Пластикові вікна. Де замовити?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Цитронка, 3 Жовтень 2008.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    То в мене в кімнаті таке, кімната кутова, утеплена ззовні, не жарка. От приклад- вікно відкрите нагору (відхилене отак), скло від води витерла, вологим воно таки залишилось і навіть при доступі свіжого повітря не підсихає. ..
    Після якоїсь досліду з сірником, сказав свекор, шо стоїть 2 скла і не енергозберігаючі. ..
    Чоловік каже, що сиро в кімнаті, я ще не визначилась, бо ми тільки переїхали, а в попередній квартирі було ну дууууже сухо.
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Нема чорного по кутках біля вікна? Не знаю, чим в вас стіни покриті, я б взяла ножик і в кількох місцях дряпнула, чи нема цвілі під фарбою. Вікно треба замінити і слідкувати, щоб в квартирі не було зайвої вологи (сушити все на балконі, закривати кухню, коли там щось готується). Ще можете поцікавитися в ЖЕКу, коли чистилися вентканали останній раз. То можна зробити і за свій кошт, якщо вони забиті і вам будуть відтягувати чищення, бо їм не хочецця.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    в нас така сама ситуація...але що дивно,що в кухні навть як щось вариться не там запотіває,як в кімнаті:girl_in_dreams:
    і ніби не є сиро в кімнаті...
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    Та власне про одне. А крім пінки ще шурупи якісь обов"язково, так?
     
  5. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Пластикові вікна. Де замовити?

    так, перше анкерами кріплять до стіни на шурупи, а тоді коли вікно стоїть уже, запінюють по периметру, пінка "розпирає" і вікно тримається. Я думаю то поодинокий випадок, де ви описували
     
  6. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, в мене таке питання. Хотіли б поміняти старі вікна на нові. Пластикові не дуже подобаються, а якість сучасних дерев'яних вікон часто досить сумнівна. Знайомий радить подумати про алюмінієві вікна, каже, що в Європі вже досить давно відмовилися від пластикових і переважно ставлять такі. Якщо хтось має алюмінієві вікна, цікаво було б почути відгуки. Чи справді вони кращі, ніж пластикові, в питаннях екологічності, енергозбереження, вентиляції і т.д.?
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Може хтось останнім часом міняв вікна: 8200 грн за 5-камерний Брюгман, двокамерний енергозберігаючий склопакет і німецьку фурнітуру - то зараз адекватна ціна? Вікно на 3 частини, дві поворотно-відкидні. Трохи мене ошелешила.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я пішла зорієнтуватися в цінах, рекомендували в екран. профіль саламандер. вікно велике, 1 глуха, 2 відкриваються, одна з них поворотна. зі знижкою25% - типу, на зиму - 8500, на наступний день 11тис. я щось передумала, буду шукати щось інше.

    до речі. про вікнарьоф відгуки погані тільки про людей-менеджерів чи і про вікна?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То в них якраз мені рахували. По якості вікна їхні класні, тому я не дуже хочу іншу контору. Якщо замовляти в Стрию в офісі - дешевше;) Напевне, просто візьму їхній профіль Максимум.

    На комент в карму: Максимум навіть гарніший, імхо. Маю на кухні, кожного дня милуюся:)
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2015
  10. kristina

    kristina Well-Known Member

    пам'ятайте що можна здешивити на профілі з максимуму на оптіму, а на пакеті економити не варто. Енергозберігаючий навіть однокамерний 24 мм має нормальні властивості для наших зим 0.62 коефіцієнт опору теплопередачі. Скло займає площу вікна, а не профіль, через профіль нічого не тікає. Хіба як зле змонтують то між профілем і стіною з роками може продувати і то це легко вирішується. Та товщина між 60 мм і 70 мм в профілі не така вже суттева, повірте. А зовнішні стінки в них однакові по 2.8 мм щойно на сайті їх глянула. Фурнітуру vorne я би не рекомендувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kristina

    kristina Well-Known Member

    Там теж є різні вікна по якості, профіля різні, самі дешеві то дуже бюджетні. Чула від дилерів що у них досить пристойна якість зборки самого вікна. То гляньте на пакет енерго 24 мм з праім лайн. Характеристики непогані сюдя з інфо на сайті. Великим плюсом є армуючий профіль в рамі квадратом. Те щопишуть що це додаткова вимога протизламності то це бред. Плюс лиш в стійкості що не погнеться і не покрутиться на сонці в дику спеку, додаткова жорсткісь. Зараз взагалі метал в рамі квадратом то велика рідкісТь.Але це мої поради відносно вікнарьова лиш з характеристик поданих на сайті. Зборка добра в них то точно знаю. На балкон я б точно їх ставила і не думала пепеплачувати. А до кімнати то їдьте дивться на вигляд як вони вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Для дому вони мені самі не рекомендували Оптіму.
    В мене проблема з цвіллю біля вікон. Я розумію, що то більше проблема відведення вологи, але от на кухні ситуація покращилася, коли замінили вікно. Стоїть двокамерний склопаект, я ним задоволена, але ж не знаю, може з одною камерою було б те саме.
    Фурнітура ВінкХауз, порівнюючи з тим, що стоїть в батьків (не знаю марки), то небо і земля - дуже зручна.
     
