Пластика носа (ринопластика)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Biryza, 6 Квітень 2011.

  1. ElenaB

    ElenaB New Member

    Його номера зараз немає-загубився.
    Ось ссилка на сторінку в фейсбуці: Vasyl Olashyn | Facebook
     
  2. Ipunca

    Ipunca New Member

    На сайті був у 2015р. Але й за це дякую)
     
  3. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    097 700 62 63 тел Олашина В.В
     
  4. Ipunca

    Ipunca New Member

    Дякую)))
     
  5. Lill

    Lill New Member

    А що мається на увазі під повною ринопластикою? Тобто це і спинка і кінчик? Тобто повна зміна? Дякую! До речі як Ваш носик зараз поживає?
     
  6. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Я запитала про ціни 2017 року а не 2015-го) .
     
  7. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Можливо комусь буде цікаво. Дізнавалась ціну на ринопластику у Едгара Камінського в Києві - 4000 євро. Для порівняння отопластика 1000 євро.
     
  8. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Про нього дуже багато негативних відгуків зустрічала. Та й ціни в столиці наближені до європейських. Навіть пару років тому ,коли з курсом все було в нормі , львівські спеціалісти брали набагато менше. От як зараз -хотілось би дізнатись . Надіюсь,за ринопластику середньої важкості не попросять більше 2тис.дол. :girl_sad:
     
  9. Roksita

    Roksita New Member

    Доброго дня,а на рахунок хірурга Сащина з Естель,хтось щось чув?чи можливо оперувався?хочу також ринопластику і тому цікавлюсь
     
  10. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    Можливо не зовсім по темі, та у 2012 році Сащин Віктор Володимирович проводив мені отопластику в приватній клініці Естель. Враження від клініки, персоналу, першого знайомства з лікарем, огляду і консультації залишились позитивними. Сама операція проводилась під місцевою анестезією, під час неї розмовляв зі мною, жартував, підтримував, мене госпіталізували на дві доби. Результат виправдав очікування, крім цього, як людина він дуже приємний і професіонал своєї справи.
    Стосовно ринопластики, то ця ідея "ходить" за мною досі, але ніяк не можу наважитися трошки зменшити свою "картопельку" (крила носа), близькі мене відраджують, оскільки проблеми не бачать, ніс рівненький, пропорційний формі обличчя і медичних показів до втручання немає, пригадую, що ідентично мені казав і лікар Сащин В.В. і ще якщо не помиляюсь в 2012 році він практикував усі пластичні операції, крім "рино", проте можу помилятися !!!, та думаю, що якщо я наважилась на отопластику через 20 років, то ще трішки і реалізую мрію з ідеальним носиком ;) Лікарю Сащину не страшно довірити своє здоров'я і красу ;)
     
  11. Roksita

    Roksita New Member

    На даний час вінших вже проводить ринопластика, була на прийомі.та ще мабуть не до кінця наважилися. І ціна трохи напрягає (
     
  12. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Недавно була на консультаціі в Олашина В.В. Враxовуючи те що мені потрібно і звузити основу і понизити спинку і підняти ,підрізати кінчик і звузити ніздрі :girl_impossible: ....(не думала що все так критично ) . .. ціна десь на лютий буде приблизно 65тис грн плюс три години роботи.Це повний пакет послуг,який включає в себе медикаменти,наркоз ,пару днів перебування в палаті. І якби ця ідея не була така нав"язлива вже два роки як ....то відклала би операцію до кращиx фінансовиx часів... Лікар зробив фото зблизька , і при мені корегував на компі.... Чомусь думала що я симпатичніша :girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray: Але ті фотки просто вибили мене з коліі ....і зараз я б не змогла жити з оригіналом ,маніакально xочу відредагований носик. Тому готуюсь до операціі . Надіюсь ,з аналізами буде все добре і вже через 2міс буду xодити з гіпсом :girl_claping:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. New look

    New look Well-Known Member

    Дівчата, хто вже зробив ринопластику, як вам зараз з новим носиком? Маю комплекс через свій ніс, здається, що самооцінка понижується від нього:girl_sad:, надумала зробити ринопластику, але трохи ще вагаюсь і цікаво чи справді з,явиться більше впевненості після виправлення носу.
     
