Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Продаються такі прозорі накладки на підлогу, які зазвичай клеють під офісні крісла на коліщатках
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ану просвітіть мене...щоб покрити маслом, паркнтинки мус на виробництві шліфувати, робити фаску і покривати маслом?
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Шліфувати обов'язково(можна вже покладену підлогу), а от з фаскою не дуже зрозуміло.Ви хочете зняти фаску, що були щілинки між дощинами?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ні, не хочу)), каламбур в голові, відповідно, так і написала
    Просто мене запевняли, що покрити маслом можна лише кожну дощинку, на виробництві, а не вже складений паркет. І при тому треба фаску робити, щоб вирівняти краї так як шліфуватись буде теж поодиноко. Брєд...я вже це зрозуміла.
     
  5. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Хтось має білий/світло сірий ламінат?Поділіться досвідом який він у використанні. Дякую.
     
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Сама не маю,але має сусідка-такий біло-сірий,типу «під старовину»-то задоволена дуже.Він дійсно коасно виглядає,та й в догляді,каже,зручний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Пташечка

    Пташечка Active Member

    У мене "сірий дуб" візуально він сіро-бежевий все залежить від освітлення. Живемо з ним лише місяць але вже можу сказати що пилу який за тиждень зявляється на інших поверхнях квартири на ньому невидно.
    Я теж хотіла білий але тепер щаслива що обрала сірий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я маю двох різних відтінків- один геть світлий, інший з бежевим відливом. Той, що з бежевим відливом практичніший, на ньому взагалі нічого не видно
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Anzelka

    Anzelka New Member

    У мене такий. Дуже задоволена. Він такий ніжний. Я спочатку взагалі чисто білий хотіла, але шось він холодно виглядав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Якої фірми Ви брали?
     
  11. Anzelka

    Anzelka New Member

    Це український виробник, називається Diamond зимній дуб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я надумала собі високі (8см) дерев'яні плінтуси. Плінтуси знайшла, але їх треба фарбувати в білий колір. От в мене тепер дивне питання: хто би то мав робити?))) Майстер до підлоги з тим бавитися не буде, той, що по стінах - я спитаю, але сумніваюся. Самій бавитися? А чим і як то робити, щоб акуратно і надійно?
     
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    а чому не купити відразу білі?
    --- дописи об"єднано, 23 Листопад 2017 ---
    оскільки я вже тут, то покажу свою підлогу - ясень строкатий, в процесі укладки. Юххху))
    тепер треба вирішити, що робити із кольором? Тонувати? В який? Залишити як є, лише прозорим маслом покрити чи білити чуть? Скажіть мені щось...
    @Rodionochka Це Ви мене надихнули на цей паркет)
    IMG-e296c39108e0880875a26e022f5aed5d-_V.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Meriroma, кльово, правда?!!! Люблю свою підлогу). І ще момент. Ми не тонували, лише безколірне масло. Але з часом підлога трішки потемніла. Особливо в кімнаті без штор.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Бо немає дерев'яних відразу фарбованих, мдф не хочу.
    Гарна підлога виходить!
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    є дерев*яні відразу фарбовані - у нас саме такі
    Купували десь на Замарстинівській вроді, дівчата з форуму порадили, може знають конкретніше, де то...
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    О, давайте, якщо знайдете. Сподіваюся, ціна нормальна, бо сусідка теж знайшла такі добові під 200 грн/метр:girl_nea:
     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ми купували десь півтори року тому, щось по 120 вроді. але ціна там була суттєво дешевша, ніж в інших місцях.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    гляньте в інварі на Кульпарківській, там фарбовані були і ціна не кусалась.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Як гадаєте, від чого потемніла?
    Теж буду покривати безколірним швидше всього, скажіть, а як Ви за нею доглядаєте? Чим миєте? Чи не потерлись місця, де найчастіше ходите?