Пишемо дисетрацію про дитсадки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем yutsick, 17 Лютий 2008.

?

Що найбільше впливає при виборі дитячого садку? (можливо кілька варіантів)

Голосування закрито 3 Березень 2008.
  1. Рівень оплати (віддам де дешевше, або навпаки - де дорожче)

    0 голосів
    0,0%
  2. Облаштування всередині (ремонт, нові меблі тощо)

    0 голосів
    0,0%
  3. "Негативні сусіди" (поряд завод, залізнична колія, автодорога тощо)

    0 голосів
    0,0%
  4. Відстань до садочку (віддам де ближче або по дорозі на роботу)

    0 голосів
    0,0%
  5. Персонал та обслуговування (вихователі, завідуюча, харчування)

    0 голосів
    0,0%
  6. Є "примочки" (басейн, зоокуток, спецнавчання тощо)

    0 голосів
    0,0%
  7. Репутація (поради знайомих, відгуки інших людей тощо)

    0 голосів
    0,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. yutsick

    yutsick Загублений

    Всім привіт! Я архітектор, пишу дисертацію по дитячих садочках. Проводила опитування і стикнулась з тим, що є буквально кілька речей, які впливають на вибір дитячого садочка. І мені стало цікаво - а що ж в нас у Львові впливає на вибір дитячого садочку? Знайдемо результат разом?
     
  2. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Пишемо дисетрацію про дитсадки

    Шось я трошки не зрозуміла того опитування,бо коли я питаю відгуки про садочок, то туди повинно входити все(ціна,ремонт,персонал,"примочки")!
    Ну така моя думка,але знаєте в той садочок який підходить мені(за всіма параметрами), мою дитину не беруть(забагато діток),тому приходиться давати в той що беруть(хоча майже нічого про нього незнаю)!
    Трохи більше про цю ситуацію вже писала тут http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=30022&page=3
     
  3. yutsick

    yutsick Загублений

    Відповідь: Пишемо дисетрацію про дитсадки

    Ну, не зовсім так, спробую пояснити. Скажімо, по відгуках, в садочку прекрасний ремонт і невисока оплата, чудове облаштування, але неважні вихователі. В результаті Ви не віддаєте туди свою дитину. Отже, для Вас важливим фактором є відгуки. А якщо Ви вирішили туди віддати дитину, незважаючи на репутацію персоналу, одже для Вас важливим є облаштування, чи ціна...Стосовно переповненості садочків - згідно статистики у Львові практично ВСІ садочки переповнені від 10 до 30% понад норму. Згідно норми, ясельна група повинна мати не більше 15 дітей, всі решта групи - максимум 20. Ситуація пояснюється активною здачею в аренду приміщень у 90-ї роки. Добре, що не продавали - була б біда. Нових садочків практично не будують...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Пишемо дисетрацію про дитсадки

    Дякую,тепер зрозуміла!!! І абсолютно не вагаючись відповідаю, що для мене найголовнішою є репутація!!!