Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Тетянка не слизько. Слизько може бути лише коли мокро, після миття підлоги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та ніби не слизько. Ми якраз постелили між спальнями в холі, бо мій чоловік - то чисто як Ви: наряднєнько, блістатєльнєнько))) то я не критикую, воно дійсно по-своєму гарно, але я більше не хочу і таки намагаюся вламати його на "дерев'яну" плитку всюди решту. Мені зависокий градус святковості і для очей вона мені холодна (хоча насправді тепла, бо є підігрів). Короч, по темі: не дуже слизько. Але на керамограніті матовому чи шершавому взагалі не слизько. А що Ви таке гарне вибрали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Борони, Боже! Нащо Вам той менінгіт).
    А я взагалі тепер вважаю, що треба дууууууже уважно і прискіпливо вибирати покриття на підлогу. Бо потім то треба доглядати щоденно. І воно у такій постійній експлуатації. Це я тепер така мудра), бо маю насправді 100 кв.м. жаху. Тому краса красою, а практичність ніхто не відміняв). І мені у хаті чисто, коли чиста підлога. А якщо то дуже важко досягнути, тоді «в сад».
    @Тетянка, чи видно відбитки ніг-рук? Бо потім буде дуже дратувати. І чи раптом не темна, бо теж відразу все на ній видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я маю в ванній шершаву під дерево, мені цей менінгіт підходить більше, ніж менінгіт глянцевий:) шершавість буває різного ступеню, без таких наглих рівчаків. А взагалі ідеального покриття для всіх не буває, бо маститься-б'ється-шкрябається-виднопил - щось та й буде. Вибираю, що тішить око. Мити все одно треба)
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2019 ---
    Ще собі згадала на рахунок практичності. Всі мене відговорювали від чорного матового змішувача в ванну. Що я буду зі шматинкою біля нього жити і все таке. А нічого подібного. По-перше, на ньому видно наліт рівно так само, як на нержавійці, але відтерти - легше і нема розводів. По-друге, в нього дуже приємне те покриття. Тому я собі на кухню до чорної поверхні буду теж брати чорну стільницю (матову, може графітову) і чорний змішувач. Відверто дістала мене хіба акрилова ванна. Загалом вона досить якісна і гарно виглядає, але, якщо не прибрати відразу залишки мила і шампуню, - усьо, всі шершаві плитки і чорні змішувачі ховаються:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    та ніби не видно відбитки, вибрала таку -
    AGAT ROSSO 44.8х89.8 (підлога) LAPPATO - купити у Львові від Керама-Маркет | ceramamarket.com
    п.с. мені ще дуже подобаються мармурові, й от вагаюся - 50/50.
    Я всюди планую світлу плитку, темного не хочу ніде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Тетянка гарна плитка.
    Маю шершаву і вона мокра також слизька)), по-практичності- кошмар. Півмат сірих відтінків супер. Глянець під мармур- супер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А що у вас за плитка така на підлозі? У мене під дерево рельєфний, з рівчаками недорогий керамограгіт, на ньому взагалі нічого не видно, ще й фуга карамель. Важко було після ремонту відмити хіба
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    E759D43F-EDAB-4650-BCBD-9976FCBBBC8B.jpeg
    Цю підлогу я вчора мила щіткою, бо мала розбила миску з чорницями. А виглядає ніби її взагалі ніколи не мили). Вона ніби вбирає той бруд. Проблема в тому, що я знаю яка вона має бути. І щоб її відмити до того стану, треба певно два дні на колінах і з пароочисником налазитись. І через два дні вона знову буде бруднюща.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka в моєї баби така була, нова досить. Я ту підлогу мила, шурувала, содою терла, щіткою шкребла- не помагало. Як вона мене нервувала! Зараз мама замінила, то казав майстер, що ми просто попали на неякісну плитку, бо навіть рельєфна плитка має відмиватись легко
