Питання про ванночку для малят :)

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем truskaffka, 2 Лютий 2011.

  1. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    можливо щось змінилось? не виконуєте якийсь елемент "ритуалу купання"?
    щось повісили нове (не подобається)/забрали старе(подобалось) з ванної кімнати, яскравіше/темніше світло, вікриті\закриті двері і т.п. можливо малюк має якісь подразнення чи щось в тому роді, що спричинює дискомфорт при контакті з водою?
     
  2. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    то нащо таке купання?
    сполоснули швиденько дитину, до циці і грітись.
    не подобається - не робіть зайвого стресу собі і дитині, яка з того користь?
    пройде час - полюбить знову воду, або не полюбить)). має право :).
     
  3. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    ніби нічого не мінялось. просто як є чоловік-купаємо у великій, а як ні-то я сама у малій. але вже більше місяця так.
    мабуть, дійсно треба скоротити ці процедури((
     
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    А маля не голодне ?
    Може трохи завчасу підгодувати, або, наприклад, дитя втомлене і немає сил на ігри.
     
  5. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Наша теж в "молодості" любила, пищала коли витягали, і навіть не знаю як прийшла нелюбов. Чесно, не переймайтесь.
    І як на мене, не треба дитину кожного дня купати, особливо таку маленьку. Вона ж ще не повзає, не ходить, немає багато способів сильно забруднитись. Дупку їй і так декілька разів на день миєте, того є повністю достатньо. Кожного дня дитину можна купати виключно якщо це їй приносить задоволення.
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Ми свою купали кожного дня для загартовування:)
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    ми також, шампунем-милом щодня не мию, навіть не щотижня )) лише запарену череду чи ромашку. А для гігієни щодня протираю шкіру, складочки, попу підмиваю з милом за потреби. Велика ванна - це не миття, це купання, як в басейні.

    ---------- Додано в 10:18 ---------- Попередній допис був написаний в 10:16 ----------

    а яка температура води? скільки часу проходить від останнього годування до купання?
     
  8. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    темп.37-38
    від годування десь до 20 хв готую все, потім роздягання-масажик на 10 хв і в ванну. ну часом то в сумі 40 хв займає. але швидше ніяк не вийде, та й зригуватиме. довше-голодні)
    я теж тільки чередою-ромашкою.
    про годування написала.
    сили-вона перед тим мусить трошки поспати. хоча пробували і без сну-те саме оцей останній тиждень

    я би купала щодень, бо вона має такі слюнки, що маммма, я підмиванням дупці їх не витру, бо себе повністю обслинявлюємо(((( а після слюнок вся в прищиках
     
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    може в тому справа? В нас було подібне коли малого ще перший місяць купали в маленькій ванні, а потім при такій температурі у великій - вода тепла, йому просто набридало плавати, а потім я почала поступово знижувати тепмературу і він почав активніше плавати і вже не плакав під час купання і після. Зараз з температурою 32-31 градус може купатись і 50 хвилин, і годину, поки мені самій не набридне. Можете спробувати понижувати поступово температуру, але то вам вирішувати
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    В нас таке саме:)


    я теж думаю що це затепла вода. Малюк в прохолодній воді активний - бо зігріває себе рухами. Це корисніше ніж в теплій воді лежати:)
     
  11. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    ну, чоловік холоднішу не зробить))) бо на градуснику для плавання намальовано, що то оптимальна.
    а я вже давно про то думаю...нині спробуємо
     
  12. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    мій чоловік теж не робить- каже що йому моторошно від думки що малий купається у воді, холоднішій, ніж може дати наш котел. То він бавиться з малим, а я йду доливати холодну
     
  13. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    А чим ви ванну\ванночку чистете?
    Сода зрозуміло, а може хтось ще чимось користується.
     
  14. lilitdance

    lilitdance New Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    я звичайним засобом для ванни (комет у нас) по потребі, але не кожен день, десь від 5 міс малої, раніше содою. але дуже ретельно змиваю. а так щодня просто водою і щіткою
     
  15. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    все, малий виріс, почав вставати і плавання у великій ванні в крузі йому вже не підходить :sad: але водні процедури він дуже любить, власне не митись, а плюскатись, бавитись. Десь у фото бачила таке сидіння для ванни, хто його має чи мав - поділіться враженням. Яке мали, чи довго користувались.
     
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    я планувала купити, але потім передумала. купила просто килимок резиновий в ванну розміром десь 50х70. дуже файна річ, ну і коштує дешевше:)
     
  17. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    а він власне для дітей чи звичайний килимок щоб не слизько було? Бо я згадала що десь бачила і килимки дитячі, причому вони були розраховані навіть на двох дітей різного віку. І де купували?
     
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    я купувала в Метро(але то було більше 2років тому) зараз певно багато де є, коштував десь 60грн Канполівський. Він знизу мав присоски, а зверху мав дуже легенький рельєф в формі рибок. Думаю можна просто кольоровий купити від ковзання. дитина могла стояти,сидіти - не ковзала, тож було безпечно. іграшок їй насипала в воду і вона бавилась. Думаю, що крісло для купання не дуже потрібна річ, може на початку буде цікаво, а потім набридне. Мала в мене з 40-50хв купання, лише хвилин від сили 20 сиділа. а решту часу - плавала і стрибала, і робила водоспади.:) в нашому випадку килимок був ідеальним варіантом.
     
  19. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    ми маем Ікеівський килимок,дуже задоволена якістю ,абсолютно неслизький і добре тримаеться(певно ще не одній дитині послужить ).В нихі е вузеньки "крокодили" і ширші -для великоі ванни
     
  20. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    о - то наша любов)) доня завжди каже, що йде з крокодильчиком купатися
    [​IMG][​IMG]