  13. kristina

    kristina Well-Known Member

    Я займалась вікнами 10 років, а сестра чоловіка почала 2 місяці назад, то переконує мене що профільто важливіше і має бути тіко 5 камер. Ну та її навчили. Я не сперечалась. Звичайно як можете собі дозволити і подобається, а тодля жінок вагомий фактор, судю по собі, то так і треба робити. Тим більше вони у вас уже стоять і ви задоволені. Фурнітура вінхаус дуже добре, до речі з'явилась зараз нова вінхаус титанія.
    Я веду до того що 3 чи 4 камерні теж є хороші варіанти, не плутати з дико бюджетнии 3 камерками тонкостінними. В мене 10 років і стоїть 3 камерка і ще стільки простоїть.
    Хайді, Можливо вам стааре вікно ще і зле змонтували. Є таке поняття точка роси. Добре о з новим ситуація виправилась.я
    Але чесно від цін на сьогодні я в шоці. Трошки відійшла від того, останне зсмовленя мала ще в грудні то явно не такий космос був. Долар, евро..
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    маю їхнє вікно,дуже задоволена.Я не знаю,які там мають бути вікна,але 4-х камерне,мене задовільняє повністю. Особисто я за користування з жовтня нічого такого не побачила,на металі пише німецькими словами. Ефект дзеркала хороший,вдень нічого не видно. Дуже хвилювалась,як то вікно переживе зиму,але пережила дуже добре з ним.
    Думаю менеджери просто хочуть втулити дорогі і на тому заробити більше. Маю підоздру,що є "стимулювання" продавати точкам "певних тм вікон". Дуже сумніваюсь,що всі мають такі вікна і ними користуються,як про них гарно розказують.
    Я перед купівлею багато обходила фірм,багато мені розказували,вагалась,але не шкодую,казала,щоб мені фурнітуру якісну дали.
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2015
  15. Оптіма встановлюється швидше для нежитлових приміщень-сам профіль тонкостінний, вони на вагу навіть дуже легкі..Максима 5-кам.профіль, досить красивий(я вже не дуже пам"ятаю на вигляд, бо в декреті) і з дорогою фурнітурою, в Оптімі фурнітура дешева.. кілька років тому працювала з "Екраном", то це напевне найдорожчий виробник на Західній Україні і політика там колись була цікава--так, дорого, але хто має купити, той купить! 8500 грн за одне вікно це дууууже круто навіть і в теперішній час! і ще дуже важливий сам монтаж вікна, тобто правильне встановлення, яке би дороге не було вікно, якщо монтажники поставлять його криво-все! Не треба впадати в крайнощі і брати або дуже дешеве, або дуже дороге..колись хорошим і ходовим був профіль WDS, тільки треба уточняти, на якій фурнітурі ...+ енергоощадливий пакет взяти...нам завжди виробники наголошували, що двокамерний пакет ( три скла-дві камери) на збереження тепла не впливає, це швидше більший шумозахист...ну і зразу питайте за гарантію і документи-хоча би чек з печаткою і строк дії гарантії...
    ще колись гарна якість і спайка була у чернівецького заводу "Вікна-стиль", дилери мали б бути і у Львові, Wikna
    roff також має серію дешевих і дорогих вікон, хоча їхніми дешевшими вікнами ми обставили свого часу пів району і ніхто не жалівся ...а ще власникам приватних будинків, ми завжди радили ламінований профіль (якщо дозволяє гаманець і фасад)
     
    Останнє редагування: 16 Березень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так ся стало:), що власник того виробництва трохи близький з родиною моїх кумів. Ми в будинок брали їхні вікна з брусу - класні вікна, по знайомих багато брали в них з різних профілів - теж все влаштовує. А кум в свій час працював на виробництві МПВ в якійсь маловідомій фірмі, то він десятого відраджує брати в когось іншого. То, звісно, суб'єктивно, певна річ, що і інші фірми мають достойні виробництва.
    В нас поки що закінчилося тим, що чоловік забракував ідею ставити пластик в кімнаті в принципі. Ну, то хай збирає гроші на дерев'яне)
     
  17. так, екранівські вікна з брусу дуже класні і за виглядом і за якістю, тільки ціна висока..та і МП вікна якісно зроблені, профіль Саламандер на висоті (надзвичайно білий+глянцевий), він колись був одним з найдорожчих.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. TatkaTatka

    TatkaTatka Active Member

    Дівчата, доброго дня! потребую суспільної думки, бо не знаю що робити. Живу в старому австрийському будинку, вікна дерев"яні подвійні, ще з старих часів. Робили на кухні реставрацію вікна, то майстер казав, що такої якості дуб зараз не знайдеш. Але дме з них зимою страшенно. Не дивлячись на всі мої зусилля позатикати ті шпарини. Думаю поміняти, щоб тепліше було зимою. Але є ще такий момент: зараз між рамами в нас вмонтовані решітки, що розсуваються (як шторки). Маму вони дуже заспокоюють, оскільки поверх перший... Якщо ставити пластік, то що там говорять про протизламність? Які є варіанти? звичайно, можна ставити завнішню решітку, але тут я вже не хочу. Не подобається мені "за гратами" сидіти. Чи хтось мав таку проблему?
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а як відреагує жек на зміну вікон? це ж історична спадщина? якщо не зараз, то потім примаєхається, особливо, якщо фасад пошкоджений, що ви типу розвалили
    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2015 ---
    а резинові ущільнювачі?
     
  20. TatkaTatka

    TatkaTatka Active Member