Пішоходи у Львові

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 12 Травень 2010.

  1. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    Мені часто мужчини, що за кермом, дають дорогу. Коли їду з коляскою не по зебрі.
    Я звісно ж чекаю коли машини проїдуть, але бувають добрі водії.
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    поясніть, бо не можу зрозуміти - а нащо ви так ризикуєте??:girl_impossible:
     
  3. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    ЖЖОті....но коментс. Крім одного - не всі водії добріне ризикуйте
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    Якщо про себе не думаєте, то хоч про дитину подумайте.
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    і заодне подивіться хоч раз якісь новини типу "Свідок":girl_in_dreams: як там візочки літають.
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2013
  6. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    Ну а що їм лишається робити, якщо Ви вже йдете через дорогу?
    Але не кожен може вчасно зреагувати, загальмувати. Нащо Вам того?
    І ще, варто пам"ятати, що Ви тим самим створюєте купу незручностей водіям, я б навіть сказала, що Ви провокуєте аварійну ситуацію на дорозі. Ну загальмує водій, а другий не встигне і заїде в нього ззаду. Це як один з варіантів.
    Все таки правила дорожнього руху стосуються і водіїв, і пішоходів (тим більше, що Ви ще з колясочкою).
    Та ясно, що бувають. Тут ніхто і не каже, що всі водії злі.
    Та тема для винятків створена:girl_wink:
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    Дівчата, чого Ви так? не всюди є зебра, а тим більше світлофор! деколи навіть візуально не видно на горизонті того переходу ні з одного, ні з іншого боку. що ж дорогу взагалі не переходити?
     
  8. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    То хіба в селах, або на невеличких бічних вуличках. Але там і машин мало, і не женуть так.
    Але по місту всюди є або знаки, або зебра, або світлофори.
    І до того ж всі ми чудово знаємо, які в нас пішоходи і як вони "чемно" переходять дорогу.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    а я власне собі обдумувала ввечері таку ситуацію, але принаймі там де я живу і часто буваю такого категорично нема щоб
    а дорогу треба переходити в безпечному місці, а не там де заманеться :girl_yes:
    і взагалі різко чи не різко, але зупинятись там, де для цього нема ніяких причин, водію не можна, бо задній водій може бути не таким "добрим" щоб вставати будь-де, бо там хтось вирішив перейти дорогу, або просто не встигнути зреагувати.

    я, наприклад(як пішохід), і біля зебри можу стояти по 5 хв, чекаючи або поки буде безпечна відстань до авто, або впевнюсь що водій, який наближається, вже пригальмував.
     
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    З ПДР:
    4.7. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності - на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.
    4.8. Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки
     
  11. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Обережно, за кермом - чоловіки!

    бо ми злі, ахахахаха
    насправді я розумію що не завжди перехід може бути там де найзручніше і часто є спокуса скоротити собі шлях і перебігти де ближче, АЛЕ! без дитини! без возика! то ж возик штовхають попереду себе і раптом що - удар припаде саме на нього і на дитину, та і з возиком можливість швидко відскочити чи оминути машину суттєво нижча. І головне - дитину не питають чи хоче вона перейти дорогу саме тут, мама думає і бере відповідальність за обох, тому й має бути вдвічі обережніша.
     
  12. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    я злий водій. В таких випадках, при можливості, гальмую і через вікто питаю, яким місцем люди думають і чи на той світ дуже поспішають.
     
  13. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    І я дуже, дуже злий водій!!! Я сигналю, і відкриваю вікно, і задаю риторичне запитання, чи хоче пішохід на той світ?!:girl_devil: І мене як мінімум дивують такі "мамаші", які переходять дорогу де заманеться і впевнені, шо водій просто зобов'язаний вчасно іх помітити і спромогтись загальмувати, і всі решту за ними теж, ага-ага! Всі біди пішоходів у тому, шо левова частка іх не є і не була водіями, і поняття зеленого не мають про швидкість реакціі водія, стан дорожного покриття/гуми, час доби/погодні умови, відволікаючі чинники тощо, які позначаються на здатності водія вчасно зауважити горе-пішохода і загальмувати. Чим думають ці люди?!!:girl_devil:
    Зауважу, шо коли я пішохід, то можу йти довго в пошуках пішохідного переходу, і не буду ризикувати своім (а у вашому, zorkas, випадку, ще й життям вашоі дитини) з надією, шо водій мене помітитить, і загальмує, і пропустить, бо я біжу напєрєрєз і мені все пофіг...!:girl_crazy:
     
  14. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Я не злосний водій в принципі якщо швидкість дозволяє то і пригальмую і пропущу, правило 3Д:girl_wink: хоча вважаю що це неправильно, і небезпечно. Але один випадок мене ну просто "вбив" - на червоне світло для пішоходів переходив мужчина з дитиною, він так обурювався що я йому вказала на заборону переходу і доказував мені що він же з дитиною.
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    І та дитина вже змалку фіксує в голові: ага, через дорогу можна перти танком незалежно від сигналу світлофора, наявності зебри і т.д.
    А потім дивуються і заламують руки: на дорогах гинуть діти!
    Серед водіїв теж є достатньо рагулів, однак яким місцем думають батьки, дідусі-бабусі та інші родичі, які привчають дитину порушувати ПДР вже з візочка фактично?
     
  16. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    о. Я собі уявила zorkas,.:girl_devil: Зоряна, там 20 метрів до переходів... (якщо це там ))))
     
  17. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Мені тепер Артем ніколи не дозволяє перебігти на червоне. Навіть якщо дорога порожня абсолютно і всі пруть на червоне - Артем каже: "Мама, червоне світло. Йти не можна"
     
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Привіт Винники.
    Сьогодня ще один школяр попав під колеса автівки (((
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Недавно їхали на дачу в Винники і там на Личаківській, де купа просто маршруток і переходу нема, видимість теж погана, вискакує прямо на дорогу вагітна "баба" ще й з малою дитиною! Щастя, що не було зустрічних машин і чоловік встиг ту ідіотку об"їхати, бо загальмувати вже б не встиг. Чесно кажучи було бажання вийти і дати добряче по голові.
    Я в шоці! А не приходить в голову, що може виникнути непередбачена ситуація, і "добрий" водій буде змушений вибирати чи вас давити чи в лобове зіткнення вляпатись? А в нього своя дитина в салоні.
    Вибір очевидний, правда.
     
  20. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Пішоходи у Львові