Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    15517794469419063525579966427171.jpg 15517795774921953124475343651452.jpg
    Перше фото зблизька, а друге - стоячи.
    Не так вже й страшно, ггг.
    @Kasia :girl_bye2:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  3. Lyubba

    Lyubba Member

    Дівчата, масивна дошка теж буде мати пошкодження впродовж експлуатації. Окрім того, за певних умов її ще може покрутити або вона набухне. Ідеального не знайдете. Погоджуюсь із одним : не треба жити задля підлоги

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Прийшла черга підлоги. Стосовно Osmo, де купували? Яке саме? Є якесь з твердим воском, пишуть, що міцніше. Хтось брав? Яке порадите? Тоноване чи прозоре? Підлога - масивна модринова дошка.
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Альона, я гуглила по конкретному тону - де купити його у Львові, багато обдзвоювала, бо інколи ціна різнилася. А тоноване чи прозоре - то вже діло смаку, ми мамі брали матове, але прозоре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. UlyanaS

    UlyanaS New Member

    Дівчата, потребую поради. Може у когось на підлозі у кухні використовується ламінат? Як він у догляді саме в кухні? У нас кухня студіо, хочеться однакову підлогу. Дуже не подобаєюся оті стики і переходи з ламінату на плитку.
     
  7. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    У нас перехід з масивної дошки на плитку, зробили той перехід корком. В епіцентрі його нема, то приніс майстер, де ми замовляли масивну дошку, на пр. Чорновола Файні підлоги. Казали, що то копійки коштує. Думаю з ламінатом його теж можна використати
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 9 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    ці профілі справді дешеві, вони бувають різної ширини, від майже непомітних до таких "цікавих", наприклад колись була ціла мода в кухні з алюмінієвими частинами підкреслювати їх такими широкими профілями на підлозі, плінтусами, цоколями і т.д.
    Я особисто тих широких не люблю, я колись попала шкарпеткою в щілину на куті ( в тому місці профіль трохи відійшов і виперся) - подерла шкарпетку і трохи подряпала ногу(((
     
  9. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Цим, що у нас подряпати неможливо нічого - бо він з корку м"якого. А ті алюмінієві поставили собі батьки на перехід між плиткою і ламінатом, то болтики викручуються і торохтять, то волосся заб"ється під нього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. UlyanaS

    UlyanaS New Member

    В тому то і загвоздка, мені сам принцип ламінат/плитка, саме ото поєднання не подобається. Думали, взяти плитку під "дерево", але колір під ламінат не можем підібрати. Різні віддінки, то ще гірше ((
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Паркетна дошка - напишіть де нормальний вибір і ціни, плііііз! І поділіться де брали і скільки вийшло за метр. Дякую
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Зорянівонька де вибір не знаю.
    ціни від 1000 грн орієнтовно..
    Барілнек є дешевші, але 3-х полосні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    а як вони по якості, на що звертати увагу, дякую
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Зорянівонька, то тре читати) там є варіанти як по якості і по кольору, брашован і ні. і звісно, чим верх вкритий -лак чи масло.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Може хтось мучився як я з вибором і порадить. вибираю між ламінатом (Krono 32 клас) і паркетною дошкою найдешевшою Barlinek. В дитячі кімнати. По ціні різниця трохи є, але питання ще в тому чи надійнішим буде середнього класу ламінат чи найдешевша паркетна дошка.
     
  16. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Дівчата, привіт! Хто має мобільний номер телефону Сергія В"ячеславовича з автошколи на Личаківській 27а? Я мала, але випадково стерла. Напишіть у пп, будь ласка.
    Дякую
     
  17. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ще актуально? Якщо так, то пошукаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    дуже актуально! буду дуже вдячна Вам :girl_dance:
     
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Знаю, що мільйон раз писано й переписано...Але...Власниці глянцевої плитки в коридорі - скажіть мені (гг, хочу то почути), що насправді то дуже кльово й нарядно й зовсім не слизько :girl_crazy::girl_haha:. Ну юо дуууже мені сподобалася одна плитка, але вона глянцева....п.с. ще й має плавно з куска коридору переходити на кухню :d23:.