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нє, то не в шершавості справа. Ваша - пориста (так виглядає на фото), тобто в неї проникає бруд. А моя має рівчаки, але вона не проникна, тобто покриття на ній нічого не втягує (не знаю, як то правильно пояснити). В тих рівчаках теоретично може щось застрягати і набитися пил, але відмити це не є великою проблемою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @marianast, @Haidee вона реально неякісна. Напевно. Ну бо не може вона так брудитись. Мене вже з нею бзік), чесно. І знаєте що? Вона почала тріскатись. І мені її зовсім не шкода). Бо треба буде замінити. І мене то не буде аж дуже муляти. Колись давно порали на майстра, що зробив неякісну стяжку. Потім ми намагались то виправити. Попали на добрі гроші. Але то нічого не дало, як показує теперішня ситуація. Тому за пару років нас чекає знову «попадалово» з тією підлогою. І я буду обирати ту плитку так, як певно рідко хто обирає))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    В нас така плитка в коридорі( Агат), вже пережила зиму, дуже кльова, ні граминки не шкодую, що поклали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rodionochka, ми в коридорі в мами клали подібну. То з одної коробки та плитка була норм, а з іншої просто притягує до себе бруд. Тепер то так видно, бо одна плитка чиста, а інша ніби її сажою натерли.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Raven, у нас вся притягує(((.
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    я вам хочу щось порадити. В моєї свекрухи лежить така ж пориста шершава плитка (не ця, але про цю теж піде далі мова). Як ми там жили, мили по черзі, мили і мучились. Щітками, хімією, дротиком, стирали об неї ганчірки... Якось я цю плитку побачила в одному ресторані, в танцювальному залі. Аж мені страшно стало. Під час застілля я дивилась, як її миють, і мені відкрилися очі. Дівчина брала швабру (таку поролонову), вмочала в воду, і не викручуючи шурувала плитку. Потім ще раз так на мокро. І ще раз. Сухою навіть не пробувала. Короче, так вона помила всю підлогу і пішла.
    А тепер про вашу. Така плитка була в готелі, де ми якось ночували. Справді, вона бруднилась ого-го. Її мили "якоюсь хімією". Аж тепер я маю вдома цю "секретну" хімію (так пишу, бо в той час я такий засіб бачила вперше і в магазинах на таке не попадала - думала навіть, що то щось з розряду професійної хімки — а виявляється, воно продається навіть на базарах, просто я там не буваю)... короче, ми якось знімали робочий ролик про цей засіб для товаришки, в той день я прозріла :) і вона мені подарувала банку: називається Maxi Power, коштує до 70 грн, напевно всі про нього знають, крім мене тоді))) Напевно, це досить агресивна штука: я наливаю його на газову поверхню і лишаю, приходжу і витираю весь розчинений бруд. А недавно я розлила чорничний морс, всередині в мікрохвильовці, а далі по холодильнику і по підлозі. То було вночі, дитина вимагала пити, я напоїла і пішла вкладати, а витирати вирішила зранку. Воно в'їлося так, що я мало не плакала. Максі павер допоміг.
    Виглядає на рекламу, але я реально ним останніх півроку мию все жирне, пригоріле (зовні) і сильно брудне. Але в рукавичках.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @La esposa, дуже дякую за інформацію! Якраз сьогодні проходилась пароочисником. І хотілось знову плакати. Вже не можу дочекатись, щоб її поміняти(((.
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Може і не доведеться міняти? вона дуже гарна :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. PNL

    PNL Well-Known Member

    А якщо після миття її спробувати полакувати лаком для каменю?
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та ні. То буде не то.
     
  20. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    В пошуках і виборах підлоги зупинилась на паркеті ясеневому 2гат і паркетною дошкою львівського виробника Головатий (гуглила інформацію по інженерні дошці і натрапила на них) . Чи хтось має їхню підлогу? Бо я поспілкувалась з ними по телефону і вже готова їхати купувати:girl_crazy:.
    Паркет з усім (фанера, грунт, масло, плінтус+робота) і паркетна дошка (фанера, плінтус+робота) виходять майже на одне.