Пластилін

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 24 Травень 2010.

  1. Lana Lypneva

    Lana Lypneva New Member

    Відповідь: Пластилін

    А до нас якось приїжджали гості і не знали, що привезти малому. Привезли відерко пластиліну. Малий вже за столом з нетерпінням чекає...відкриваєм відерко, дістаєм, а пластилін у руках розлазиться...А я раніше на пластилін в магазині навіть не дивилась...Друзі спочатку подумали, що то він спарився за добу у поїзді, потім подумали, що неякісний купили :girl_blush2: То я тепер знаю, про масси ліпки і їх переваги.
    А тоді ми подумали, що вже і пластилін нормальний не випускають. Ось таке у нас було знайомство із пластиліном... Малому дуже подобається ним гратись. Треба буде спробувати зробити з соленого тіста, люблю все екологічне :girl_yes:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2010
  2. MazDa

    MazDa New Member

    Відповідь: Пластилін

    А ми бавимося теж тільки пластиліновою масою, класну фірму відкрили для себе, дякуємо св. Миколаю ( не знаю чи можна тут писати назву) Кримське в-во., не так швидко засихає, вистачає на півтори місяці, якщо кожен день бавитися, але звичайно треба ховати в коробочку. Ручки чистенькі, запах нормальний, в наборі ще є класний прикол, синок балдіє від нього, прес з насадками, вилазять різні макарончики у вигляді зірочок, трикутничків, трубочка просто, спагеті дрібні і крупні і з тих макарончиків ліпи що в голову влізе, ще є різні формочки, качалка, штампи. І коли навіть малий порозкидає на коврик, то не страшно дала підсохнути і пилососом супер знімається навіть якщо затоптався сильно. Бавимося ним з півтори року, нам зараз 3р.
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2010
  3. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Пластилін

    Сьогодні малому робила сама пластилін ось за таким рецептом:
    1 стакан простой муки
    1 стакан воды
    1/2 стакана соли
    2 ст л винного камня
    2 ст л растительного масла
    пищевые красители на выбор: красный, синий, зеленый, желтый
    по желанию: ванильная эссенция
    Это соленое тесто для лепки. Этот материал эластичный, приятный на ощупь, теплый, нежный, совершенно безвредный с точки зрения экологии и аллергенов.

    1. Смешать все ингредиенты в кастрюле. Венчиком избавиться от комков. Помешивать на высоком огне, пока не получится желеобразная масса. Деревянной ложкой помешивать.

    2. Когда охладится, замесить до гладкости. Такое "тесто" также можно сделать в микроволновой печи в течение 4х минут, помешивая каждые 30 секунд. Хранить в пластиковом контейнере в холодильнике; хранится несколько недель.

    Знайшла цей рецепт вже давно на якомусь сайті. Найлегший на мою думку. (Хоча легше за все купити). Малому щось не дуже подобається ліпити, як би я не намагалась його привабити. Йому не подобаються брудні руки, з криком "кака" біжить їх мити))))) Так виходить, що ліплю я і тішуся з того))))
     
  4. Kobka

    Kobka New Member

    Відповідь: Пластилін

    І нам подобається пластилін, купили з формочками, витискає , намагається щось придумувати. А тісто чомусь не хоче, ліпила вареники , і трошки залишила для бавлення , а доня боялася його трогати .
     
  5. Малява

    Малява New Member

    Відповідь: Пластилін

    І ми бавимося пластеліном, правда нічогоще толком не виходить просто кульки і ковбаски, а коли були меншими то я малювала гілочку і листочок, а вони ліпили ягідки калини(або самі відщипували або я напередзаготовляла маленькі кульки), чи листочки на деревах або сніжинки чи іграшки на ялинці... дітям дуже подобається.
    Потім нам подарували масу для ліпки з різними прибамбасами(формочки, шприци з різними насадками...) малим дуже подобається і мені не треба віддерати від килима впало засохло і все але дорого і не довготривало з часом маса стає сухою і відправляється в смітник, а от пластелін і дешевший і використовується довше.
     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Пластилін

    А ми робим пластилін з солі і борошна, і підмальовуєм харчовими барвниками. Копієшна ціна, і безпечний до поєдання, і головне діло 1-2 хвилин роботи. Малий правда не особливо бавиться, а я зато тішусь-натішитися не можу))))
     
  7. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Пластилін

    Останнім часом доня теж полюбила пластилін. Страшенно їй подобається робити "колобки" різнокольорові, а тоді їх з"єднувати разом. Виходить така собі кольорова куля. А ще полюбляє шматочками обліплювати ним машинку, дорожній трек ( вона любить хлопчачі іграшки). Завдяки таким діям пластилін і на килимі, і на дивані. Мене це трохи хвилює,проте не забороняю, бо ж діти.
     
