Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. Maggie

    Maggie New Member

    А система сушки яка краща, за умов що нема зливу виведено?
     
  2. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    95% шо тепер продається, то мають конденсаційний тип сушки. Тобто в окрему посудину рідина збирається і час від часу її треба виливати. Такі сушки шо з труби стікає і треба кудись виводити, я собі як вибирала то 1 чи 2 лише бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Енергоспоживання, як тут вже казали.
    Ще мені ду-у-уже подобається функція додаткового ефекту прасування. Скільки постілі я перестала прасувати!
    Виручає програма сушіння пуховиків. Для курток, подушок, ковдри.
    Взагалі своєю сушаркою Бош тішуся вже десь 5 років. Відведення води нема і це чудово! В нас на балконі (заскленому) вона стояла, а коли морози, ми її до квартири вносили. Дуже-дуже помічна річ у господарстві.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    то речі після того взагалі вже не треба прасувати чи то таке умовне прасування?
    І ще скажіть які ті речі на виході - чи не дуже пересушені, чи пожмякані якщо без того прасування? чи навпаки якесь кімнатне досушування треба?

    І взагалі - краще брати два девайси чи пралку з функціями сушки?
     
  5. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Краще окрему пралку і окрему сушарку
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Окремі однозначно.
    Сухість речей обираєте що хочете. Я найчастіше "сушка в шкаф" вибираю.
    При додатковому прасуванні речі не потребують прасування взагалі, якщо їх зразу вийняти і скласти. Хіба там сорочки, щось дуже "парадове" треба прасувати потім. Футболки, джинси постіль, прості бавовняні блузи можна спокійно не прасувати. Воно їх якось специфічно до стінок барабану притискає, що прилягаючи речі розрівнюються.
    Ще функція "шерсть" мені подобається. Для шкільного піджака і светрів використовую як треба вже а ще мокрі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Поділіться контактами ТВ майстра , такого щоб додому приходив. Дякую
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, чи хтось ставив сушильну машинку над пралкою? Як воно у користуванні. Чула, що одночасно не радять вмикати їх. Чи безпечно? Бачила ті паски їхні для кріплення. Якої фірми у вас?
     
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В мене так в гардеробній. У братової теж так стоять. Прекрасно все працює. Все-таки одночасно намагаюсь не користуватись, але буває, що працюють. То в пробках справа. В нас на одну виведені, тому боюся, що виб'є. Переконалися, що чим більше пробок, тим краще.
    І пралка і сушарка в мене Бош. Тож кріплення теж бошівське купували. Без нього ніяк. На паски я б не надіялася, там таке жорстке кріплення по типу каркасу, бо теліпати сушарку таки буде.
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Arapeta, а якої у вас фірми той комплект? Не можу визначитись і ціни трішки кусаються(
    Хочеться, щоб і надійно, і не за всі гроші....але так, мабуть, не буває(
     
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Пралці і сушарці вже з 5 чи й більше років. Маю бош. Кріплення десь 600 грн коштували. Цією зимою купували. Ось може між ними видно планку.
    20170918_163122.jpg
    Дуже раджу бош. Мали пралку індезіт. Рік гарантії, два роки пропрацювала. Та ну!..
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @HappyViki, сушарку беріть дорогу) бо в дешевих клас енергоспоживання буде В, тобто потужність підключення 2-2,5 кВт. А+ і вище буде 1кВт потужність підключення. Ну і електрики відповідно менше буде йти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дякую, дівчата, за поради. Йду моніторити ціни. Так вже хочеться тієї сушки))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дівчата, чи існує такий пристрій який заміняє терку? Мені потрібен для щоденного використання, невеликий і простий у використання, говне щоб тер моркву, буряк, селеру і т.д. і все)
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Комбайн? М'ясорубка з насадками? В мене і те і інше тре як на грубому терку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Воно напевно шумне і габаритне, так?
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене ще блендер з контейнерами і насадками як терка, навіть на деруни є. Зараз такий:
    https://rozetka.com.ua/a/p2070887?utm_source=iOSiPhone&utm_medium=application&utm_campaign=share
    Блендер BOSCH MSM88190
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2017 ---
    Комбайни, блендери будуть шуміти. Щодо габаритності, то є різні. В мене був компактний комбайн з терками від Філіпс. Там всі насадки прямо в той контейнер складались, а мотор зверху приєднувався. Мало місця займав:
    Кухонный комбайн PHILIPS Daily Collection HR7605/10
    Кухонный комбайн PHILIPS Daily Collection HR7605/10
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  18. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну, щодо габаритності-залежить від девайса, але шумні всі. То ж мотор гуде. Ви пишете на щодень, якщо потерти одну морковку то мені лінь вмикати, але якщо трете більше, а ще бурячок і т.д -то однозначно вартує дві хвилинки погудіти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zemlychka

    Zemlychka миється в бані

    Індезіт не дуже гарна пралка!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1