Плетіння з газет

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем mermaid, 27 Листопад 2010.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    так, це фольга.
    Виходить дуже святково, наче срібне.
    Але до плетіння вона дуже капризна. Один невдалий рух і рветься :sad:
    А загалом довше триває підготовка, аніж саме виготовлення виробу.

    думаєш є потреба??
    в принципі метод плетіння інший і матеріал інший, але чи буде зацікавлення і хоч трохи дописів? аби теми не плодити
     
  2. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Скриньки, коробки і всякі пуделка своїми руками

    [​IMG]
    я сьогодні також закінчила коробку, в яку буду складати косметику.
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2012
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

     
  4. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    я ще планую всю поличку так переробити, побачу що з того вийде)
     
  5. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    я також як побачила в своєї знайомої таку круглу коробку, і почула ,що це її тітка робить, була в шоці. Та жіночка робить цілі етажерку з того. Давайте Танюшка ,розказуйте скільки на то пішло часу, щоб накрутити і сплести, дуже хочу зробити такі собі коробочки:girl_in_love:
     
  6. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    навіть не знаю. я то на пару днів розтягнула. головне накрутити, а тоді плести вже скоро.
     
  7. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    ок, а ви то фарбували вже в готовому виробі, мені цікаво за рахунок чого воно тверде стає? чи це просто плетіння так тримає міцно ті соломинки?
     
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Плетіння з газет

    Після того, як виріб готовий, його треба полакувати (іноді навіть 2-3 рази, залежить від лаку). Я пробувала фарбувати вже готовий виріб, а недавно плела з кольорових трубочок - другий варіант мені цікавіший.
    Добре, що оживили темку, а то я щось потухла відносно плетіння, хоча насправді цікава справа - в мене декілька коробок дуже органічно вписалист в інтер'єр + є куди позбирати всякІ дроб'язги, які постійно перекладались з місця на місце.
     
  9. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    в мене всередині коробка. переважно при плетінні коробку потім витягують, але я так не хотіла. "тримають" виріб вертикальні трубочки, і дно.
    я робила так: спочатку сплела, потім погрунтувала ПВА з водою 1:1, потім пофарбувала. лакувала тільки декупаж.
    якщо трубочки всі менш-більш однакові, то можна потім фарбувати (економія фарби), а якщо різнокаліберні на перший раз, як в мене, то було б непогано перед плетінням пофарбувати (де тонші трубочки трошки помітно непофарбовані участки з середини)
     
  10. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    і шо??? не хвалитесь тут фотками???:girl_smile:

    оце цікаевнько також напевно. але я не можу допетрати, як ті трубочки зєднуєте, шоб вони тримались???, одна в одну і клей чи яК???

    може якийсь спільний процес організуєм???
    так а вертикальні з чого??? хоча напевно в посиланні на МК є інформація, я просто ше не дивилась цей лінк.
     
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Плетіння з газет

    закину, тільки треба знайти кабель, бо так поклала його "на місце", як робила порядки, що вже другий місяць не можу знайти :)
    дехто з'єднує без клею, а мені якось надійніше мазнути клеєм і нарощувати

    щось не можу ніяк себе змусити (мама вже з осені просить якісь коробочки на кухню, а я все обіцяю-обіцяю. Паразітка я ).
     
  12. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    о, впізнаю себе:girl_devil:

    ну я, коли надивлюсь мастер класів, і зберусь силами, то покличу бажаючих на спільний процес, як на мене,то так надійніше доробити почате:girl_haha:
     
  13. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    [​IMG]
    [​IMG]
    почала опрацьовувати свої полички)))
     
  14. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    вав))) як гарно, ви за основу просто пластикову взяли ,я так розумію??? молодець. я мушу теж за таке взятись, але спочатку вишивка, декупаж, а потім... газетки!
     
  15. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    та то в мене в ванні вже давно така стоїть. але мені не подобається що вона не закрита. якщо там стоять дрібні речі, то як би їх гарно не складала, то все одно виглядає не дуже. от я і вирішила оплести)
     
  16. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    фотозвіт сьогоднішньої роботи: доробила бокову стінку і 2 дверки. пофарбувала поки дверки один раз. дверки закриваються на магніт:)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  17. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    супер гарно, і винахідливо з магнітом.

    а в мене теж процес пішов :girl_tender: збираю газети, :girl_haha:, а такі каталоги з ДЦ підуть???
     
  18. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    Дуже круто!!! Таку дизайнерську шафку гарну робите! А які фарби/лаки використовуєте?
    І якщо дозволите, то втикнусь з порадою. Я б ті дверки в якусь рамочку обрамила, мені здається, що так було б довершеніше і щільніше прикривало б вміст шафки. Але якщо у Вас задум саме такий, то також дуже і дуже файно!
    То така титанічна праця.... ви просто молодчинка.
    Я свого часу також зробила одну коробку..... на більше мене не хватило.... мені дуже нудно ті трубочки в великій кількості накрутити, а плести то одне задоволення ))).
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Плетіння з газет

    дуже дякую!!! мені так приємно:girl_tender:


    акрилові фарби. купувала в тому магазині, що ви порадили на вул. Ліста.


    так-так, звичайно. яще маю доробляти. це не кінцевий результат
    а з чого ту рамочку зробити?

    в мене зараз інша проблемка. ті дверки не щільно прилягають вгорі, особливо верхня. і не знаю що придумати щоб їх "притулити"))))

    дякую) магніт купувала на пару з Donata. запитайте в неї точну адресу. або можна купити будь-який сувенірний. там небагато треба.


    з ДЦ напевно малі трохи будуть, треба буде часто дочіпляти. і вони глянцеві - не знаю як фарба буде чіплятись.
    я робила з газети "Ваш магазин". коштує 3 грн., а сторінок багато. і використовувала тільки сторони з білим краєм.
     
  20. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Плетіння з газет

    Думаю, що також з картону, щоб не було дисонансу між матеріалами. Фарбуйте багато разів і лакуйте хочаб 4-5 раз. Малярний скотч не застосовуйте, бо на ньому пухирці зявляться, коли акрилом покриєте. Якщо будуть якісь дірки чи непотрібні отвори, то замазуйте їх "паперовою кашкою" такою як пап"є- маше роблять.