  8. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Пластилін

    і ми ліпимо)) а ще беру кришки для закруток і всередині виліплюєм кругленьку картинку пластиліном, а деколи і макарони різні додаєм. А щось гарненьке то в холодильнику зберігаємо, скоро двері відпадуть))
     
  9. Малява

    Малява New Member

    Відповідь: Пластилін

    Це робили на 8 березня [​IMG], а це колись давно [​IMG]
     
  10. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Пластилін

    Гриць до такого не доторкається, бо трішки липне до рук - і руки брудні. Він в нас естет)))

    Підкажіть який краще придбати щоб і натяку не було що до рук приліпає (можна в пп)
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Пластилін

    про пластилін, вперше ми з ним познайомились недавно на занятті в бебі клубі і Домчику настільки сподобався цей матеріал, що ми, будучи на книжковому форумі, не змогли пройти повз книги Роні Орена в-цтва Махаон, синочок обрав собі "секрети пластиліну. динозаври" та "секрети пластиліну. домашні тварини", відразу ж там і купили пластилін від Роні Орена
    тепер ліпити з пластиліну-одне з улюблених занять, найкраще синочку вдається крутити "ковбаски" і роздирати вже готові творіння:girl_crazy:
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Пластилін

    Зверни увагу на продукцію "Луч" (Росія). Ми сьогодні купили восковий пластилін ось такий
    [​IMG]
    30грн упаковка.
    Ще думаю взяти трохи простішого, але їхнього ж. Вибір великий і кольори гарні :)
    http://www.luch-pk.ru/catalog/picture/

    ---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:47 ----------

    Я вже майже замовила таку :) Дякую за наводку!

    ---------- Додано в 14:51 ---------- Попередній допис був написаний в 14:48 ----------

    А ще в нас є маса для ліпки Ses, але з неї щось не виходить нічого путнього зробити. Одні частини не приклеюються до інших... У когось є подібна проблема?
    Я вже почала думати, що в мене руки не для цього :)
     
  13. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Пластилін

    kvVItKA, нічого собі - він у Вас талантище. Мій малий якраз починає ліпити з пластиліну всякі там машинки і квіточки, але щоб повторив з книги, оо це ні.
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Пластилін

    ми робили паралельно, крутили кулька і ковбаски, з"єднували до купи, я свого закінчила і то він на фото, а Домчик свого розірвав на етапі коли були готові голова з очима, мордочка з язвком і тулуб, синочок не є всидчивий і рідко доводить щось докінця (є в кого таким вдатись:girl_blush2:)
    а фото готового динозаврика поставила щоб показати, що за книжкою робити дуже легко, але думаю трохи старшим дітками:girl_yes2: там все складається з простих елементів: кульки, качалочки і здається конуси, разом з дитиною робити легко
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Пластилін

    Марко вчепився щоб купити "скакучий" пластилін.(такий що скаче як м'ячик якщо з нього кульку зробити) ніколи такого не купуйте!!! Він як найгірша жвачка ні з чого неможливо віддерти, зіпсовані джинси, сіетер, килим...
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Пластилін

     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Пластилін

    Я вже 2 рік купую пластилін фірми Гамма. Дуже задоволена. М"який, без запаху, фарба на руках не лишається. 6 кольорів біля 11 гривень
     
  18. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Пластилін

     
  19. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Пластилін

    О, а я думала, що то тільки в мене руки-крюки. SES абсолютно купи не тримається, я якось приловчилася кріпити сірниками. Зрештою всі маси для ліпки погано зчеплюються. Як завжди в усьому є плюси і мінуси.
     
  20. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Пластилін

    І в нас нове захоплення - пластилін :girl_cool:, Одразу по наводці квВітки купила "Домашні тварини" Роні Орен і ось перші творіння ::girl_blush2:[​IMG].
    А тепер ще маємо багацько допоміжних причандалів і отакий столик :[​IMG]