Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Там не два , а три шари, які накладені перпендикулярно один до одного (нижній вздовж, середній впоперек, верхній знов вздовж). Це ніби надає додаткової міцності.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Grizli

    Grizli Member

    От і я недавно робила ремонт,довго думала що постелити на підлогу,та все ж зупинила свій вибір на ламінаті,то я така довольна як слон,бо дуже переживала щоб десь воду не пролити,акуратно треба мити бо набухне....а ніфіга скажу вам...недавно підливала квіти і пролила воду,пів дня вона на ламінаті була то навіть не здувся
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    подруга, навпаки, не встигла помітити, як ламінат в коридорі вздувся. Заселилися на квартиру за тиждень до НР, а на НР вже весь коридор був перестелений клейонками і залишками ламінату, бо від мокрої підошви на взутті в одному місці ламінат вздувся, то вона все позастеляла, щоб від купи шкарів (гостей було багацько) ще гірше не стало. "Красота", я Вам скажу, оті клейонки в щойно відремонтованій на глянц квартирі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    В нас в коридорі теж дошка. Поки їй нічого не є. Клейонками не застеляю. Якщо сильний сніг, то можу за пару хв під взуттям просто протерти ту воду. Але таке рідко буває.
    А те що, там здувся, там ні- може ще від якості залежить ( і ціни відповідно; хоча тепер ціна не гарант якості).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Grizli

    Grizli Member

    ну я думаю що для коридору ламінат не найкраще рішення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. unsure

    unsure Well-Known Member

    А в нас і в коридорі і в кухні ламінат. Вже пів року і нічого нігде не вздулося. Просто купляли хороший, нам везли з Польщі.
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми в коридор будемо стелити плитку однозначно. Ми щось інші варіанти і не розглядали.
    Але ламінат нам навіть на думку не спадав, як підлогове покриття для коридору.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Ми у коридорі частину зробили з плитки (при вході для взуття), а решту паркет. Як на мене оптимальний варіант - не зношується паркет від взуття, і влітку не холодно бігати по коридору, бо паркет на всій іншій площині.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, товщина паркетної дошки 15 мм - це мало?
    Я далі плутаюся з паркетом і паркетною дошкою.
    Якщо має замочки - це паркетна дошка, так?
    Вона буває необроблена (не лакована?)
    Бо є варіант взяти дубовий паркет (паркетну дошку?) з замочками, розмір 7 см на 42 см, але вона ще не оброблена. А @Vesnyanka
    пише, що
    Я знов заплуталася, бо попередньо зробила для себе висновок, що паркетна дошка сама нестійка до пошкоджень.
    І яка би мала бути ціна середньостатистичного нормального паркету/дошки?
    Пи.Си. Ми ще так і не вибралися в Світ Паркету через брак часу, шукаю на разі варіанти он-лайн, бо бачу, що будемо без підлоги:girl_crazy: такими темпами.
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ще питання: хто недавно покривав підлогу маслом/лаком - яка вартість роботи і самого масла/воску? Прошу контакти перевірених майстрів.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Поясню так, як сама розумію). Паркет - брусочок дерева, без всяких там шарів. Паркетна дошка - ззовні нагадує Паркет, але там тільки верхній шар - цінна порода, далі вже сосна.
    Ми клали паркет. Маханіни більше, але результат дуже класний, самі навіть не сподівались. Кв. м. Нам вийшов 600 грн: ясеневий паркет 7 на 50 см, покладений на фанеру, поцикльований, пошпакльований, покритий двома слоями масла Осмо.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  12. Kossa

    Kossa Member

    Мені більше ламінат подобається:girl_smile:
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    На прохання у карму викладаю фото нашого паркету.
    IMG_3820[1].JPG IMG_3819[1].JPG IMG_3818[1].JPG
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Rodionochka я хоч паркету не лю, але ваш дуже класний:girl_claping: то натуральний колір ясеня? Не розбираюся в них.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Взагалі-то у нас паркет 2 чи навіть 3 сорту))). Насправді хороший ясеневий паркет має бути світлий однорідний. Через те, що він такий лапатий))), тому він і сорту нижчого. Ясень не має таких недоліків як дубовий, тих вузликів. він просто може бути неоднорідним за тоном. У нас такий, але мені ну дуже подобається та лапатість. А ще балдію від відчуття дерева під маслом, воно таке живе...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. kyca

    kyca Member

    Дівчатка хто підкаже(можна в приват) фірму або майстра, який візметься зробити на кухні 9м2 електричний підігрів підлоги, а саме стяжки ті всі які під цей підігрів потрібні і плитку.Наперед влячна за інформацію
     
  17. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Потребую поради, чи можна стелити паркетну дошку і не виносити меблі з кімнати? Лише переставляти на покладену підлогу.
     
  18. OlesyaS

    OlesyaS New Member

    У мене в квартирі декілька видів підлоги встановлено. В ванній та кухні ми застелили плитку, в прихожці та коридорі - лінолеум, в вітальні та спальні - ламінат, так як не вистачило на паркет. А ось в кімнаті дитини ще не можемо визначитися з підлогою. Знайшла я ось таку http:/contractpol.com.ua/category/kovrovaja-plitka-/ непогану коврову плитку. Я бачила у подружці в квартирі таку підлогу і саме в дитячій кімнаті. Виглядає насправді дуже класно і я вважаю, що дитині буде дуже зручно та комфортно гратися та повзати по підлозі. А то по ламінату та лінолеуму дитина буде ковзати мов на ковзанах.
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б такого не клала з декількох причин - алергія на пил і неможливість вологого прибирання. Краще вже ламінат і зверху щось, що можна у будь-який момент забрати. Просто у мене діти алергічні, тому я проти таких от накопичувачів пилу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Воно то так, але як те покриття чистити? В мене в дитячій паркет+килим. То після двох дітей я той килим просто викинула. З часом накопичилось багато забруднень, які неможливо вичистити. Зараз просто поциклювали і полакували паркет, нічим не застелюємо. Зручно прибирати, не слизько, ходити босоніж по дошці тепло. В іншій кімнаті ламінат - то босоніж холодно і слизько дітям. Хочу і тут зняти ламінат і відновити паркет.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1