Пластична хірургія у Львові

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Furore, 20 Червень 2011.

  1. Furore

    Furore New Member

    Чи існує таке чудо у Львові? :girl_crazy:
    Якщо існує, то чи можна довіряти?
    Може є якісь відомі хороші клініки. Може вже хтось пробував пластику на собі. Відгукніться.
    Тим більше, знаючи, що зараз відбувається з медициною, вдвічі більше страшно. Не дай Бог, щось - правди не доб’єшся.
    Конкретно цікавить блефаропластика, але трохи лячно. Все-таки очі довірити хочеться найкращим спеціалістам.
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Мене теж цікавить це питання, здається щось дівчата писали про ринопластику, ділились враженнями. В мене є дві знайомі, що робили собі корекції у Львові, на той момент чула, що були задоволені і ліпосакцією, і рино-, і блефаропластикою. На жаль, зараз зв'язку з ними немаю.
     
  3. bura

    bura New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Дівчата зробила ліпосакцію, дуже задоволена! УРА! Форми зараз супер. Пройшло тільки 3 місяці, Набряки зійшли.
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Напишіть, будь-ласка, подробиці.)
    на якій частині тіла, заради якого результату, де робили?
     
  5. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    ммоя мама хотіла робити блефаропластику в косметологічній поліклініці в лікаря Каліки ( то вже старший дядечко, але відгуки про нього позитивні).
    він подивився, відправив здавати аналізи. хоча до операції так і не дійшло, бо були високі рої і низький гемоглобін. а потім мама передумала. крім того лікар казав, що та операція за пару років потребуватиме повтору (принаймі для мами)
     
  6. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Пластична хірургія у Львові існує давно. А Генадій Каліка - це її корифей.
     
  7. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    В мене нзайома робила ринопластику у Львові, непам"ятаю скільки вона заплатила. Але скажу свою особисту дмку, не скажу шо в неї там щось страшне було з носом, і після операії я великих змін не побачила.
     
  8. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

     
  9. Aliaa

    Aliaa Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Привіт. В мене сестра в нас у Львові на 700-річчі в клініці робила ринопластику...Лікар Каліка як звати не памятаю такий старенький. Він все життя тільки тими носами і займається ...але прошу ВАС до нього не ходіть.. зробив але не так як хотілось, жахів звичайно не має все таки досвід. Але на побажання уваги зовсім не звертає.. так каже:... як вийде так і зроблю.. Ми це в жарт сприйняли ..а це правдою виявилось... Шукайте кого завгодно тільки не його.. Бо в клініці ще дві його паціентки лежали(одній переробляв за свій кошт) і плювались ..всі... на досвід повелись..а тут ну недано людині..
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tiffani

    tiffani New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    а пластику вух хтось робив?
     
  11. flowerCS

    flowerCS миється в бані

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    За пластику вух іди до Різника А.Б. на вул.Чорновола.Сама не робила але сусідка по палаті робила в нього вуха.Хороший лікар.Операція не складна.
     
  12. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Одна знайома робила кілька років тому на 700-річчя ліпосакцію на животі. Результат був хороший, проблем не виникло. Зараз свиня-свинею, бо не слідкує за собою.
    Друга регулярно (раз в 2-3 роки) приїзджає туди ж, але з Києва і "знімає" бочкИ. Щаслива, зробила і чуть не ввечері вдома.
    Мені страшне одне і друге, тому прізвищ лікарів не питала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові


    Буквально на тиждні була передача не пам"ятаю канал. Власне про львівську пластичну хірургію- дуже добре запам"ятала це приізвище, молода дівчина 26р померла на пластиці грудей, а цей лікар обманював близьких- казав, що вона просто непритомна. Лише експертиза довела- що смерть настала на операційному столі.
     
  14. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Ага, і про мужчину з Дрогобича з ямою замість носа, Каліка усував наслідки травми. :scare:
     
  15. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Я дивилась не з початку і просто не зрозуміла, що це і там цей лікар руки доклав. Жахливо, скалічені люди не можуть добитись правосуддя.
     
  16. Іннуська

    Іннуська New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

     
  17. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Іннуська, Ви , звичайно, вибачте, що втручаюсь, але я б Вам радила не ризикувати. Навіть тут, на форумі, є жертви його невдалих операцій.
     
  18. Іннуська

    Іннуська New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    Дякую!я тому й потрапила в цю темку,бо шукаю відгуки) на історію про чоловіка з Дрогобича я закрила очі,але ще й ці відгуки мене насторожили...
    Мені потрібно жировик на чолі вирізати.ЦЕ буде місцева анестезія,вроді нічого серйозного,але страшнувато....
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    якщо мова про flowerCS, котра двічі реєструвалася, що перепостити і на Посиденьки 2 рази у різні теми чорнуху і рекляму, то я б не поспішав вірити.
    Може і правда, але ТАК зі шкіри вискакувати... Викликає сумнів...
     
  20. Іннуська

    Іннуська New Member

    Відповідь: Пластична хірургія у Львові

    так-так!зразу видно,що конкуренти)