Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Там дійсно невеличка ванна,ще й є така перестінка на душ....може ще при виборі попаде на очі якийсь гарний відтінок.
     
  2. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дввчата, читала в різних темах, що ті, хто зробив теплу підлогу на весь 1 поверх, практично не використовують батареї. Настільки тепло. Це правда, якщо увесь поверх вкладений плиткою, бо там хороша провідність тепла, чи може бути і паркетна дошка? З власного досвіду.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Дерево розсихається, так на майстер пояснив. Там або ламінат, плитка, ліноліум. З досвіду ламінату нічого не є. В спальні тепла підлога не комфортно, краще батарея. Там де підігрів підлоги-найтепліші кімнати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Муська

    Муська Well-Known Member

    найкраще плитка , далі ламінат, паркетна дошка не дуже підходить. Якщо є плитка , то влітку коли підігрів не працює, на плитці холоднувато. Плюс якщо тільки підігрів підлоги на поверсі, то на підлозі жодгого килима , підлога має бути вільною, не заставленою , бо інакше буде холодно, так як килим, наприклад, "затримує" тепло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В нас так: перший поверх, плитка, тепла підлога, без батарей. Для нас оптимальна температура 18-20 градусів. То ми економимо і така температура в сам раз.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Муська

    Муська Well-Known Member

    в нас також поверх весь підігрів, температура взимку була в межах 19,5-20,5 градусів, без батарей.
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. sashunja

    sashunja New Member

    Доброго дня ,порадьте хорошого майстра по укладці ламінату і плінтусів з мдф,дякую
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Happy Fiancee, @Муська, що ви робите в міжсезоння, коли опалення ще не потрібне, а в ноги вже зимно? Кидаєте килими? Чи включаєте обігрів на мінімум, так лише, щоб в ноги зимно не було? Тапки для нас не варіант, ми всі ходимо босоніж цілий рік.
     
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    як коли, часом босі, часом шкарпетки, часом капці одягаємо, в мене пляжні і в дітей також, щоб помити при потребі (бо не любимо традиційних тапок). Як діти бавляться на підлозі, то маю килимок для них невеликий, але зараз літо то вони надворі постійно. Обігрів не включаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @raspberry, теж не включаємо обігріву.. без тапок-шкарпеток жодних... Нам не холодно, але в нас цокольний поверх - підвал і гараж, тому ситуація трохи інша. В холі є килим, бо купа дітисьок товчеться... Коли газ був дууже дешевий , то на мінімум ставила підлогу в ванній - було зручно. Не відчувалось, що гріє, але підсушувало добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @raspberry в нас якраз варіант з тапками ) Я любитель тапок і зимою і літом. Тому без килимів і обігріву.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @raspberry можна обігрів підлоги вивести окремо і включати при потребі навіть літом ,))) ми маємо електричний на кухні і у ванній то включаємо коли треба. Але в нас ЦО. При можливості встановити водяний, я однозначно встановлювала б водяний. Ну і на великі площі де постійно хтось є я б не робила плитку. В сестри весь перший поверх в плитці, то та підлога холоднувата навіть влітку, ну і малишня все норовить сісти на попу і бавитися там де нема ігрового килимка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дівчата, дякую за відповіді:girl_smile:@nibysh, тобто там, де є підвал підлога буде тепліша ніж там, де просто фундамент?
    В мене діти бігають постійно босі, навіть без шкарпеток. Навіть, коли одягну, 2 секунди і знову босі. Зараз живемо на поверсі, то нормально, бо під нами сусіди і підлога не холодна. А от в будинку явно буде холодніша. Я дуже люблю відчувати справжню дошку під ногами, діти тим босоногим ходінням точно в мене пішли:girl_crazy:Але під дошку тепла підлога не рекомендується, занадто великі тепловтрати виходять. Ламінат і лінолеум не хочу принципово. А перспектива плитки на весь поверх зовсім не радує, мені її достатньо в санвузлі і кухні. А от в їдальні, вітальні і кабінеті схиляюсь до дошки і батарей. Хотіла всюди покласти теплу підлогу, оскільки так тепло йде рівномірно, ну і фінансово вигідніше. Але бачу, що таки без класичних радіаторів нам не обійтись:girl_sad:
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @raspberry мислю що так, тепліша,але не аж так суттєво.
    В нас не все плитка...я навіть кухню собі розділила на плитку і дошку...
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Тобто є підігрів і під дошкою? Чи лише під плиткою?
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ні.лише під плиткою. І кожний шмат теплої підлоги має можливість регулювання температури чи просто перекрити.
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, порадьте будь ласка)
    Хочу купити крісло-гойдалку з лози, але задумалась, чи не псуватиметься дубовий паркет від нього. Як варіант можна щось підстелити, але загалом не хочеться нічого додаткового на підлогу класти.
    Може хто має схожі крісла-гойдалки і досвід їх використання, напишіть чи царапають паркет. Дякую!)
     

    Вкладення:

  18. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Будуть царапини. Даведеться щось стелити або наклеювати на крісло.
    Тільки в нашого діда не з лози, а схоже на це. [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Хтось купував нещодавно паркет або масивну дошку? Здайте точку...були вчора в Світ паркету, на південному, ціни щось зовсім не радують, найдешевша ціна за паркет 420 грн/м2. І це лише до 1 вересня, з 1 ціна зросте. Можна придбати десь дешевше?
    Завтра ще плануємо на Погулянку
     
  20. PNL

    PNL Well-Known Member

    Купляли а В.Любені, добовий там цех, ціни різні
     
    • Подобається Подобається x 1