Питання про ванночку для малят :)

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем truskaffka, 2 Лютий 2011.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Зразу перепрошую, якщо питання видасться дуже недоречним тут... Ми зараз на останніх місяцях очікування малюка, тому потрошки придивляємось до потрібних речей та готуємось.

    Питання про дитячу ванночку - чи хтось користувався підставкою ПІД ванночку (це такі ніби розкладні ніжки, на які ставиться ванночка)? ЧИ це надійно і стійко? Бо в магазині побачена модель видалась якоюсь хисткою... Казали що ці "ніжки" підходять по суті до багатьох ванночок.

    Мусимо про таке думати, бо у нас немає великої ванни, а лише душова кабінка, тому все одно ванну треба буде "юзати" і на щось ставити :) Дякую.
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Особисто я - не бачу потреби в тому, ми ставили на дві табуретки і все.
     
  3. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    І ми ставимо на два кріселка в кімнаті і купаємо :)
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    А я користувалася і мені було дуже зручно. Ніжки високі, з пазами під ванночку, нічого нікуди не сувається. Може з першою дитиною це не актуально, але мені було важливо щоб ванночка стояла міцно, купали ж мої старші :). Інша справа що користувалася я цим благом поки шов не зажив (1 місяць :)), тепер просто ставлю ванночку у велику ванну.
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    а я ка у вас? бо я от якраз теж дивлюсь, то деякі підставки і справді хліпенькі дуже...
    Ми сашку купцяли на кухні на столі, а от на двох табуретках точно не зручно- низько
     
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    ми користуємось такою вже з другою донею, направду раджу

    [​IMG]

    то серія Bebe Jou, великий вибір аксесуарів є в Антошці в різних кольорах - рожевий, блакитний, салатовий та жовтий.

    зручна дуже стійка підставка, котра складається і не займає багато місця, ванна досить велика, купаємось до тепер, правда з 7.5 місяців вже сидячи.
    дуже зручно, бо є злив з шлангом - воду можна спокійно вилити в умивальник чи у відро без лишніх маніпуляцій, транспортувань, перехилянь та застовування сили.

    З цієї серії маємо ще термометр та всілякі баночки-скляночки для зберігання засобів до догляду.
    Гарна якість - реально ванна після двох діток виглядає як нова, думаю ще для третьої дитинки знадобиться :)
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Купували підставку у "Все для малят", якась польська, але реально стояла добре, нарікань не було, користувались десь три-чотири місяці, поки не пеербазувались у велику ванну, мені щось варіант маленька ванночка в велику взагалі не альо, дуже низько виходить. Штука реально помічна :)
     
  8. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Навіть не знали про існування підставки. Зате на підлозі точно безпечно :)
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    про існування знала, але не купляла. Я маленьку ванночку ставила у велику. Мої діти коли у воді, починають активно хлюпатись і вода виходить "з берегів" :)
    Але якщо нема ванни, то підставка думаю знадобиться
     
  10. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    [​IMG]
    Я користувалась підставкою Neonato універсальна. Зручна, легко сладається і розкладається, не займає багато місця і спина не болить. Коли купали старшу донечку, ставили ванну на стіл в кухні, ті всі приготування займали час. З меншим розжились на таку підставку. Зараз Марко вже плаває у великій ванні.
     
  11. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    А хто яку і де купляв ванночку? Бо ціни на ванночки різні, а от якість важко сказати яка) Бо як в нашу країну люблять звозити всяке китайчьке г... щоб не були ті пластмасові ванночки токсичними. Бо раз вже надивилася передачу про ігрошки , якими дітки в ваночках бавляться:khomyak: То тепер як зайшла в Антошку і побачила там качечку (точно таку саму як в передачі), то мені чогось дурно стало:girl_in_dreams:
     
  12. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    і я раджу,в нас тоже така,дуже зручна і "невбиваєма" мому похреснику перейшла в спадок-як новенька.
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Дівчата. я от хочу спитатися. А як ви купаєте діток у великій ванні сидячи, то їх не "зносить", бо мого малого зносить, вже ніби і води менше набирала - всеодно зносить:)
     
  14. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    коли мала почала сидіти купила таке крісло-супер. Постійно ним користувалась,навіть зараз деколи користуємось
    [​IMG]
     
  15. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Таке кріселко - то ДУЖЕ корисна річ! І дитині цікаво, і в мами руки вільні. Ми користувались ним від 6-ти місяців до року (потім доця не хотіла в ньому сидіти), їй більше сподобалося ходити по ванні, тому купили простий гумовий килимок, щоб не ковзала. А на рахунок маленької ванночки, то мені була найзручніша проста, без "анатомічних рель'єфів".
     
  16. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    а де можна купити крім Антошки? бо бачила бебі комфорт за 260 грн,по-моєму дуже круто. може хтось бачив простий,але на присосках,щоб по ванні не скользив.
     
  17. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    В Ікеї (в Богданки) купила зеленого крокодила майже на всю ванну, ціну вже не пам"ятаю, десь 70 грн. приблизно.
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Я купила в звичайному магазині госп.товарів, такі самі бачила в Епіцентрі (там де аксесуари для ванної кімнати), він коштує до 100 грн. А перед тим нам подарували килимок canpol babies, то мушу сказати - він до нічого, порвався за 2 тижні користування.
     
  19. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Нє, нашого крокодильчика ми вже давно юзаємо, хоч би що йому, міцний, і присоски теж супер, тримають дуже добре:girl_yes:
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Крокодил дійсно прикольний:)))І виглядає класно!:girl_claping: