Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    В середу, воно вже впитало, нічого не зробиш. Сьогодні був спеціаліст, сказав, що поцикльовано зле+технологія нанесення не виконувалась. Це масло наноситься машинкою, або губкою, але відразу потрібно стирати залишки. В тій кімнаті, що починали ще більш-менш, витирали мабуть, а що потім надумали...поспішали може, бо за 3 год. двоє людей помаслювали 70кв.
    Я б краще зробила, 100%
     
  2. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Стелимо зараз паркет
    Раніше був ламінат, для нас дуже холодний, так як майже постійно ходимо босими
    Тому виникає питання чим покрити паркет. Я дуже хочу масло-воском, так як порівняно з покриттям лаком воно тактильніше буде приємнішим. Але вдома мене не підтримують, кажучи шо це покриття ненадійне і прийдеться часто поновлювати.

    Хто покривав підлогу масло-воском уже давніше, як Вам це покриття в експлуатації? Наскільки практичне в догляді і чи швидко сходжується?
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Взагалі, рекомендують оновлювати щороку. Ми ще не оновлювали(щось не до того) і не плануємо,наразі. Вже буде три роки, може більше. Нічого поки не змінилось. Але, в нас тільки в спальнях, там меньше експлуатується підлога)).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нашому два роки з хвостиком. Нічого не поновлювали. В кімнатах все чудово, сходи трохи стерлось, але не критично. То вже я більше придираюсь). Якби наступного разу був вибір лак чи масло, то я однозначно за масло.
    І де є такий лак, що не зношується?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Не буду стверджувати, але кажуть що є якийсь дуже зносостійкий.
    Напевно дійсно залежить від того як експлуатуються кімнати. В нас і лак вже досить зашурганий. Але в нас одна кімната і ми там всі нон стоп товчемось.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну в нас паркет теж тільки у спальнях, тобто не коридор, не вітальня (там плитка, 1 поверх). Тому він в такому доброму стані, бо товчемось там мало, і переважно босі. Сходи експлуатуємо по повній. І там нема такого, що де ходиться, там і стерто. Ті сходинки покривала я. Напевно треба було більше масла мастити. Ті сходинки ніби слабо промащені.
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Зносостійкий лак існує, ним покривають палуби на яхтах :girl_blum:.
    Але
    1) є думка, що він не надто екологічний, і в приміщеннях для постійного проживання не годиться;
    2) по етикету на яхтах на каблуках не можна, або роззуватися, або перезуватися в якісь капці як в боулінг - значить не на 100% зносостійкий :girl_haha:
    3) дуже дорого :girl_crazy:.
    Коротше, нам таке не треба.
    А вічного нічого немає, тому тут треба таки передивитись - переслехати відгуки, подивитись, що найбільше подобається в реалі, не по фото - і вирішити .
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Shapokliak, є і не палубний. В моїх родичів такий, вже 8років йому. Є одна царапина цвяхом))) решта, якщо і появляється, то якось само згладжується. Якийсь американський, назви не скажу, бо ніхто не запам'ятав назви.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zenitsa

    Zenitsa New Member

    у нас паркет, не жалуюсь
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    HELP! В мене голова вже гаряча... як з"єднати краще стик плитки і ламінату в кухні? Поріжок (такий широкий і опуклий) - нехочу. Думала просто корком - мені не подобається. Тепер вирішита Т-подібну алюмієву планку поставити на клей. Але в магазині якийсь хлопчик почав дуже емоційно розповідати страшні історії, що на наступний день ламінат може "стати дибки".
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Zaychenya в нас вже скільки часу стоїть -нічого ні ламінату, нічому іншому не є. Там його поставити треба правильно і все буде ок.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Zaychenya на попередній квартирі чоловік сам ті планки ставив і нічого з ламінатом за 9 років не сталося)
    Вони мені для стиків теж найбільше подобаються, особливо тоненькі.
     
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @marianast @NataliaFed тобто у Час просто стик клей чи з тією алюмінієвою т-подібною планочкою?
    Зрозуміла, що ламінат "садили" на клей в стик з плиткою. Який клей. Якщо можна - опишіть процес покладки.
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2018
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    З планкою.
    Ламінат ні на який клей не садили в стик з плиткою.Та планка на силіконі стоїть. Там важливо добре замастити, де торець ламінату,щоб волога не потрапляла.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Запитала в чоловіка, в нас без клею і силікону. Там на тій планочці знизу знизу є паз, в нього вставляються забивні дюбелі шапочками і планочка забивається, в попередньо просверлені дірки в тій щілині, яку збираєтеся приховати.
    C662BB86-E312-47A5-B79E-C2486969D3F7.jpeg ховали стики плитка/ламінат, паркет/ламінат, ламінат/ламінат, все було добре
     
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Таке в нас не вийде. Підігрів підлоги. А як промахнемось? (((
    сувати стіл і стільці не заваджає?
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    ))))Ви мене озадачили. Певне-ні, бо чойт і не думалось про таке).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    і в нас схожа ситуація((, дуже хочу такий варіант upload_2018-6-9_21-25-31.png , але не можу знайти жодного майстра, щоб зумів дати адекватну консультацію :girl_sad:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Майстри не всі думають, як зробити естетичніше, їм аби як простіше і легше. І вчитись не всі хочуть, зараз в інтернеті стільки всяких лайфхаків, і те, що стосується ремонту також. Ютуб Вам в поміч, ми як робили ремонт, то багато чого так шукали. Є реально корисні речі, про які не всі майстри знають. А ось і для Вас один з можливих способів:

    Показуйте майстрам, шукайте ще інші варіанти, і обов'язково знайдеться правильне рішення!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Чи хтось має підлогу з масиву? Дуже зараз його хвалять, наче він мало не вічний і навіть в експлуатації в рази кращий за паркет. І укладається там якось краще , і не висихає і не робляться між планками щілини. Але і коштує щонайменше дві ціни паркету. Чоловік вже налаштувався шо треба його брати, а я все думаю чи то є сенс платити вдвічі більше?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk