в спальні. але от ікони як подарунок - то також треба добре подумати. бо якщо молодята матимуть нове помешкання - то буде де їх розмістити. в нашому випадку, якщо хтось приїждає зараз зі святих місць і привозить ікони, образки і т.д.,то з цим виникає проблема - річ посвячена, а виділити їй належне місце в квартирі немає можливості
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2013
  13. Logos

    Logos Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    в нас напевно так, бо хресний мені подарив колечко, а хресна цепочку, то цепочку я залишила донечці, а колечко поміняла їй на кульчики, бо реально мені то не потрібно і вважаю такі подарунки для подружжя не потрібні, бо у всіх різні смаки
     
  14. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    А я думаю що молодятам можна дарувати золото, хочаб в тому плані що колись здадуть коли бракне грошей.:girl_yes2:
     
  15. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: подарунки для молодят

    Коли я була дружкою на весіллі (а нас таких було 4, і ще 4 дружби), т оми дружно скинулись молодятам на проектор, б овони завжди мріяли дивитись фільми вдома великою компанією на великому екрані... Були дуже раді такому подарунку :))
     
  16. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Так це така традиція. Моя цьоця на весілля своїй похресниці дарувала цепочку з медальйоном. і багато від кого чула що дарують хресні молодої помиму подарунка щось золоте для похресниці і дарується воно зранку перед весіллям. Хоча мені нічого такого не дарували. Хресна незнала про таку традицію, а хресного нема вживих, проте його дружина пам"ятала ту традицію і пропонувала щоб мені купити щось золоте( щоб я сказала шо саме), але я звичайно відмовилась. мені золота і без того не бракує, а вона без чоловіка сама вчила і ставила на ноги дітей
     
  17. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Ми завжди на весілля даруємо гроші, бо вгодити дуже важко. Але коли нам на наше весілля дарували подарунки, то я була задоволена ними. Ікона Божої Матері, яку подарувала коліжанка, висить в нашій спальні. А грошей вже давно нема і не пам'ятаю на що їх потратили.
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Не впевнена чи точно сюди - допоможіть придумати щоб то подарувати на весілля подрузі/співробітниці, бо я тільки сьогодні дізналась що буду запрошена, а весілля вже за кілька днів. Дарувати гроші - то вже як не буде іншого варанту.
    Хочеться придумати щось оригінальне і потрібне.
     
  19. malicious

    malicious Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    В липні двохрідний брат розписується.Весілля буде наступного року. На весілля планую подарувати гроші.Що можна подарувати на розписку?Одна з ідей - сертифікат на фотосесію.Що ще?
     
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: подарунки для молодят

    Може щось з техніки, (якщо будуть жити окремо),але варто уточнити що їм треба. Бо ми пішли жити окремо , і нам такі подарунки пригодились. Або якусь золоту річ. теж ніколи не зайве.