Пластикові вікна. Де замовити?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Цитронка, 3 Жовтень 2008.

  1. ЛЮСТЕРКО

    ЛЮСТЕРКО New Member

    Мене цікавить якість вікон і встановлення компанією"Квартал- А" на вул. Цехова? Чи хтось користувався їхніми послугами?
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2016 ---
    А може хтось користувався послугами комп. "Віконний дизайн"?
     
  2. ViTanya

    ViTanya Member

    Маю страшні нерви на фірму ПП Компанія "Львівські Двері, Вікна, Меблі", вони на Зеленій, 51, сайт Lvivdoors.com. Шукала на них відгуки, і, на жаль, не знайшла. Тому залишаю свій.
    Замовила відливи, дала завдаток. Сказали, буде готове завтра, до обіду, і що передзвонять. Всі справи відклала, бо збиралась зразу встановити, але не подзвонили ні до обіду, ні після. Вже п'ята година, дзвоню сама - стаціонарний телефон не відповідає (укртелеком каже, що його відключено), єдиний мобільний постійно зайнятий. Витратила цілий день намарно, завтра буду йти виясняти, в чому справа.
    Дуже незадоволена! Думала, замовити у них вхідні двері і вікно, але тепер навіть мови про це нема.
    Дивний у них сервіс, при такій конкуренції дозволяють собі обслуговування нижче плінтуса!
     
  3. nataliya

    nataliya nti

    Мене цікавить, чи тут хтось встановлював вікна не просто на пінку, а так званий "теплий монтаж". Які ваші відгуки, бо задоводення не з дешевих, а цікавить результат, чи варто чи ні, чи відчувається якась різниця?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Так, різниця є. Встановлювали віконно-балконний блок. Значно тепліше і вікна менше потіють. Заради справедливості зазначу, що і вікна значно кращі.
    На монтажі, НМСД, не варто економити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Julja dmytruk

    Julja dmytruk New Member

    Можу порадити магазин Львівська майстерня вікон. Дуже швидко все зробили. Щей монтаж хлопці зробили дуже якісно і, головне, чисто. Знайшла їх через сайт lmvik.com
     
  6. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Потребую допомоги, бо зараз плакати буду((
    Ремонту 2 місяці. Поставили нові вікна.
    Вікна заовляли у Вікнарьоф.
    Від них віє холодом.
    Від одного - взагалі жах, зі сторони кімнати замерз конденсат.
    Порадьте, що робити, бо зараз хочеться спалити їх магазин на Південному..
    IMG-9f40e1220a7093af34acf86de37c4ab9-V.jpg
    IMG-7495f71b9e9170110403f146430ff3bc-V.jpg
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Запінили майстри..чи вірніше не запінили. В нас так було минулої зими. Контролюйте вологість, робіть провітрювання.
    Що пораджу, то докрутити вікна на зимовий режим. Хоч тягнути не буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То вже штукатурка потріскала? Співчуваю( Майстри однозначно налажали. І при встановленні, і при нанесенні штукатурки і шпаклівки. Хай переробляють, коли потепліє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    У нас теж вікнарьофф. Дав усадку підвіконник і там замерзає конденсат. До літа заробили герметиком. У вас новобудова? Там таке часом буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    А ви підписували акт виконаних робіт? Якщо так, то навряд чи перероблять. Будуть аргументувати тим, що претензій ви не мали до них. Хоча... Чекайте, має ж бути гарантія, правильно? Хай гарантійно наводять лад з вікнами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    В мене теж така халепа з намерзанням. А ще постійно вікна потіють, тягне з них, звукоізоляція не така, як має бути. Новобудова, вікна при ремонті не міняли, хіба кликали якогось настройщика, то після його візиту чуть краще стало. Їх можна якось пофіксити чи лише міняти? Плануєм міняти, але читаю тут, що може помилки у ремонтних роботах були (що були при установці не сумніваюсь, але то претензії нема кому виставляти). То може легше буде пошаманити з обробкою тих вікон, чи то гибле діло?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Зірвати підвіконник внутр і зовн, знести частину відкоса..,,не знати, що за вікно...
    Наступного разу я не пущу на самотік останніх 2 вікна, бо дитина плаче....невпинно стоятиму і довбатиму тих майстрів, їм що, піни шкода, я ж за неї плачу?!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    073559AB-ADEB-4D78-A318-C779A40512E0.jpeg
    Можна вкрутити на вікна провітрювачі. Нам проблему з конденсатом вирішили миттєво. А режим « мікроклімат» не помагав абсолютно
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    підписували. але вікна ставили в жовтні, тоді було гарно і тепло. А зараз, коли -15, то вся краса "на лице"..
    ні, не новобудова, але будинок порівняно новий, років 20 має..
    Чоловік каже що гермтиком заробить, хай трохи потепліє..
    дякую дуже.
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2018 ---
    вчора дзвонила, фотки відправила. чекаю, що скажуть. Все таки якась гарантія на них є.. Хоча..
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Основна ідея -якісне провітрювання. Це ж можна досягнути просто відкриванням навстіж вікна з протягом в другу кімнату на 15хв, достатньо щоб знизити вологість, провітрити приміщення і не вихолодити стіни. Або рекуператором. Але в нас, на жаль, тільки контрольоване провітрювання.в районі, як колись в лондоні-смог, гріються хто чим може, і добре, коли це не дсп. Тому ми робимо двічі в день провітрюванню по певних годинах, коли нікому не хочеться палити "дрова". А так то би певно вдусилися в хаті, якби воно по-трошки заходило само.
     
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ми від "Газди" ставили вікна ще пару років назад. Постійно на мікропровітрюванні стоять. Навіть в -20 морозу - принаймні одне. Іноді відкриваємо (нахилом, не повністю навстіж взимку). Дякувати Богу, конденсату нема, підвіконня сухі.
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2018 ---
    Десь читала, що утворення конденсату можливе через недотримання майстрами технології - неправильно визначена так звана "точка роси". В такому випадку по гарантії мають переробити.
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дивіться. За ніч мені конденсат так збирався, що текло з підвіконника на підлогу. Провітрюванням проблема вирішувалася рівно на дві години. Вночі вікна взимку ніхто не відкривав, Мікроклімат теж суттєво знижував температуру в хаті. А провітрювачі знижують температуру в хаті на 1-2 градуси, протяг не роблять і конденсату з їх появою не було ні разу. Повітря в хаті свіже. Взимку бувало їхали з хати на 2-3 дні, без провітрювачів повертались в хату зі « спертим» повітрям, з провітрювачами все свіженько.
    --- дописи об"єднано, 1 Березень 2018 ---
    Так, в нас в квартирі стояли старі вікна, може 18 річної давності, будинок був панельний, а квартира кутова.В квартирі почав братися грибок. Я обдзвонила напевно 10 віконних компаній, всі мені казали, що провітрювачі мені нічим не допоможуть, треба ставити нові вікна і пропонували свої. А потім хтось мені дав номер якогось ПП, майстер простий, відразу сказав, що конденсат пропаде одразу. Не здурив. Ціна провітрювача кілька років тому була 150 грн)))
    Я ними була страшенно довольна. Така примітивна штука, а повітря в хаті зовсім інакше, круглодобово
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2018
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та і я б поставила...але темп опускати нижче 18-19 нема куди і неможливо контролювати провітрювання..
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Вона і зараз така. Чоловік купив фрамугу в новій лінії і сам її встановив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Дайте контакти того майстра. Є проблеми з приточкою до котла, не тішуся, але може поже