  14. sound

    sound New Member

    Я очень довольна результатом и даже считаю, что благодаря ему, нашла свою судьбу (пусть это и звучит очень глупо). Делала я , правда в Киеве у доктора реклама . Так он сделал из моего ужасного бесформенного горбатого носа красивый женственный профиль. Операцию делала около года назад, и сейчас по прошествии достаточного времени, могу сказать, что результат превзошел все ожидания. Я уже успела познакомиться с хлопцем из Львова и переехать к нему (хотя до этого парни меня вниманием не баловали) . Я очень довольна, и кстати по моему совету уже оперировалась у него моя подружка.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Січень 2018
  15. Lionesss

    Lionesss New Member

    А можна дiзнались цiну ?
     
  16. Talola

    Talola New Member

    Дівчата хто робив ринопластику у Олашина?
     
  17. Roksita

    Roksita New Member

    Мені нарахували 59 тисяч ,це разом з септопластикою(та наразі з фінансового боку не знаю чи потягну.пора лікарям вводити послугу ринопластики в розтермінування
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Froi

    Froi New Member

    Була на консультації у Олашина В.В. Ціна за повну ринопластику 2000€, правда хотілось поспілкуватись з тими , хто робив операцію у нього
    --- дописи об"єднано, 17 Лютий 2018 ---
    А зараз як ваш носик?)
     
  19. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Добрий день. Я робила риносептопластику у Олашина 5.02.18р. Робила на Чорновола в про клінік. Мені наразі все подобається. Xоч про результат судити занадто рано і кінчик ще набрякший ,все одно бачу як змінилось моє лице в ліпшу сторону.Тепер увагу оточуючиx привертають очі і губи а не ніс ; ))) Період реабілітаціі проxодить легко .Головне перетерпіти незручності першиx 2дні після ОП(лице набрякше і диxати(спати), істи незручно . Але я була готова до цього !) Особливо xочу відмітити чудову позитивну атмосферу в тій клініці. Мед сестри постійно заxодили ,питали про самопочуття ,кололи знеболююче як тільки я починала відчувати дискомфорт. Сиділи біля мене весь вечір ,коли відxодила від наркозу (я просто спала ,інколи прокидалась і розуміючи що я ЦЕ зробила з задоволенням поринала в сон).Синяки і набряки нічим не мазала ,на фіз процедури не xодила ,бо Олашин сказав що в мене і так все чудово з часом пройде(мені 26р) і швидше не буде . На четвертий день мене вже відправили додому ,на сьомий зняли лангетку і наклали пластир,який я дома сама собі змінюю час від часу і дивлюсь як міняється новий носик. ) Через пару днів знову йду на огляд . Я xотіла робити ОП саме в цього лікаря ,бо особисто бачила результати і спілкувалась з його пацієнтками .Всі задоволені. Та й він спеціалізується лиш на носаx а не на всьому під ряд.В спілкуванні простий і позитивний) Операцію абсолютно не нав"язував. Навпаки говорив ,що по носаx людей не ідентифікують,пару разів перепитав чи дійсно xочу цю ОП.Також наголошував, щоб кожного ранку звонила йому і говорила про самопочуття) На раxунок ціни.....Так ,висока.Зросла троxи після НР, за раx. курсу. Можете зробити троxи дешевше в Каліки в тій же клініці. Але якщо порівняти столичні ціни ,то в Львові дуже навіть демократична вартість. Якщо когось цікавить будь яка інформація на раxунок ОП у мого лікаря ,то запитуйте ,по можливості відповім.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  20. Froi

    Froi New Member

    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2018 ---

    Дуже цікаво як змінився носик) в мене операція 20 березня, дуже хвилююсь(( а які документи ви підписували?