Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. OlesyaS

    OlesyaS New Member

    Треба будет просто частіше прибирати, щоб пил не накопичувався. Зараз для цього є спеціальні засоби і проблем з прибиранням такої підлоги не буде.
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я не про пил писала. В мене діти в кімнаті пили чорничний компот, плями від якого не відіпрались. Ліпили з пластиліну, який падав на килим і успішно втоптувався ногами. Вичистити його було важко, потім все ж залишались плями. Фломастери, ручки, розлите молоко і т.д. Ви ж за дитиною крок в крок не будете весь час ходити. Не завжди є можливість все впильнувати. Килим можна викинути і купити інший, а от таку плитку замінити буде важко. А ходити і дивитись на плями я б не змогла, занадто педантично до того відношусь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    Та то прибирай, не прибирай, а пил буде накопичуватися. Такі покриття протипоказані для діток схильних до алергії. Ну і те, що вологе прибирання неможливе, то однозначно великий мінус.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. basia

    basia Well-Known Member

    В мене в будинку підлог до кольору- до вибору. У всіх різна ціна і різні функції. В спальнях ламінат німецький - там тільки спимо, нагрузка незначна, вигляд та гігієнічні показники чудові. В деяких кімнатах клали паркет буковий - дешево ( просто копійки на той час ) + намучилися ставити, лакували 2 рази дорожезним лаком, вигляд " не очень" - з розряду "скупий платить двічі". І третій тип підлоги - досить дорога паркетна дошка польского виробництва- вигляд супер, класти не складніше дитячих пазлів, ніяких лаків і тп. Повністю виправдала свою вартість.
    в кухні стоїть якісний ламінат. не задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    а хтось маэ польський ламінат Кронопол? цікавить, чи не здувається, і чи сильно царапається. Ціна на нього приваблива...шукаю оптимальний варіант в кімнату квартири, що буде здана в оренду
     
  7. OlesyaS

    OlesyaS New Member

    Кожному своє і для кого-то це практично а для кого-то навпаки.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені чомусь здалось, що Ви хотіли почути різні думки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дійшло і у нас діло до підлог,і тут виліз нам перший за весь час будови скандал....Я хочу на першому поверсі підлогу всю одинакову(крім ванни і комірки),а чоловік каже,що в коридорі треба іншу....Кластимемо плитку (під дерево),може просто в той коридор інший трошки відтінок?мені хочеться щось таке
     

    Вкладення:

    • IMG_0572.JPG
      IMG_0572.JPG
      Розмір файлу:
      68,5 КБ
      Переглядів:
      78
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Однакова візуально розширить приміщення. Я клала однакову, об'єднуючи кухню з коридором. Хіба в коридорі поставите плитку-конструктор, то буде файно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member


    погоджуюся з попередньою дописувачкою. нащо впихати стільки різних кольорів і фактур?
    le mieux est l'ennemi du bien. щоб не рос. мовою
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    ))))Я тими ж словами йому пояснюю))))Ну все!!!тепер вже точно його "вламаю"))))
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я вам більше скажу - в мене коридор і ванна - однією плиткою викладені. як двері відкриті - а то майже завжди - таке відчуття простору, а не окремих кімнаточочок. + нема порогів (візуальних чи планок) стикування різних плиток. миєш підлогу - від умивальника і до вхідних дверей
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Теж про таке думала,і теж відмовились від порогів,але ще не до кінця визначились з поиткою в санвузлі-хочу щось простеньке(без візерунків і малюнків)придивилась плитку просто "під мармур" і не впевнена,що підійде.А от на другому поверсі коридор і ванну планємо в одинакову плитку
     
  15. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    У мене прдібна плитка на кухні і в коридорі, дуде подобається. Шкодую, що у санвузлах зробили іншу, брали просто з колекції, що на стіни обрали, але суцільна була б суперово, і мити зручно було б
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Ulianusia, напишу свою думку). Я б робила перший поверх увесь однією плиткою (ми так і зробили), і кухню, і туалет, і під сходами. Можна хіба що вітальню зробити з дерева (у нас плитка, і є добре, бо то легко доглядати). Не робила б і під мармур, і під дерево. Ну але то я).
    А другий поверх у нас - усе паркет, крім ванни, і гардеробу (там лінолеум - економили). Туди б плитку в коридорі не давала, бо там ми весь час босі, а ванна з підігрівом. Якось так.
    І ще, як будете вибирати плитку на 1 поверх - не беріть ширшаву, чи з нерівною фактурою, бо доглядати то - то жесть). Я таке щастя маю(.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2016 ---
    В нас на першому поверсі,як на мене,"хоче" бути однакова пвдлога,бо ніде немає дверей,лише в кладовку і ванну,тому я собі і подумала за плитку під дерево(щоб і вигляд був,і зручно в догляді),а от з ванною ще думаю....на др.поверсі ванну "придумала",а тут..."заорало".Плитка не шершава(маю в квартирі трохи шершавої і трохи глянцевої-то ні тої,ні тої навіть задурно не хочу),просто така матова,як на фото
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну у нас типу дерево. якесь там вибілене. виглядає норм і у ванній і в коридорі. тобто як нормально - непомітно, фоном, не напружує.
    імхо мармур потребує площі. тільки тоді він мені виглядає. дає достатню прохолоду, повітря тоді просто дзвенить, завжди ранок.
     
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дяяяякую за відповідь)))Якраз "свому" урочисто зачитала реальний відгук,бо каже що я придумую
    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2016 ---
    А що б таке придумати,щоб спокійне,гарне і класичне водночас?(замість мармуру)
    --- дописи об"єднано, 25 Грудень 2016 ---
    І ще... в нас вихід на терасу з вітальні....то точно треба плитку ставити,бо малі мої дерево "вб'ють"тим біганням на вулицю-в хату через терасу.пра?))))
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я за мармур). Світлі тони прекрасні і в невеликих приміщеннях. Я тепер би все ним забабахала... ех, де були очі(

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk